Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

6.11. Podzimní běh Dražovkou dětské závody Propozice Přihlášky (37)
13.11. Svatojánská 20 Propozice Přihlášky (13)
20.11. Tochovický kros Podrejžím dětské závody Propozice Přihlášky (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 30.9.2017 - Běh města Příbrami

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:31:46 Kreisinger Jan 1984 SK Studenec Adidas Boost Team 200 1. 200
2. 00:32:23 Budil Roman 1997 PK VYTRVALCI RB 195 2. 195
3. 00:32:35 Janoušek Milan 1991 190 3. 190
4. 00:33:46 Pomezný Lukáš 1994 Atletika Písek.z.s 185 4. 185
5. 00:34:44 Franěk Jan 1998 Triklub Příbram 180 1. 200
6. 00:34:57 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 176 5. 180
7. 00:35:35 Soukup Josef 1987 Zliv 172 6. 176
8. 00:35:55 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 168 7. 172
9. 00:35:59 Stewart Eddie 1956 Spartak Praha 4 164 1. 200
10. 00:36:26 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 160 1. 200
11. 00:36:41 Rákosník Luboš 1974 Jihočeský klub maratonců České 156 1. 200
12. 00:36:45 Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři 152 8. 168
13. 00:37:31 Pavlišen Petr 1999 SK Sporting PB 148 2. 195
14. 00:37:34 Dvořák Petr 1995 Team Internet Pb 144 9. 164
15. 00:37:44 Beshir Ervin 1967 SK Zdice 140 2. 195
16. 00:38:35 Jeníček Jan 1999 SK Sporting PB 137 3. 190
17. 00:38:49 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 134 3. 190
18. 00:38:56 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 131 2. 195
19. 00:39:18 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 128 3. 190
20. 00:39:47 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 125 10. 160
21. 00:39:50 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 122 4. 185
22. 00:40:15 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 119 5. 180
23. 00:40:26 Vitásek Josef 1958 Buková 116 4. 185
24. 00:40:48 Chrastina Jaroslav 1973 --- 113 6. 176
25. 00:40:57 Korytár Ján 1952 AC Falcon Rokycany 110 2. 195
26. 00:41:32 Bambas Petr 1981 --- 108 11. 156
27. 00:41:33 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 106 7. 172
28. 00:41:39 Kašák Lubuš 1968 Višňová 104 8. 168
29. 00:41:41 Mach František 1950 Ski club Jablonec 102 3. 190
30. 00:41:44 Šiman Eduard 1965 Praha 10 100 5. 180
31. 00:41:49 Brož Lubomír 1980 Příbram 98 12. 152
32. 00:41:54 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 96 6. 176
33. 00:42:06 Černý Lukáš 1988 Nárysov 94 13. 148
34. 00:42:09 Klimek Jan 1992 Team Adventure Team 92 14. 144
35. 00:42:27 Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany 90 7. 172
36. 00:42:49 Pergler Lukáš 1992 Komárov 88 15. 140
37. 00:42:49 Flachs Michal 1987 Podlesí 86 16. 137
38. 00:42:54 Michálek Martin 1975 Triklub Příbram 84 9. 164
39. 00:43:10 Mejzr Dušan 1974 Veverky 82 10. 160
40. 00:43:39 Horáček Petr 1980 80 17. 134
41. 00:43:45 Matyáš Radek 1977 Háje 78 11. 156
42. 00:43:49 Hošek Stanislav 1974 Buková 76 12. 152
43. 00:44:16 Smítal Jan 1985 Drahlín 74 18. 131
44. 00:44:33 Hřídel Radek 1974 Příbram 72 13. 148
45. 00:44:37 Dedík Pavel 1994 Dobříš 70 19. 128
46. 00:44:42 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 68 14. 144
47. 00:44:51 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 66 20. 125
48. 00:44:54 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 64 8. 168
49. 00:44:59 Vobejda Ladislav 1974 SDH Březové Hory 62 15. 140
50. 00:45:05 Turek Jiří 1962 Chaloupky 60 9. 164
51. 00:45:56 Brožík Valdemar 1976 --- 58 16. 137
52. 00:46:02 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 56 17. 134
53. 00:46:14 Bělohradský Bedřich 1989 Příbram 54 21. 122
54. 00:46:16 Mácha Václav 1984 52 22. 119
55. 00:46:26 Zářecký Miloš 1961 Dusmen Dolní Chabry, Praha 8 50 10. 160
56. 00:46:28 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 48 23. 116
57. 00:46:50 Molčan Petr 1957 Příbram 46 4. 185
58. 00:46:55 Schifferling Thomas 1978 Přední poříčí 44 24. 113
59. 00:46:58 Slamiak Stanislav 1962 lokomotiva ostrava 42 11. 156
60. 00:47:50 Šilhánek Martin 1999 40 4. 185
61. 00:48:02 Prenosil Stanislav 1972 Březnice 39 18. 131
62. 00:48:31 Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun 38 19. 128
63. 00:48:37 Štilec Jindřich 1979 37 25. 110
64. 00:48:38 Šůcha Václav 1946 SV Stříbro 36 1. 200
65. 00:48:46 Kopřiva Štěpán 1971 ZKL 35 20. 125
66. 00:48:50 Vaverka Vojtěch 1978 Milín 34 26. 108
67. 00:48:54 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 33 5. 180
68. 00:48:57 Krutílek Jaroslav 1970 Krutílek team 32 21. 122
69. 00:49:14 Kříž Zbyněk 1981 31 27. 106
70. 00:49:15 Čekan Václav 1992 Vyběhej se 30 28. 104
71. 00:49:15 Mařík Miroslav 1972 ENERGON Dobříš 29 22. 119
72. 00:49:28 Plachejda Radomír 1973 Kokrdov 28 23. 116
73. 00:49:35 Jirmásek Tomáš 1980 Laxní přístup 27 29. 102
74. 00:49:43 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 26 12. 152
75. 00:49:50 Kučera Otakar 1945 sokol přeštice 25 2. 195
76. 00:49:59 Vobejda Miloslav 1971 SDH Březové Hory 24 24. 113
77. 00:49:59 Svoboda Jan 1943 Příbram 23 3. 190
78. 00:50:26 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 22 13. 148
79. 00:50:34 Cikán Jaroslav 1955 Příbram 21 6. 176
80. 00:50:41 Vávra Pavel 1990 Vorvani 20 30. 100
81. 00:50:54 Fára Luděk 1979 Příbram 19 31. 98
82. 00:50:54 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 18 25. 110
83. 00:50:55 Hons Pavel 1980 17 32. 96
84. 00:51:37 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 16 7. 172
85. 00:51:41 Svoboda Petr 1988 RSáci Příbram 15 33. 94
86. 00:52:14 Hodek Vladimír 1970 SK Lčovice 14 26. 108
87. 00:52:15 Smíšek Michal 1978 Příbram 13 34. 92
88. 00:53:10 Skalický Jan 1981 Láz 12 35. 90
89. 00:53:42 Vávra Petr 1994 Vorvani 11 36. 88
90. 00:53:48 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 10 4. 185
91. 00:54:09 Říha Michal 1987 příbram 9 37. 86
92. 00:54:50 Škaryd Martin 1985 Příbram 8 38. 84
93. 00:54:59 Pouček Ivan 1968 Libčice 7 27. 106
94. 00:55:26 Pech Luboš 1974 Bohutín 6 28. 104
95. 00:58:04 Augustin Tomáš 1980 Příbram 5 39. 82
96. 00:58:55 Lázna Jakub 1977 4 29. 102
97. 00:59:22 Hrubec Martin 1973 Březnice 3 30. 100
98. 01:00:56 Tichota Petr 1990 2 40. 80
99. 01:01:14 Jelínek David 1976 Vysoká Pec 1 31. 98
100. 01:03:33 Koloc Pavel 1965 AC Total Zero 0 14. 144
101. 01:18:24 Pejpal Jiří 1934 TJ liga 100 Praha 0 5. 180

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky dospělých: 5km žen absolutně, 5km žen kategorie, 10km mužů absolutně, 10km mužů kategorie, Děti kategorie, Fotky