Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

24.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (28)
1.9. Karlštejnská 9 i dětské závody Podrobnosti
7.9. Běh Kovohutěmi i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (30)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 15.6.2019 - Příbramský půlmaraton

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 01:18:13 Skalička Jan 2000 Triklub Příbram 200 1. 200
2. 01:21:09 Černý Martin 1991 Ac Trial Plzeň 195 1. 200
3. 01:22:28 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 190 1. 200
4. 01:25:21 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 185 2. 195
5. 01:26:23 Kreidl Ondřej 1970 Došlap 180 1. 200
6. 01:27:17 Sedláček Jan 1978 SK Plzeň Bolevec 176 2. 195
7. 01:29:47 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 172 3. 190
8. 01:30:00 Hostička Jan 1979 Příbram 168 3. 190
9. 01:30:10 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 164 4. 185
10. 01:31:03 Hesoun Tomáš 1987 160 5. 180
11. 01:31:49 Bilina Petr 1971 SK Petrovice u Sedlčan 156 4. 185
12. 01:33:21 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 152 6. 176
13. 01:34:27 Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 148 7. 172
14. 01:34:55 Šefčík Juraj 1984 ČEPS TEAM 144 8. 168
15. 01:37:23 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 140 5. 180
16. 01:37:34 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 137 6. 176
17. 01:38:00 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 134 7. 172
18. 01:38:27 Michálek Martin 1975 Triklub Příbram 131 8. 168
19. 01:38:48 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 128 9. 164
20. 01:38:50 Váňa Jaroslav 1979 SK Plzeň Bolevec 125 9. 164
21. 01:39:17 Haník Zdeněk 0000 Nymburk 122 10. 160
22. 01:39:30 Charvát Jan 1998 Zaječov 119 11. 156
23. 01:39:31 Jakl Jaroslav 1967 Třebsko 116 2. 195
24. 01:39:42 Turský Tomáš 1983 --- 113 12. 152
25. 01:39:55 Fidler Martin 1981 Elektro Viola 110 13. 148
26. 01:40:09 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 108 10. 160
27. 01:40:32 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 106 11. 156
28. 01:41:05 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 104 12. 152
29. 01:42:21 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 102 13. 148
30. 01:42:44 Dolejš Rudolf 1958 JIKO Čácha Sušice 100 1. 200
31. 01:43:39 Pergler Lukáš 1992 Komárov 98 14. 144
32. 01:44:11 Provazník Jan 1979 Bohutín 96 14. 144
33. 01:45:41 Bábíček Matěj 1974 Příbram 94 15. 140
34. 01:45:43 Javůrek Honza 1979 sk hofmanbajk 92 16. 137
35. 01:45:53 Šnobl Jiří 1959 Příbram 90 2. 195
36. 01:45:58 Morav Pavel 1972 88 17. 134
37. 01:46:42 Urbaniak Thomas 1979 86 18. 131
38. 01:47:10 Brožík Valdemar 1976 --- 84 19. 128
39. 01:47:24 Horáček Petr 1980 82 15. 140
40. 01:47:50 Šírek Jan 1983 Lany 80 16. 137
41. 01:48:14 Flachs Michal 1987 Podlesí 78 17. 134
42. 01:48:54 Velas Martin 1980 Pribram 76 18. 131
43. 01:48:58 Sova Matěj 1988 Pankration Gym 74 19. 128
44. 01:48:59 Červenka Martin 1981 72 20. 125
45. 01:49:03 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 70 20. 125
46. 01:49:36 Pavlík Martin 1978 Krnov 68 21. 122
47. 01:49:40 Procházka David 1971 66 22. 119
48. 01:50:11 Jindřich Josef 1973 Zlej sen 64 23. 116
49. 01:50:36 Šlapák Dušan 1981 Komárov 62 21. 122
50. 01:50:37 Matějka Josef 1977 60 24. 113
51. 01:50:55 Svátek Lubomír 1958 Praha 58 3. 190
52. 01:52:11 Gross Adam 2000 Příbram 56 2. 195
53. 01:52:13 Turek Jiří 1962 Chaloupky 54 3. 190
54. 01:52:18 Marcin Alexy 1974 Sokol Dobřichovice 52 25. 110
55. 01:53:09 Kortan František 1961 50 4. 185
56. 01:54:46 Vopička Milan 1972 Příbram 48 26. 108
57. 01:54:47 Vašíček Milan 1980 Příbram 46 22. 119
58. 01:55:00 Häusler Václav 1963 44 5. 180
59. 01:55:07 Kubálek Radim 1986 Orel Třešť 42 23. 116
60. 01:55:12 Marek Martin 1982 Příbram 40 24. 113
61. 01:56:46 Váňa Miloslav 1963 Bohutín 39 6. 176
62. 01:57:23 Frič Pavel 1955 Checomacoco 38 4. 185
63. 01:57:30 Havel Milan 1969 Zdouň Hrádek 37 7. 172
64. 01:58:09 Hlaváč Miroslav 1965 36 8. 168
65. 01:58:14 Marx William 1980 35 25. 110
66. 01:58:51 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 34 27. 106
67. 01:59:25 Fuksa Ivan 1963 Sportklub Oxygen 33 9. 164
68. 01:59:45 Švarc Jiří 1979 Krakov 32 28. 104
69. 01:59:55 Kyncl Marek 2001 Doubravan Újezd 31 3. 190
70. 02:00:24 Gregořica Miroslav 1967 Příbram 30 10. 160
71. 02:00:56 Mucha Pavel 1957 Slapy 29 5. 180
72. 02:02:11 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 28 26. 108
73. 02:03:10 Chovanec Ondřej 1984 27 27. 106
74. 02:04:31 Liška Libor 1961 26 11. 156
75. 02:05:04 Jobek Ondřej 1996 Příbram 25 28. 104
76. 02:05:07 Vodvářka Aleš 1972 24 29. 102
77. 02:05:12 Dubský Dalibor 1971 Plzeň 23 30. 100
78. 02:07:17 Šedivý Rastislav 1972 SK Pecouská 22 31. 98
79. 02:07:56 Šnobl Pavel 1978 --- 21 32. 96
80. 02:08:09 Vávra Jan 1976 20 33. 94
81. 02:08:39 Štilec Jindřich 1979 19 34. 92
82. 02:08:48 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 18 1. 200
83. 02:09:08 Švenda Václav 1974 MěÚ Příbram 17 35. 90
84. 02:09:15 Klouček Martin 1971 Žatec 16 36. 88
85. 02:09:19 Vaněk Petr 1966 FITNESS & RELAX LEV NOVÝ BYDŽO 15 12. 152
86. 02:10:43 Veselý Lukáš 1980 14 29. 102
87. 02:10:47 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 13 6. 176
88. 02:12:01 Kafka František 1982 Efounov 12 30. 100
89. 02:13:49 Kříž Petr 1983 11 31. 98
90. 02:17:28 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 10 13. 148
91. 02:18:13 Bařina Michal 1992 9 32. 96
92. 02:18:18 Giertl Jakub 1991 8 33. 94
93. 02:20:23 Kryl Jakub 1989 7 34. 92
94. 02:20:34 Janoušek Michal 1981 Dobříš 6 35. 90
95. 02:23:04 Keller Petr 1988 Chomutov 5 36. 88
96. 02:24:49 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 4 14. 144
97. 02:39:00 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 3 7. 172
98. 02:44:50 Sirotek Antonín 1992 2 37. 86

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky - Příbramský půlmaraton

Jednotlivci: Celkové, kategorie, časy kol

Štafety: Kategorie, časy kol

Dětské závody

Nejrychlejší kolo dne 17:40 zaběhl Tomáš Zikmund z vítězné štafety.

Doběh druhé štafety Blue Kiwi ve složení Matěj Placatka, Bára Placatková, Tereza Placatková a Veronika Novotná

Fotky:Od Luboše Tomana

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: