Absolutní pořadí | Čas | Přijmení | Jméno | Ročník | Klub/město | Body | Pořadí ve věkové kategorii | Body v kategorii |
1. | 00:42:53 | Havránková | Daniela | 1982 | Kerteam | 200 | 1. | 200 |
2. | 00:43:17 | Churaňová | Radka | 1977 | TJ Lokomotiva Trutnov | 195 | 2. | 195 |
3. | 00:43:37 | Koubková | Lenka | 1984 | Spartak Praha 4 | 190 | 1. | 200 |
4. | 00:46:31 | Bradáčová | Martina | 1974 | Maraton klub Kladno | 185 | 3. | 190 |
5. | 00:46:53 | Riegerová | Michaela | 1977 | Vyběhej se, Příbram | 180 | 4. | 185 |
6. | 00:48:32 | Cibulková | Markéta | 1983 | Iron Stars Beroun | 176 | 5. | 180 |
7. | 00:48:39 | Poborská | Helena | 1978 | Kerteam | 172 | 6. | 176 |
8. | 00:50:33 | Menšíková | Jana | 1983 | 168 | 7. | 172 | |
9. | 00:50:51 | Hájková | Kristýna | 1984 | sk babice | 164 | 2. | 195 |
10. | 00:50:56 | Večerková | Marcela | 1981 | Veverky | 160 | 8. | 168 |
11. | 00:51:00 | Řechková | Svatava | 1967 | Oxygen Příbram | 156 | 1. | 200 |
12. | 00:51:33 | Punčochářová | Dita | 1977 | HISPORT TEAM Praha | 152 | 9. | 164 |
13. | 00:52:33 | Povalová | Eva | 1984 | 148 | 3. | 190 | |
14. | 00:52:51 | Procházková | Petra | 1974 | Iron Stars Beroun | 144 | 10. | 160 |
15. | 00:53:20 | Vacatková | Barbora | 1976 | 140 | 11. | 156 | |
16. | 00:53:55 | Kubínová | Ivana | 1980 | Wheelabrator Tryskáči | 137 | 12. | 152 |
17. | 00:54:34 | Vagnerová | Zuzana | 1980 | 134 | 13. | 148 | |
18. | 00:54:44 | Kiindlová | Markéta | 1970 | Kindl Team Beroun | 131 | 2. | 195 |
19. | 00:54:57 | Pavlisová | Jana | 1980 | 128 | 14. | 144 | |
20. | 00:56:17 | Lettlová | Sandra | 1989 | 125 | 4. | 185 | |
21. | 00:56:25 | Kroupova | Petra | 1984 | 122 | 5. | 180 | |
22. | 00:56:35 | Šafránková | Klára | 1978 | Jenštejn | 119 | 15. | 140 |
23. | 00:56:35 | Gregorová | Daniela | 1974 | Komárov | 116 | 16. | 137 |
24. | 00:56:37 | Hrušková | Lucie | 1973 | Hejvy´s intimmate Team | 113 | 3. | 190 |
25. | 00:56:59 | Dudášová | Monika | 1966 | SK Vlaška | 110 | 4. | 185 |
26. | 00:58:28 | Hájková | Tereza | 1976 | LOKO Beroun | 108 | 17. | 134 |
27. | 01:00:29 | Hartmanová | Stanislava | 1958 | --- | 106 | 1. | 200 |
28. | 01:00:43 | Turečková | Jana | 1968 | TK Bohutín | 104 | 5. | 180 |
29. | 01:00:56 | Bečvářová | Lenka | 1973 | Biatlon Beroun | 102 | 6. | 176 |
30. | 01:03:11 | Holubová | Magdaléna | 1995 | Loko Beroun | 100 | 6. | 176 |
31. | 01:04:34 | Palková | Miroslava | 1978 | Újezd Doubravan | 98 | 18. | 131 |
32. | 01:05:26 | Procházková | Irena | 1957 | TJ Háje | 96 | 2. | 195 |
33. | 01:06:04 | Kinclová | Nikola | 2000 | SK Doubrava Újezd | 94 | 1. | 200 |
34. | 01:06:06 | Jankůjová | Lenka | 1985 | Elab team | 92 | 7. | 172 |
35. | 01:07:12 | Sirůčková | Jana | 1980 | Příbram | 90 | 19. | 128 |
36. | 01:07:27 | Hasmanová | Lenka | 1981 | Újezd | 88 | 20. | 125 |
37. | 01:07:52 | Hořejšová | Hana | 1960 | Příbram | 86 | 3. | 190 |
38. | 01:08:21 | Švecová | Vlasta | 1980 | Tanec s úsměvem | 84 | 21. | 122 |
39. | 01:09:24 | Holičková | Lubica | 1961 | Beroun | 82 | 4. | 185 |
40. | 01:10:51 | Švarcová | Jitka | 1974 | Kladno | 80 | 22. | 119 |
41. | 01:13:39 | Beránková | Jaroslava | 1962 | Žebrák | 78 | 5. | 180 |
42. | 01:13:49 | Bartošová | Milada | 1953 | Příbram | 76 | 1. | 200 |
43. | 01:19:01 | Havlová | Kateřina | 1994 | Loko Beroun | 74 | 8. | 168 |
Tradiční poslední závod poháru, pojmenovaný podle adresy svého startu Svatojánská č.p.20, nejspíše navždy zakotví na stadionu LOKO Beroun. V mírně deštivém dni překvapila Daniela Havránková z pražského Kerteamu loňskou vítězku a mistryni republiky na 100km Radku Churaňovou. V mužích na delší trati si nejlépe vedl kolínský Milan Janoušek. O druhé místo rozhodl strhující dlouhý těsný finiš mezi veteránem Petrem Minaříkem a juniorem Tomášem Zikmundem.