Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (92)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (15)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (14)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 13.1.2018 - Běh partyzánskou stezkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:31:56 Procházka Jan 1982 Inov 8 Team 200 1. 200
2. 00:33:16 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 195 2. 195
3. 00:33:23 Flašar Jan 1986 Čtyři Dvory České Budějovice 190 3. 190
4. 00:33:28 Minařík Petr 1976 Rokycany 185 1. 200
5. 00:34:22 Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky 180 2. 195
6. 00:34:27 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 176 3. 190
7. 00:34:33 Hostička Jan 1979 Příbram 172 4. 185
8. 00:34:42 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 168 1. 200
9. 00:35:37 Šťastný Tomáš 1979 Modřany 164 5. 180
10. 00:35:56 Semerád Antonín 1998 Kotlářka 160 6. 176
11. 00:35:57 Mikula Miroslav 1968 Iron Stars Beroun 156 2. 195
12. 00:36:00 Hlas Jakub 1989 KERTEAM 152 7. 172
13. 00:36:37 Beshir Ervin 1967 SK Zdice 148 3. 190
14. 00:36:54 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 144 8. 168
15. 00:37:28 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 140 4. 185
16. 00:37:38 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 137 4. 185
17. 00:37:52 Sedláček Miroslav 1999 AK Škoda Plzeň 134 1. 200
18. 00:38:03 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 131 5. 180
19. 00:38:03 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 128 6. 176
20. 00:38:10 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 125 9. 164
21. 00:38:14 Rumpík Viktor 1988 Loko Beroun 122 10. 160
22. 00:38:39 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 119 7. 172
23. 00:38:47 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 116 11. 156
24. 00:39:07 Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov 113 5. 180
25. 00:39:34 Zvyhal Jan 1982 Biatlon Beroun 110 12. 152
26. 00:39:43 Charvát Jan 1998 Zaječov 108 13. 148
27. 00:40:05 Cindr Martin 1983 ABT Česana Rohozec 106 14. 144
28. 00:40:11 Sobotka Jiří 1979 Rožmitál pod Třemšínem 104 15. 140
29. 00:40:15 Paul Vojtěch 1993 Author Bike Centrum Sedláček 102 16. 137
30. 00:40:25 Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 100 17. 134
31. 00:40:28 Pergler Lukáš 1992 Komárov 98 18. 131
32. 00:40:32 Zíka Jan 1979 Zdar Bar 96 19. 128
33. 00:40:36 Bláha Jakub 1999 Beroun 94 2. 195
34. 00:40:36 Zábojník Marcel 1998 Beroun 92 20. 125
35. 00:40:41 Kovařík František 1998 Cerhovice 90 21. 122
36. 00:40:42 Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno 88 8. 168
37. 00:40:47 Kouřimský Marek 1986 Za sebe 86 22. 119
38. 00:40:48 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 84 23. 116
39. 00:40:52 Hnízdil Stanislav 1973 CK Záluží 82 9. 164
40. 00:41:05 Škrlant Martin 1979 Žebrák 80 24. 113
41. 00:41:11 Holub Ondřej 1977 Beroun 78 10. 160
42. 00:41:18 Brož Lubomír 1980 Příbram 76 25. 110
43. 00:41:19 Podlena Václav 1984 Plzeň 74 26. 108
44. 00:41:25 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 72 6. 176
45. 00:41:49 Hora Jan 1971 AKTUÁŘ Hořovice 70 11. 156
46. 00:41:51 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 68 12. 152
47. 00:41:54 Kraus Jan 1974 3,2,1 start 66 13. 148
48. 00:42:08 Špína Martin 1974 Milfisk alto 64 14. 144
49. 00:42:10 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 62 15. 140
50. 00:42:12 Flachs Michal 1987 Podlesí 60 27. 106
51. 00:42:16 Svoboda Pavel 1969 SK Vlaška 58 16. 137
52. 00:42:17 Rejzek Jiří 1975 Sokol Medový Újezd 56 17. 134
53. 00:42:20 Hána Petr 1960 Sport Medica Rokycany 54 7. 172
54. 00:42:23 Vlasák Jiří 1964 Plzeň 52 8. 168
55. 00:42:38 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 50 18. 131
56. 00:42:46 Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun 48 19. 128
57. 00:42:47 Matoušek Václav 1977 46 20. 125
58. 00:43:02 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 44 28. 104
59. 00:43:05 Turek Jiří 1962 Chaloupky 42 9. 164
60. 00:43:09 Zadražil Michal 1979 Hořovice 40 29. 102
61. 00:43:16 Peškař Petr 1973 Brdonoš 39 21. 122
62. 00:43:26 Bubla Daniel 1967 PIM BK Divoká Šárka 38 10. 160
63. 00:43:31 Vitásek Josef 1958 Buková 37 1. 200
64. 00:43:50 Hanák Michal 1971 RAC Cerhovice 36 22. 119
65. 00:43:54 Vlček Jiří 1968 Mníšek pod Brdy 35 11. 156
66. 00:43:58 Brožík Valdemar 1976 --- 34 23. 116
67. 00:44:04 Brabec Miloslav 1956 Rokycany 33 2. 195
68. 00:44:18 Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany 32 12. 152
69. 00:44:22 Kros Tomáš 1968 RH Mrtník 31 13. 148
70. 00:44:59 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 30 3. 190
71. 00:45:01 Vacarda Vladimír 1959 AC Slovan Liberec 29 14. 144
72. 00:45:07 Holeček Michal 1974 Karlštejn 28 24. 113
73. 00:45:21 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 27 30. 100
74. 00:45:37 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 26 15. 140
75. 00:45:46 Bečvář Jan 1972 Biatlon Klub Beroun 25 25. 110
76. 00:45:51 Fedorčák Ondřej 1988 Big Bulls 24 31. 98
77. 00:45:51 Schovánek Milan 1962 Krčský les B 23 16. 137
78. 00:46:11 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 22 4. 185
79. 00:46:34 Pazdera Josef 1972 Doubravan Újezd 21 26. 108
80. 00:46:34 Procházka Pavel 1968 Doubravan Újezd 20 17. 134
81. 00:46:48 Vokurka Radek 1988 TOP RUN CLUB 19 32. 96
82. 00:47:02 Bauer Martin 1977 Chlustina 18 27. 106
83. 00:47:15 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 17 18. 131
84. 00:47:25 Zeman Radek 1970 Slavoj Osek 16 28. 104
85. 00:47:29 Šobáň Miroslav 1975 Sokol Kařez 15 29. 102
86. 00:48:06 Čanda Jan 1985 SK Tochovice 14 33. 94
87. 00:48:28 Sojka Karel 1977 Zbečno 13 30. 100
88. 00:48:34 Skalický Jan 1981 Láz 12 34. 92
89. 00:48:44 Vydra Karel 1972 TJ Sokol Žebrák 11 31. 98
90. 00:48:52 Procházka Pavel 1993 Dlouhoprsťák 10 35. 90
91. 00:48:59 Haken Tomáš 1977 JINCE 9 32. 96
92. 00:49:06 Svoboda Jan 1943 Příbram 8 1. 200
93. 00:49:40 Hubička Filip 1975 Družec 7 33. 94
94. 00:49:43 Franc Daniel 1972 Karlos Gym 6 34. 92
95. 00:50:01 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 5 5. 180
96. 00:50:30 Molčan Petr 1957 Příbram 4 6. 176
97. 00:50:42 Šilhánek Martin 1999 3 3. 190
98. 00:51:01 Mareš Ladislav 1974 Sparta Podluhy 2 35. 90
99. 00:51:27 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 1 2. 195
100. 00:51:46 Jindra Jiří 1985 Franta Černý TEAM 0 36. 88
101. 00:52:32 Hřídel Radek 1974 Příbram 0 36. 88
102. 00:52:58 Sirůček Kamil 1979 Příbram 0 37. 86
103. 00:53:11 Kolenko Petr 1982 AK Mikulčice 0 38. 84
104. 00:54:20 Dítě Martin 1968 Štěchovice 0 19. 128
105. 00:54:27 Gregor Martin 1971 Komárov 0 37. 86
106. 00:54:56 Voříšek Jan 1973 Vorvani 0 38. 84
107. 00:55:01 Mareš Martin 1963 Zruč-Senec 0 20. 125
108. 00:56:40 Hnízdil Josef 1960 Union Cerhovice 0 21. 122
109. 00:58:11 Blecha Vladislav 1964 Líbeznice 0 22. 119
110. 00:58:50 Volný Petr 1959 Relax Medvědice 0 23. 116
111. 00:58:57 Wiener Otakar 1956 Maraton klub Kladno 0 7. 172
112. 01:05:31 Březina Petr 1946 SABZO 0 3. 190
113. 01:06:42 Kyncl Radek 1976 Doubravan Újezd 0 39. 82
114. 01:06:57 Wiener Antonín 1956 Praha 7 0 8. 168

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky partyzánské stezky 2018 (.xls), Fotky od Miroslava Vondry

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: