Termíny závodů pro rok 2024: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

9.3. Zimní běh krajem J. J. Ryby Propozice Přihlášky (12)
17.3. Maraton okolo Orlíku Propozice Přihlášky (35)
23.3. Josefský běh v Cerhovicích dětské závody Propozice Přihlášky (7)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 13.11.2021 - Svatojánská 20

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1 . 00:58:50 Janoušek Milan 1991 200 1. 200
2 . 01:00:30 Vejmelka Daniel 1986 ON running 195 2. 195
3 . 01:03:11 Minařík Petr 1976 Rokycany 190 1. 200
4 . 01:03:43 Blažek Jaroslav 1993 TJ ČZU 185 3. 190
5 . 01:04:14 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 180 4. 185
6 . 01:04:41 Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky 176 2. 195
7 . 01:05:53 Brunner Radek 1974 SK Babice 172 3. 190
8 . 01:07:03 Kárník Jan 1980 TJ Sokol Unhošť 168 4. 185
9 . 01:07:38 Rendl Josef 1976 tj packa praha 164 5. 180
10 . 01:07:58 Pazdera Lukáš 1986 Here To Win Team 160 5. 180
11 . 01:08:51 Škrlant Martin 1979 Žebrák 156 6. 176
12 . 01:09:09 Vladyka Jan 1992 STG Příbram 152 6. 176
13 . 01:09:19 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 148 1. 200
14 . 01:09:57 Pergler Lukáš 1992 Komárov 144 7. 172
15 . 01:10:37 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 140 7. 172
16 . 01:10:56 Hrdina Jakub 1990 Lasvit-Ajeto running team 137 8. 168
17 . 01:11:44 Goj Radim 1992 Bro Team Beroun 134 9. 164
18 . 01:12:05 Berka Martin 1987 AK Moravská Třebová 131 10. 160
19 . 01:12:08 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 128 8. 168
20 . 01:12:23 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 125 2. 195
21 . 01:12:33 Mikula Miroslav 1968 Iron Stars Beroun 122 3. 190
22 . 01:12:47 Homola Jáchym 1976 Motor České Budějovice 119 9. 164
23 . 01:13:17 Antoš Jakub 1973 Praha 116 10. 160
24 . 01:13:37 Vráblík Vojtěch 2002 Praha 113 1. 200
25 . 01:13:49 Kutmon Tomáš 1974 Praha 110 11. 156
26 . 01:14:21 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 108 12. 152
27 . 01:14:32 Vipler Pavel 1969 Pek Sport 106 4. 185
28 . 01:15:00 Beck Zdeněk 1971 Rivalové 104 5. 180
29 . 01:15:21 Cihlář Jakub 2003 TJ Lokomotiva Beroun 102 2. 195
30 . 01:16:41 Petřík Roman 1975 Kralův Dvůr 100 13. 148
31 . 01:17:30 Kasík Radek 1970 KVN Racing team 98 6. 176
32 . 01:17:39 Racek Tomáš 1981 IRONSTARS Beroun 96 14. 144
33 . 01:17:39 Tajč Jan 1968 HH Smíchov 94 7. 172
34 . 01:17:43 Dvořák Vítězslav 1983 TTK Slavia Plzeň 92 11. 156
35 . 01:18:05 Cihlář Zdislav 1964 Loko Beroun 90 8. 168
36 . 01:18:09 Zadražil Michal 1979 Hořovice 88 15. 140
37 . 01:19:03 Tůma Adam 1998 Betri 86 12. 152
38 . 01:19:05 Rataj Pavel 1969 Rokycany 84 9. 164
39 . 01:19:21 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 82 10. 160
40 . 01:20:00 Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník 80 13. 148
41 . 01:20:22 Hora Jan 1971 AKTUÁŘ Hořovice 78 11. 156
42 . 01:20:36 Jilg Petr 1986 CAMINO 76 14. 144
43 . 01:21:03 Benda Tomáš 1982 Rokycany 74 15. 140
44 . 01:21:37 Kindl Marek 1969 Loko Beroun 72 12. 152
45 . 01:22:12 Zeisek Adam 1988 KC Příbram 70 16. 137
46 . 01:22:56 Hrdlička Dušan 1973 Praskolesy 68 16. 137
47 . 01:23:00 Turek Jiří 1962 Chaloupky 66 13. 148
48 . 01:23:04 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 64 17. 134
49 . 01:23:38 Olplištil Sáva 1967 62 14. 144
50 . 01:23:47 Tůma Petr 1970 RUNPORG Praha 60 15. 140
51 . 01:23:54 Tomčo Dušan 1976 58 18. 131
52 . 01:23:55 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 56 16. 137
53 . 01:24:26 Kratochvíl Daniel václav 2003 Karlštejn 54 3. 190
54 . 01:24:35 Dvořák Pavel 1977 Beroun 52 19. 128
55 . 01:24:50 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 50 20. 125
56 . 01:25:52 Puškar Ivan 1965 Gelnica 48 17. 134
57 . 01:26:40 Novák Aleš 1976 Internet Příbram 46 21. 122
58 . 01:26:50 Flachs Michal 1987 Podlesí 44 17. 134
59 . 01:28:17 Brambora Karel 1977 Králův Dvůr 42 22. 119
60 . 01:29:15 Janata Miroslav 1968 Praha 40 18. 131
61 . 01:29:39 Basel Miroslav 1967 Kralupy nad Vltavou 39 19. 128
62 . 01:30:36 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 38 23. 116
63 . 01:34:02 Dušek Rastislav 1971 DATALINE Praha 37 20. 125
64 . 01:34:04 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 36 24. 113
65 . 01:34:14 Červík Petr 1969 35 21. 122
66 . 01:34:25 Kašpar Michal 1990 Černín 34 18. 131
67 . 01:34:30 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 33 1. 200
68 . 01:34:46 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 32 22. 119
69 . 01:34:52 Kašparec Petr 1962 Ajeto Lindava 31 23. 116
70 . 01:36:07 Fábik Vladimír 1972 Poběžovice 30 25. 110
71 . 01:39:49 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 29 24. 113
72 . 01:40:14 Lysenko Vladimír 1972 Praha 28 26. 108
73 . 01:40:27 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 27 2. 195
74 . 01:43:41 Jiřičný Martin 1969 Bonbon Praha 26 25. 110
75 . 01:43:41 Němec Miloš 1959 BonBon 25 3. 190
76 . 01:51:36 Láska Vojtěch 1988 Prostě Běž! 24 19. 128
77 . 01:51:46 Szabo David 1970 SK Nové Zámky SK 23 26. 108
78 . 01:53:07 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 22 4. 185
101 . 01:01:57 Svoboda Jan 1943 Příbram 0 1. 200
102 . 01:03:55 Nový Břetislav 1947 SABZO Praha 0 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

Fotky: od pořadatele, od Zory Hrdinové

Výsledky

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: