Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

21.3. Josefský běh v Cerhovicích dětské závody Podrobnosti Přihlášení (44)
4.4. Jarní běh Dražovkou dětské závody Podrobnosti Přihlášení (15)
12.4. Běh Rožmitál - Březnice Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 16.3.2019 - Josefský běh v Cerhovicích

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
5. 00:28:52 Minařík Petr 1976 Rokycany 180 1. 200
6. 00:29:11 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 176 2. 195
12. 00:31:18 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 152 3. 190
18. 00:31:59 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 131 4. 185
19. 00:32:24 Ritsch Erik 1977 HS Brdy 128 5. 180
22. 00:33:00 Škrlant Martin 1979 Žebrák 119 6. 176
23. 00:33:29 Ludrovský Martin 1977 Kohinor Machynery 116 7. 172
24. 00:33:33 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 113 8. 168
25. 00:33:35 Homolka Petr 1974 Hořovice 110 9. 164
32. 00:35:09 Lacina Josef 1978 CK Záluží 96 10. 160
34. 00:35:19 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 92 11. 156
37. 00:35:55 Neuman Jiří 1974 KLM Praha 86 12. 152
39. 00:36:04 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 82 13. 148
40. 00:36:09 Hanák Michal 1971 RAC Cerhovice 80 14. 144
41. 00:36:25 Fousek Vlastimil 1978 Vorvani 78 15. 140
45. 00:36:50 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 70 16. 137
48. 00:38:22 Pichlík Roman 1977 RAC Cerhovice 64 17. 134
49. 00:38:51 Fejfar Zdeněk 1979 Osek 62 18. 131
51. 00:39:18 Jung Václav 1977 Beroun 58 19. 128
52. 00:39:21 Šobáň Miroslav 1975 Sokol Kařez 56 20. 125
55. 00:39:37 Šopejstál Petr 1978 Slivka Team 50 21. 122
59. 00:40:28 Resch Zdeněk 1972 Ho Beroun 42 22. 119
60. 00:40:41 Bauer Martin 1977 Chlustina 40 23. 116
68. 00:42:32 Dostál Radomír 1972 RAC Cerhovice 32 24. 113
72. 00:44:11 Švarc Miloslav 1972 Střela Žebrák 28 25. 110
73. 00:44:25 Kára Milan 1972 27 26. 108
74. 00:45:34 Kulík Jan 1975 Slivka Team 26 27. 106
75. 00:46:17 Cepák David 1978 DCKM 25 28. 104
77. 00:49:00 Vaněk Aleš 1976 Maratónci 23 29. 102
80. 00:52:06 Leksa Petr 1971 SK Doubravan Újezd 20 30. 100

Soubory k závodu od pořadatelů:

Hochmut a Riegerová nejlépe v blátě

Výsledky: dětské závody, Celkové, Kategorie, kontrolní video z doběhu

Fotky: Od Vladimíra Bubníka, Od organizátorů

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: