Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

15.8. Žebrácká 25 Propozice
21.8. Běh krajem J. J. Ryby dětské závody Propozice Přihlášky (6)
29.8. Karlštejnská 9 dětské závody Propozice Přihlášky (8)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 6.7.2021 - Lochovice - Plešivec

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:30:18 Fričková Pavla 1982 PSK Olymp Praha 200 1. 200
2. 00:31:29 Poborská Helena 1978 Kerteam 195 2. 195
3. 00:31:45 Milesová Iva 1977 PSK Olymp Praha 190 3. 190
4. 00:32:11 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 185 1. 200
5. 00:33:28 Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči 180 4. 185
6. 00:34:22 Šmejkalová Denisa 1983 Jince 176 5. 180
7. 00:34:41 Nováková Monika 1989 172 1. 200
8. 00:34:46 Vavrušová Helena 1961 Liga 100 Praha 168 1. 200
9. 00:34:57 Kobosová Klára 1975 Spartak Praha 4 164 2. 195
10. 00:35:03 Šimáčková Julia 1991 160 2. 195
11. 00:35:10 Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák 156 3. 190
12. 00:35:19 Kučerová Iveta 1985 TJ Sokol Unhošť 152 6. 176
13. 00:35:59 Rybáčková Sona 1983 CZ - MK Kladno 148 7. 172
14. 00:36:08 Honzáková Jiřina 1965 CZ 144 2. 195
15. 00:36:19 Mališová Karla 1960 USK Praha 140 3. 190
16. 00:36:54 Stibalová Petra 1976 Broumy 137 3. 190
17. 00:37:07 Klamflová Eva 1964 Vrchaři Vrchlabí 134 4. 185
18. 00:37:13 Pechková Šárka 1956 Maratonstav Úpice 131 1. 200
19. 00:37:40 Zapletalová Kateřina 1982 TJ Lokomotiva Beroun 128 8. 168
20. 00:37:47 Jirásková Eva 1964 Lanškroun 125 5. 180
21. 00:38:37 Hnízdílová Lenka 1986 Za hezčí zadeček 122 9. 164
22. 00:39:19 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 119 4. 185
23. 00:39:46 Matějková Petra 1993 Komárov 116 4. 185
24. 00:39:47 Likusová Dagmar 1970 Adrien Elixir Team 113 5. 180
25. 00:39:55 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 110 6. 176
26. 00:40:02 Hartmanová Stanislava 1958 --- 108 6. 176
27. 00:40:11 Šteklová Petra 1981 FL Nové Strašecí 106 10. 160
28. 00:40:28 Landová Miroslava 1990 Neratovice 104 5. 180
29. 00:40:32 Vlachynská Libuše 1962 Město Dobříš 102 7. 172
30. 00:40:37 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 100 7. 172
31. 00:40:43 Bečvářová Lenka 1973 Biatlon Beroun 98 8. 168
32. 00:41:23 Sedláčková Petra 1970 OU Roztoky 96 9. 164
33. 00:41:47 Solarová Danuše 1985 Šneči v běhu 94 11. 156
34. 00:42:12 Řehůřková Silvia 1981 Fitnesky Jince 92 12. 152
35. 00:42:19 Pankowská Anna 1981 Beroun 90 13. 148
36. 00:42:50 Trnková Štěpánka 1973 ŠSK Újezd nad Lesy 88 10. 160
37. 00:44:09 Gololobovová Blanka 1973 AVC 86 11. 156
38. 00:44:49 Dolejšová Jitka 1960 SABZO 84 8. 168
39. 00:45:11 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 82 6. 176
40. 00:45:16 Nováková Lenka 1975 80 12. 152
41. 00:45:56 Setínková Zuzana 1957 DKP 78 9. 164
42. 00:46:36 Svobodová Dana 1952 Příbram 76 2. 195
43. 00:47:07 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 74 10. 160
44. 00:48:04 Bařtipánová Ivana 1974 Bonbon 72 13. 148
45. 00:52:27 Švarcová Simona 2003 Střela Žebrák 70 1. 200
46. 00:55:16 Bartošová Milada 1953 Příbram 68 3. 190
47. 00:59:17 Grohová Jaroslava 1951 Vrchlabí 66 4. 185
48. 00:59:26 Netíková Naděžda 1985 Prostě běž! 64 14. 144
49. 01:02:22 Sušická Kateřina 1979 ZŠ a MŠ Nové strašecí 62 15. 140
50. 01:02:23 Červenková Eliška 1986 Slaný 60 16. 137
51. 01:03:45 Sedláčková Linda 2000 OK Roztoky 58 7. 172

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Děti, celkové, kategorie, záznam doběhu

Fotky: od Markéty Vítkové, od Miroslava Maršálka

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: