Termíny závodů pro rok 2023: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

25.2. S čelovkou Dražovkou dětské závody Propozice Přihlášky (16)
11.3. Zimní běh krajem J. J. Ryby Propozice Přihlášky (4)
12.3. Maraton okolo Orlíku - 100. maraton pana vrchního Propozice Přihlášky (40)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 19.11.2022 - Tochovický kros Podrejžím

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:25:35 Novák Vojta 2002 J+V team 200 1. 200
2. 00:25:58 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 195 2. 195
3. 00:26:39 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 190 3. 190
4. 00:27:06 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 185 1. 200
5. 00:27:20 Hostička Jan 1979 Příbram 180 2. 195
6. 00:27:28 Nový Matěj 2000 Střela Žebrák 176 4. 185
7. 00:27:44 Karas Stanislav 1998 Příbram 172 5. 180
8. 00:28:24 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 168 1. 200
9. 00:28:30 Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 164 3. 190
10. 00:28:45 Hájek Tomáš 1991 Čtvrteční klub 160 6. 176
11. 00:28:58 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 156 4. 185
12. 00:30:17 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 152 2. 195
13. 00:30:18 Fortelka Jiří 1982 Příbram 148 5. 180
14. 00:30:22 Hrdlička Dušan 1973 Praskolesy 144 6. 176
15. 00:30:44 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 140 7. 172
16. 00:30:54 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 137 7. 172
17. 00:31:13 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 134 8. 168
18. 00:31:39 Zemek Michal 1977 Příbram 131 9. 164
19. 00:32:03 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 128 10. 160
20. 00:33:00 Edelmann Robert 1984 Team Internet Pb 125 8. 168
21. 00:33:05 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 122 1. 200
22. 00:33:13 Císař Jan 1990 SK Mirovice 119 9. 164
23. 00:33:18 Souček Filip 1984 Tochovice 116 10. 160
24. 00:33:33 Turek Jiří 1962 Chaloupky 113 2. 195
25. 00:33:48 Cais Pavel 1980 Milín 110 11. 156
26. 00:33:50 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 108 12. 152
28. 00:34:25 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 104 4. 185
29. 00:34:47 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 102 5. 180
30. 00:35:19 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 100 13. 148
31. 00:35:40 Pech Luboš 1974 Bohutín 98 14. 144
32. 00:35:47 Mařík Michal 1975 Praha 10 96 15. 140
33. 00:36:44 Krutílek Jaroslav 1970 Krutílek team 94 6. 176
34. 00:36:48 Král Kevin 1999 Milín 92 11. 156
36. 00:38:34 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 88 7. 172
37. 00:39:20 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 86 3. 190
38. 00:39:32 Edelmann Radek 1989 Team Internet Pb 84 13. 148
39. 00:40:36 Svoboda Jan 1943 Příbram 82 1. 200
41. 00:42:02 Raschman Josef 1990 78 14. 144
42. 00:43:29 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 76 8. 168
43. 00:44:16 Wiener Otakar 1956 Maraton klub Kladno 74 4. 185
44. 00:50:30 Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 72 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Děti, kategorie, celkové, záznam doběhů

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: