Termíny závodů pro rok 2022: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

1.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (156)
2.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
8.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (15)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 3.7.2022 - Lochovice - Plešivec

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:30:36 Poborská Helena 1978 Kerteam 200 1. 200
2. 00:31:58 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 195 1. 200
3. 00:32:11 Mrázková Linda 1980 Děčín 190 2. 195
4. 00:32:24 Rybáčková Sona 1983 CZ - MK Kladno 185 3. 190
5. 00:32:42 Malíková Klára 1983 Adventní běhání 180 4. 185
6. 00:33:03 Milesová Iva 1977 PSK Olymp Praha 176 2. 195
7. 00:33:13 Matyášová Jana 1965 Silvita s.r.o. Ústí nad Olicí 172 1. 200
8. 00:34:24 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 168 2. 195
9. 00:35:47 Stibalová Petra 1976 Broumy 164 3. 190
10. 00:35:57 Vavrušová Helena 1961 Liga 100 Praha 160 3. 190
11. 00:36:19 Jirásková Eva 1964 Lanškroun 156 4. 185
12. 00:36:28 Šteklová Petra 1981 FL Nové Strašecí 152 5. 180
13. 00:36:35 Sedláčková Petra 1970 OU Roztoky 148 4. 185
14. 00:37:01 Honzáková Jiřina 1965 CZ 144 5. 180
15. 00:37:28 Kobosová Klára 1975 Spartak Praha 4 140 5. 180
16. 00:37:45 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 137 6. 176
17. 00:37:58 Šimunková Pavla 1977 AK Iscarex Ceska Trebova 134 7. 172
18. 00:38:51 Bayerová Lenka 1968 CZ - TJ Sokol Unhošť 131 8. 168
19. 00:39:10 Pechková Šárka 1956 Maratonstav Úpice 128 1. 200
20. 00:39:11 Bečvářová Lenka 1973 Biatlon Beroun 125 9. 164
21. 00:39:18 Jandečková Věra 1981 122 6. 176
22. 00:39:34 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 119 10. 160
23. 00:40:24 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 116 11. 156
24. 00:40:35 Říhová Radka 1972 Soběhrdy 113 12. 152
25. 00:41:31 Fraňková Andrea 1989 Praha 6 110 1. 200
26. 00:42:14 Likusová Dagmar 1970 Adrien Elixir Team 108 13. 148
27. 00:42:16 Setínková Zuzana 1957 DKP 106 2. 195
28. 00:42:48 Šugová Naděžda 1987 HEROSTORE RACING TEAM 104 7. 172
29. 00:42:55 Solarová Danuše 1985 Šneči v běhu 102 8. 168
30. 00:43:03 Pertlová Martina 1974 Beroun 100 14. 144
31. 00:45:11 Dolejšová Jitka 1960 SABZO 98 6. 176
32. 00:45:55 Žížalová Denisa 1979 Beroun 96 9. 164
33. 00:46:30 Šlechtová Marie 1952 TJ Sokol Jaroměř 94 3. 190
34. 00:46:35 Gololobovová Blanka 1973 AVC 92 15. 140
35. 00:52:03 Netíková Naděžda 1985 Prostě běž! 90 10. 160
36. 00:52:07 Nováková Lenka 1975 88 16. 137
37. 00:54:35 Bartošová Milada 1953 Příbram 86 4. 185
38. 01:04:37 Sedláčková Linda 2000 OK Roztoky 84 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Dětské běhy, Celkové, kategorie, Muži/ženy, záznam z cíle, záznam 250m před cílem, krpál

Zpráva hlavního rozhodčího z Lochovice - PLešivec


Fotky z Plešivce: Ze startu a dětských běhů od Miroslava Maršálka a z vrcholu od Věry Zvoníčkové vz-foto.cz

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: