Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

Běh Bohutínem Individuálně Trasa Výsledky (7)
Podzimní běh Dražovkou Individuálně Trasa Výsledky (0)
Tochovický kros Podrejžím Individuálně Trasa Výsledky (0)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 24.5.2020 - Brdská 25

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 01:53:44 Gerychová Michaela 1982 Zaječov 200 1. 200
2. 01:58:58 Rejsková Ivona 1985 Team Internet PB 195 2. 195
3. 02:02:40 Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram 190 3. 190
4. 02:05:19 Šatavová Lenka 1986 185 1. 200
5. 02:07:51 Zanozina Ekaterina 1985 Kerteam 180 4. 185
6. 02:10:52 Fořtová Iveta 1972 ELEVENRUNTEAM 176 1. 200
7. 02:12:11 Štefaničová Hana 1976 Příbram 172 5. 180
8. 02:12:23 Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni 168 6. 176
9. 02:13:45 Fryčová Lenka 1978 Psáry 164 7. 172
10. 02:16:40 Požárková Zuzana 1987 Běžecký klub České spořitelny 160 2. 195
11. 02:16:59 Kolářová Karolina 1992 BP4 156 3. 190
12. 02:20:07 Jiřičná Dana 1969 bonbon praha 152 2. 195
13. 02:21:46 Čížková Martina 1990 Příbram 148 4. 185
14. 02:21:55 Janásová Gabriela 1977 ready2win 144 8. 168
15. 02:22:45 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 140 3. 190
16. 02:23:45 Štěchová Kristýna 1990 Pribram 137 5. 180
17. 02:24:15 Vagnerová Zuzana 1980 134 9. 164
18. 02:26:08 Kelbichová Vendula 1986 KL sport Most 131 6. 176
19. 02:27:14 Matějková Petra 1993 Komárov 128 7. 172
20. 02:28:52 Pavlíková Jana 1982 Nový Knín 125 10. 160
21. 02:28:52 Márová Kateřina 1973 Všenory 122 4. 185
22. 02:29:53 Koděrová Lucie 1977 Černošice 119 11. 156
23. 02:32:01 Hrdličková Romana 1975 Praskolesy 116 5. 180
24. 02:32:31 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 113 6. 176
25. 02:34:09 Urbanová Zora 1974 --- 110 7. 172
26. 02:34:21 Bayerová Lenka 1968 CZ - TJ Sokol Unhošť 108 8. 168
27. 02:34:30 Suchanová Kateřina 1995 Praha 106 8. 168
28. 02:35:29 Stibalová Petra 1976 Broumy 104 12. 152
29. 02:35:42 Večerková Marcela 1981 Veverky 102 13. 148
30. 02:38:00 Turková Lucie 1974 100 9. 164
31. 02:38:03 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 98 14. 144
32. 02:38:28 Jakob Raphaela 1990 B4 Praha 96 9. 164
33. 02:38:52 Kroupova Petra 1984 94 15. 140
34. 02:41:07 Závadská Eva 1975 92 10. 160
35. 02:44:47 Kratochvílová Lucie 1982 Šneci v běhu 90 16. 137
36. 02:48:20 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 88 10. 160
37. 02:48:32 Bačkovská Petra 1978 IThinkBeer/BKČS 86 17. 134
38. 02:48:46 Zajíčková Alena 1980 Praha 84 18. 131
39. 02:49:34 Dvořáková Alena 1978 82 19. 128
40. 02:49:34 Chotěborová Jana 1973 Loap 80 11. 156
41. 02:53:47 Vesecká Renáta 1973 Příbram 78 12. 152
42. 03:03:46 Gololobovová Blanka 1973 AVC 76 13. 148

Soubory k závodu od pořadatelů:

Exkluzivní fotky od Františka Gahlera

Celkové výsledky, kategorie, Mezičas na Toku (16.km - 865m nad mořem)

Fotky: od Petra Pavlišena, druhá část, Záznam z doběhů

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: