Termíny závodů pro rok 2022: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

27.11. Vyhlášení poháru - Nový rybník dětské závody Propozice
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 29.5.2021 - Běh Litní a zámeckým parkem

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:29:05 Tylšová Alena 2002 Salming runnig 200 1. 200
2. 00:29:15 Slavíková Eva 1984 195 1. 200
3. 00:30:50 Dvořáková Petra 1981 AC Čáslav, z.s. 190 2. 195
4. 00:31:06 Pelová Simona 2001 AC Tepo Kladno 185 1. 200
5. 00:31:15 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 180 3. 190
6. 00:31:21 Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák 176 2. 195
7. 00:31:47 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 172 4. 185
8. 00:32:17 Větrovská Jitka 1993 VDN Promo 168 3. 190
9. 00:32:27 Dziegielewska Ewelina 1985 Praha 164 5. 180
10. 00:32:55 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 160 1. 200
11. 00:33:11 Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči 156 6. 176
12. 00:33:55 Stibalová Petra 1976 Broumy 152 2. 195
13. 00:34:28 Matějková Petra 1993 Komárov 148 4. 185
14. 00:35:18 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 144 3. 190
15. 00:35:20 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 140 5. 180
16. 00:35:51 Čebišová Petra 1997 Příbram 137 6. 176
17. 00:35:53 Hacaperková Eva 1986 Příbram 134 7. 172
18. 00:35:55 Šebestová Jitka 1980 UBF 131 8. 168
19. 00:36:07 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 128 4. 185
20. 00:36:14 Dušková Štěpánka 1975 SK Vlaška 125 5. 180
21. 00:36:25 Mališová Karla 1960 USK Praha 122 1. 200
22. 00:37:00 Pelová Milena 1972 Kladno 119 6. 176
23. 00:38:13 Růžičková Jana 1969 Černín 116 7. 172
24. 00:38:27 Likusmá Dagmar 1970 Bojov 113 8. 168
25. 00:39:00 Bartoňová Terezie 1975 Fenri 110 9. 164
26. 00:39:07 Mázdrová Vendula 1997 Chrást 108 7. 172
27. 00:39:21 Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan 106 9. 164
28. 00:40:34 Dlouhá Dana 1976 Maratonci Cerhovice 104 10. 160
29. 00:40:46 Hartmanová Stanislava 1958 --- 102 2. 195
30. 00:41:06 Pertlová Martina 1974 Beroun 100 11. 156
31. 00:41:16 Schneiderová Lucie 1983 Praha 98 10. 160
32. 00:41:29 Svobodová Dana 1952 Příbram 96 1. 200
33. 00:41:43 Raušová Petra 1976 SK Mníšecký Expres 94 12. 152
34. 00:42:06 Žížalová Denisa 1979 Beroun 92 11. 156
35. 00:42:37 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 90 3. 190
36. 00:44:02 Nováková Lenka 1975 88 13. 148
37. 00:51:47 Bartošová Milada 1953 Příbram 86 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledkové listiny: Děti, Kategorie, časy kol, záznam doběhu

Fotky z Litně: Dětské závody, příprava, hlavní závod

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: