Termíny závodů pro rok 2023: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

30.9. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (111)
1.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (13)
7.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (6)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 12.11.2022 - Svatojánská 20

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:58:11 Burian Michal 1994 Vyběhej se 200 1. 200
2. 00:58:40 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 195 2. 195
3. 00:58:47 Miler Jiří 1975 LAWI STARS MB 190 1. 200
4. 00:59:03 Blažek Jaroslav 1993 TJ ČZU 185 3. 190
5. 00:59:12 Zeman Zdeněk 1993 Blatná 180 4. 185
6. 01:01:29 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 176 5. 180
7. 01:02:41 Minařík Petr 1976 Rokycany 172 2. 195
8. 01:02:49 Koš Michal 1976 Srbsko 168 3. 190
9. 01:02:54 Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky 164 4. 185
10. 01:03:46 Rendl Josef 1976 tj packa praha 160 5. 180
11. 01:04:35 Nový Matěj 2000 TOP4RUNNING 156 6. 176
12. 01:05:08 Goj Radim 1992 Bro Team Beroun 152 7. 172
13. 01:06:46 Čtvrtníček Jakub 1990 Behej Brno.com 148 8. 168
14. 01:06:50 Semrád Ladislav 1967 Čáslav 144 1. 200
15. 01:06:54 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 140 2. 195
16. 01:07:19 Hrdina Jakub 1990 Lasvit-Ajeto running team 137 9. 164
17. 01:08:21 Beck Zdeněk 1971 Rivalové 134 3. 190
18. 01:08:34 Martínek Tomáš 1982 LEFFI TEAM 131 6. 176
19. 01:08:48 Pergler Lukáš 1992 Komárov 128 10. 160
20. 01:08:59 Tůma Adam 1998 Betri 125 11. 156
21. 01:09:28 Švarc Norbert 1972 Mílaři Domažlice 122 4. 185
23. 01:10:13 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 116 13. 148
24. 01:10:29 Mikula Miroslav 1968 Iron Stars Beroun 113 5. 180
25. 01:10:45 Cihlář Jakub 2003 TJ Lokomotiva Beroun 110 1. 200
26. 01:11:05 Urx Radek 1976 108 7. 172
27. 01:12:04 Procházka Michal 1977 IRON STARS BEROUN 106 8. 168
28. 01:12:41 Vipler Pavel 1969 Pek Sport 104 6. 176
29. 01:13:04 Skála Radek 1969 JOSKATEL TRI TEAM 102 7. 172
30. 01:13:57 Mígl Vojtěch 2003 TJ Sokol Dom. Paseky 100 2. 195
31. 01:14:24 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 98 9. 164
32. 01:14:38 Tajč Jan 1968 HH Smíchov 96 8. 168
33. 01:16:01 Rataj Pavel 1969 Rokycany 94 9. 164
34. 01:16:08 Hrdlička Dušan 1973 Praskolesy 92 10. 160
35. 01:16:13 Hora Jan 1971 AKTUÁŘ Hořovice 90 10. 160
36. 01:16:16 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 88 14. 144
37. 01:16:26 Zadražil Michal 1979 Hořovice 86 11. 156
38. 01:16:53 Koutný Roman 2003 TT Příbram 84 3. 190
39. 01:17:28 Brambora Karel 1977 Králův Dvůr 82 12. 152
40. 01:17:51 Cihlář Zdislav 1964 Loko Beroun 80 11. 156
41. 01:18:00 Veselý Vladimír 1971 Hasiči Neratovice 78 12. 152
42. 01:19:30 Mastný Martin 1975 Řevnice 76 13. 148
43. 01:19:33 Švéd Marek 1972 SK Městská policie Praha 74 13. 148
44. 01:19:36 Jindra Štěpán 1961 Yentac praha 72 1. 200
45. 01:19:56 Málek Luděk 1969 Veltrusy 70 14. 144
46. 01:20:15 Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník 68 15. 140
47. 01:20:37 Zemek Michal 1977 Příbram 66 14. 144
48. 01:21:05 Flachs Michal 1987 Podlesí 64 16. 137
49. 01:21:30 Tůma Petr 1970 RUNPORG Praha 62 15. 140
50. 01:21:55 Krtek Martin 1981 Tetín 60 15. 140
51. 01:22:50 Landa Jan 1976 Spartak Žebrák Muay Thai Kickb 58 16. 137
52. 01:22:59 Havlík David 1990 56 17. 134
53. 01:23:04 Turek Jiří 1962 Chaloupky 54 2. 195
55. 01:24:09 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 50 18. 131
56. 01:24:16 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 48 19. 128
57. 01:24:27 Dušek Rastislav 1971 DATALINE Praha 46 16. 137
58. 01:25:10 Smolnický Jiří 1981 Prostě běž 44 20. 125
59. 01:26:10 Slavata Tomáš 1980 Krušnoman Team 42 21. 122
60. 01:27:10 Dobříšan Daniel 1982 TJ a SK Tetín 40 22. 119
61. 01:27:39 Kozák Jan 1962 iThinkBeer 39 3. 190
62. 01:29:13 Šedivý Kamil 1984 38 18. 131
63. 01:29:23 Holíček Jiří 1979 Uhříněves 37 23. 116
64. 01:30:27 Fábik Vladimír 1972 Poběžovice 36 17. 134
65. 01:31:40 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 35 18. 131
66. 01:31:40 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 34 19. 128
67. 01:32:32 Mígl Michal 1973 TT Příbram 33 24. 113
68. 01:33:21 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 32 20. 125
69. 01:34:23 Chovánek Richard 1978 Běžci Rudná 31 25. 110
70. 01:34:58 Parez Jan 2004 Triatlon Team Příbram 30 4. 185
71. 01:36:07 Zdílna Jiří 1975 OCR Runners Beroun 29 26. 108
72. 01:37:23 Rieger Aleš 1979 PŘECE PECE 2 28 27. 106
73. 01:38:01 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 27 21. 122
74. 01:38:18 Lysenko Vladimír 1972 Praha 26 22. 119
75. 01:45:13 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 25 4. 185
76. 01:57:01 Střižík Ivo 1958 Slaný 24 5. 180
77. 02:09:52 Randák Roman 1965 Řevnice 23 23. 116
101. 01:00:26 Svoboda Jan 1943 Příbram 0 1. 200
102. 01:02:31 Řápek Václav 1942 AVC Praha 0 2. 195
103. 01:13:40 Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 0 3. 190
104. 01:15:19 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 0 4. 185

Soubory k závodu od pořadatelů:

Oficiální výsledky 38. ročníku, fotky od pořadatelů, kategorie, celkové, záznam doběhu

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: