Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

11.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
17.8. Mníšecký Wolfs Race i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (60)
24.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (20)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 27.3.2016 - Běh Rožmitál Březnice

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
5. 00:33:20 Minařík Petr 1976 Rokycany 180 1. 200
7. 00:34:02 Bartoš Dalibor 1975 Liaz Jablonec 172 2. 195
8. 00:34:16 Havelka Petr 1972 Eleven Run Team 168 3. 190
10. 00:34:22 Budil Roman 1969 Atletika Písek 160 4. 185
14. 00:34:57 Kovář Michal 1971 Sokol Unhošť 144 5. 180
15. 00:35:09 Křeček Tomáš 1972 Ironstar Beroun 140 6. 176
19. 00:35:54 Vlček Jiří 1973 ASK Děčín 128 7. 172
25. 00:37:04 Šára Pavel 1974 AC Praha 1890 110 8. 168
31. 00:37:26 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 98 9. 164
33. 00:37:31 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 94 10. 160
35. 00:37:57 Zárybnický Jiří 1976 CK Vinohradské šlapky 90 11. 156
40. 00:38:44 Suchánek Petr 1972 AC OH Praha 80 12. 152
41. 00:38:54 Kasík Václav 1975 TK Březnice 78 13. 148
47. 00:39:36 Němec Jan 1971 Spartak Strašice 66 14. 144
50. 00:39:53 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 60 15. 140
51. 00:39:55 Hošpes Miloslav 1975 Statenice 58 16. 137
64. 00:41:39 Mejzr Dušan 1974 Veverky 36 17. 134
66. 00:41:43 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 34 18. 131
68. 00:41:56 Chrastina Jaroslav 1973 --- 32 19. 128
77. 00:42:54 Vizina Petr 1967 SK Babice 23 20. 125
78. 00:42:57 Vobejda Ladislav 1974 SDH Březové Hory 22 21. 122
79. 00:42:59 Homolka Petr 1974 Hořovice 21 22. 119
84. 00:43:19 Prenosil Stanislav 1972 Březnice 16 23. 116
86. 00:43:23 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 14 24. 113
88. 00:43:24 Štětka Martin 1976 12 25. 110
92. 00:43:43 Rampas Václav 1967 8 26. 108
93. 00:43:45 Duník Štěpán 1975 Příbram 7 27. 106
94. 00:43:48 Kubát Pavel 1975 Judo klub Březnice 6 28. 104
96. 00:44:02 Hanák Michal 1971 RAC Cerhovice 4 29. 102
97. 00:44:07 Řeháček Michael 1973 BeFit Příbram 3 30. 100
98. 00:44:16 Čekan Václav 1969 Vyběhej se 2 31. 98
112. 00:46:06 Štika Dušan 1972 Březnice 0 32. 96
119. 00:46:18 Přígrodský Josef 1967 Nepál 0 33. 94
121. 00:46:23 Vostracký Karel 1967 Brdy Beer Bears 0 34. 92
123. 00:46:40 Kulovaný Martin 1973 Jindřichův Hradec 0 35. 90
125. 00:46:43 Sláma Pavel 1976 Březnice 0 36. 88
149. 00:48:09 Stupka Milan 1973 0 37. 86
155. 00:48:26 Fořt Jiří 1970 1970.0 0 38. 84
161. 00:48:39 Vobejda Miloslav 1971 SDH Březové Hory 0 39. 82
163. 00:48:47 Švenda Václav 1974 MěÚ Příbram 0 40. 80
166. 00:49:04 Kupeček Pavel 1971 Příbram 0 41. 78
179. 00:50:14 Batulka Martin 1975 Black Yak Dodo 0 42. 76
180. 00:50:21 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 0 43. 74
186. 00:50:53 Žůček Petr 1975 0 44. 72
187. 00:51:15 Čistý Martin 1975 TJ Lhotka 0 45. 70
190. 00:51:27 Ševít Jan 1973 Srub Hořovice 0 46. 68
191. 00:51:38 Hřídel Radek 1974 Příbram 0 47. 66
194. 00:51:57 Voříšek Jan 1973 Vorvani 0 48. 64
200. 00:53:03 Dvořák Viktor 1970 Praha 0 49. 62
202. 00:53:17 Tanov Marcel 1970 Strančice 0 50. 60
205. 00:53:48 Weigel Libor 1974 Komořany Praha 0 51. 58
208. 00:54:32 Vaňha Ondřej 1976 Bez klubu 0 52. 56
213. 00:55:05 Hrubec Martin 1973 Březnice 0 53. 54
214. 00:55:41 Patlejch Richard 1969 TJ Spartak Rožmitál 0 54. 52
215. 00:56:08 Bužek Václav 1975 Bohutín 0 55. 50
219. 00:56:37 Forejt Dušan 1973 Pečky 0 56. 48
225. 00:58:27 Mašek Petr 1974 Spartak Rozmitál 0 57. 46
226. 00:58:28 Huml Marek 1973 0 58. 44
234. 01:06:27 Novotný Pavel 1976 Brno 0 59. 42

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: