Termíny závodů pro rok 2022: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

14.8. Žebrácká 25 Propozice
20.8. Běh krajem J. J. Ryby dětské závody Propozice Přihlášky (35)
28.8. Karlštejnská 9 dětské závody Propozice Přihlášky (32)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 9.10.2021 - Běh Bohutínem

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:34:41 Máša Jan 2003 RUNning team Žežice 200 1. 200
2. 00:35:01 Burian Tomáš 1998 Višňová 195 1. 200
3. 00:35:07 Pavlišen Petr 1999 SK Sporting PB 190 2. 195
4. 00:36:04 Škrlant Martin 1979 Žebrák 185 1. 200
5. 00:36:40 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 180 2. 195
6. 00:37:12 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 176 3. 190
7. 00:37:37 Pergler Lukáš 1992 Komárov 172 3. 190
8. 00:37:51 Jurkiewicz Patrik 1978 Praha 168 4. 185
9. 00:38:02 Karas Stanislav 1998 Příbram 164 4. 185
10. 00:38:14 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 160 5. 180
11. 00:39:23 Nový Lukáš 1976 BH Triatlon 156 6. 176
12. 00:40:22 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 152 7. 172
13. 00:40:32 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 148 1. 200
14. 00:41:22 Pražák Adam 1978 SKUŠ Praha 144 8. 168
15. 00:41:45 Fábera Martin 1976 Chaloupky 140 9. 164
16. 00:41:49 Zadražil Michal 1979 Hořovice 137 10. 160
17. 00:42:18 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 134 2. 195
18. 00:42:33 Zemek Michal 1977 Příbram 131 11. 156
19. 00:42:45 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 128 3. 190
20. 00:43:01 Nademlejnský Petr 1978 Zdice 125 12. 152
21. 00:43:29 Pavlík Martin 1978 Krnov 122 13. 148
22. 00:43:37 Vobejda Ladislav 1974 SDH Březové Hory 119 14. 144
23. 00:43:42 Vitásek Josef 1958 Buková 116 1. 200
24. 00:44:01 Turek Jiří 1962 Chaloupky 113 4. 185
25. 00:44:32 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 110 15. 140
26. 00:44:52 Šiman Eduard 1965 Praha 10 108 5. 180
27. 00:44:53 Flachs Michal 1987 Podlesí 106 5. 180
28. 00:45:10 Hršel Josef 1976 SK Mníšecký Expres 104 16. 137
29. 00:45:33 Mařík Michal 1975 Praha 10 102 17. 134
30. 00:45:45 Novák Aleš 1976 Internet Příbram 100 18. 131
31. 00:46:04 Pichlík Roman 1977 RAC Cerhovice 98 19. 128
32. 00:46:10 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 96 20. 125
33. 00:46:55 Mrázek Šimon 1988 94 6. 176
34. 00:47:17 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 92 6. 176
35. 00:47:18 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 90 21. 122
36. 00:47:21 Svoboda Robert 1973 Beroun 88 22. 119
37. 00:48:12 Kašpar Michal 1990 Černín 86 7. 172
38. 00:48:31 Šusta Miloslav 1966 Cetyně 84 7. 172
39. 00:49:26 Krutílek Jaroslav 1970 Krutílek team 82 8. 168
40. 00:49:30 Prenosil Stanislav 1972 Březnice 80 23. 116
41. 00:50:01 Pech Luboš 1974 Bohutín 78 24. 113
42. 00:50:49 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 76 9. 164
43. 00:50:53 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 74 2. 195
44. 00:52:21 Ježek Antonin 1949 TJ Roztoky u Křivoklátu 72 1. 200
45. 00:53:10 Navrátil Josef 1949 SK Stránčice 70 2. 195
46. 00:53:26 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 68 10. 160
47. 00:54:42 Svoboda Jan 1943 Příbram 66 3. 190
48. 00:56:42 Šůcha Václav 1946 SV Stříbro 64 4. 185
49. 00:58:24 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 62 3. 190
50. 00:58:43 Novák Michal 1958 Dobříš 60 4. 185
51. 00:59:53 Magera Petr 1966 Příbram 58 11. 156
52. 01:00:34 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 56 5. 180
53. 01:05:34 Leitner Josef 1969 Příbram 54 12. 152
54. 01:06:31 Starý Stanislav 1953 Roubičkova Lhota 52 5. 180

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky :děti, kategorie

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: