Termíny závodů pro rok 2022: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

12.2. S čelovkou Dražovkou dětské závody Propozice Přihlášky (17)
19.2. Zimní běh Litní a zámeckým parkem dětské závody Propozice Přihlášky (18)
12.3. Zimní běh v Bezděkově Propozice Přihlášky (0)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 6.6.2021 - Josefský běh v Cerhovicích

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:34:00 Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák 200 1. 200
2. 00:34:07 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 195 1. 200
3. 00:35:05 Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči 190 2. 195
4. 00:35:23 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 185 1. 200
5. 00:37:43 Stibalová Petra 1976 Broumy 180 2. 195
6. 00:37:57 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 176 2. 195
7. 00:38:55 Dušková Štěpánka 1975 SK Vlaška 172 3. 190
8. 00:39:00 Loužecká Tereza 1990 168 3. 190
9. 00:39:47 Kafková Lucie 1982 Zdice 164 3. 190
10. 00:39:54 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 160 4. 185
11. 00:39:54 Jandurová Iva 1985 za sebe 156 4. 185
12. 00:40:20 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 152 4. 185
13. 00:40:21 Hacaperková Eva 1986 Příbram 148 5. 180
14. 00:40:46 Čebišová Petra 1997 Příbram 144 5. 180
15. 00:41:10 Mildorfová Julia 1982 140 6. 176
16. 00:42:21 Růžičková Jana 1969 Černín 137 5. 180
17. 00:42:31 Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan 134 7. 172
18. 00:42:39 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 131 6. 176
19. 00:43:44 Mázdrová Vendula 1997 Chrást 128 6. 176
20. 00:44:18 Hartmanová Stanislava 1958 --- 125 1. 200
21. 00:44:23 Pertlová Martina 1969 U šmídů Team Černín 122 7. 172
22. 00:44:35 Brožová Michaela 1983 SOH Týček 119 8. 168
23. 00:44:59 Dlouhá Dana 1976 Maratonci Cerhovice 116 8. 168
24. 00:45:05 Raušová Petra 1976 SK Mníšecký Expres 113 9. 164
25. 00:45:35 Kárová Iveta 1977 Maratonci 110 9. 164
26. 00:46:18 Kantorová Barbora 2001 108 7. 172
27. 00:47:26 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 106 2. 195
28. 00:48:32 Měšťanová Michaela 1990 Drozdov 104 8. 168
29. 00:48:42 Krulišová Marta 1983 Praha 102 10. 160
30. 00:48:45 Hajerová Soňa 1985 Cerhovice 100 11. 156
31. 00:48:51 Nováková Lenka 1975 98 10. 160
32. 00:49:19 Jumarová Denisa 1983 Odolena Voda 96 12. 152
33. 00:51:31 Zahrádecká Lucie 1987 Raková 94 9. 164
205. 00:28:09 Bartošová Milada 1953 Příbram 0 1. 200
206. 00:33:18 Barcelová Helena 1953 Praha 0 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Dětské závody, Celkové, kategorie

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: