Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

15.8. Mníšecký Wolfs Race dětské závody Podrobnosti Přihlášení (14)
16.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
22.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (4)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky






Pejšův mlýn



4timing

Přihlášení na Chaloupecký kros 14.6.2020

Registrace do 13.6.2020 20:00.

Seznam přihlášených na Chaloupecký kros dne 14.6.2020

Přijmení Jméno Ročník Klub Kategorie
Barcal Richard 1981 dos amigos Muži 20 - 39 let
Bartošová Milada 1953 Vorvani Příbram Ženy nad 65 let
Bayerová Lenka 1968 TJ Sokol Unhošť Ženy 45 - 54 let
Bělohlávek Karel 1981 Sparta Podluhy Muži 20 - 39 let
Beránková Jaroslava 1962 Žebrák Ženy 55 - 64 let
Beshir Ervin 1967 SK Zdice Muži 50 - 59 let
Bubla Daniel 1967 PIM BK Divoká Šárka Muži 50 - 59 let
Bureš Michal 1987 Dobříš Muži 20 - 39 let
Burian Dominik 2001 SquirrelsTeam 2020 Junioři
Butzke Petr 1959 Fit klub Padák Příbram Muži 60 - 69 let
Butzková Ludmila 1961 Fit klub Padák Příbram Ženy 55 - 64 let
Cibulka Radim 1989 Žebrák Muži 20 - 39 let
Čechura Jaroslav 1955 Hořovice Muži 60 - 69 let
Dítě Martin 1968 Štěchovice Muži 50 - 59 let
Dlouhá Dana 1976 RAC Cerhovice Ženy 35 - 44 let
Doubravová Jitka 1993 VDN Promo Ženy 20 - 34 let
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon team Příbram Muži 20 - 39 let
Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice Muži 20 - 39 let
Fábera Martin 1976 Chaloupky Muži 40 - 49 let
Fic Martin 1974 STS Chvojkovice Brod "B" Muži 40 - 49 let
Ficová Markéta 2004 TT Příbram Dorostenky
Flachs Michal 1987 Zličín Muži 20 - 39 let
Franěk Ondřej 1990 Pražská kavárna Muži 20 - 39 let
Fraňková Andrea 1989 Pražská kavárna Ženy 20 - 34 let
Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká Ženy 45 - 54 let
Gregorová Daniela 1974 Komárov Ženy 45 - 54 let
Hájková Tereza 1976 Beroun Ženy 35 - 44 let
Hartmanová Stanislava 1958 Vorvani Příbram Ženy 55 - 64 let
Hasman Petr 1983 Runature.cz Muži 20 - 39 let
Hendrych Jírová Pavla 1980 Matka na útěku/Příbram Ženy 35 - 44 let
Hirsch Roman 2000 Vysoká u Příbramě Muži 20 - 39 let
Hostička Jan 1979 Příbram Muži 40 - 49 let
Houžvička Miloš 1978 Slavoj Obecnice Muži 40 - 49 let
Hrdličková Romana 1975 Praskolesy Ženy 45 - 54 let
Hvižď Leoš 1990 Muži 20 - 39 let
Charvát Jan 1998 SK Doubravan Újezd Muži 20 - 39 let
Charvát Jiří 1978 Kvaň Muži 40 - 49 let
Charvátová Věra 1978 Kvaň Ženy 35 - 44 let
Charvátová Hana 2004 Zaječov Dorostenky
KAISEROVÁ JIŘINA 1976 MP Hořovice Ženy 35 - 44 let
Karas Tomáš 1967 Tisová Muži 50 - 59 let
Karasová Věra 1972 Tisová Ženy 45 - 54 let
Karasová Daniela 2003 Tisová Dorostenky
Karasová Anna 2006 Tisová Dívky 14 - 15 let
Katinová Marie 1991 Beroun Ženy 20 - 34 let
Kinclová Nikola 2000 SK Doubravan Újezd Ženy 20 - 34 let
Koňaříková Zdeňka 1976 Ženy 35 - 44 let
Koudelka Filip 1991 Koustyle Muži 20 - 39 let
Král Václav 1983 Rozběháme Česko-Plzeň Muži 20 - 39 let
Kryštofová Nela 1990 Beroun Jarov Ženy 20 - 34 let
Kudrlička Rosťa 1964 ADAM tým Písek Muži 50 - 59 let
Kutnohorský Jan 1974 Bojov Muži 40 - 49 let
Kvackova Adéla 1987 Komarov Ženy 20 - 34 let
Leitner Josef 1969 Příbram Muži 50 - 59 let
Letová Kristýna 2001 Třebsko Juniorky
Linková Hana 1972 Sk Merlot Ženy 45 - 54 let
Ludrovský Martin 1977 Kostal Kontakt Systeme Muži 40 - 49 let
Magera Petr 1966 Příbram Muži 50 - 59 let
Mach Zbyněk 1970 TriKlub Příbram Muži 50 - 59 let
Máša Jan 2003 Running team Žežice Dorostenci
Matějková Petra 1993 Komárov Ženy 20 - 34 let
Matějovský Pavel 1965 Avc mk Kladno Muži 50 - 59 let
Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno Muži 50 - 59 let
Mígl Vojtěch 2003 TT Příbram Dorostenci
Nesvačil Tomáš 1968 Příbram Muži 50 - 59 let
Novák Vojta 2002 SK Sporting Příbram Junioři
Novák Michal 1958 Dobříš Muži 60 - 69 let
Paleček Tomáš 1981 Muži 20 - 39 let
Palková Miroslava 1978 SK Doubravan Újezd Ženy 35 - 44 let
Pavlíková Jana 1982 MIMONI Ženy 35 - 44 let
Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Muži 50 - 59 let
Pech Luboš 1974 Bohutín Muži 40 - 49 let
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let
Pelc Jan 1986 Hudlice Muži 20 - 39 let
Pergler Lukáš 1992 Muži 20 - 39 let
Pinďák Jiří 1960 Oceloví letci Muži 60 - 69 let
Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha Ženy nad 65 let
Raboch Ivan 1966 AO Střela Žebrák Muži 50 - 59 let
Raboch Martin 2003 AO Střela Žebrák Dorostenci
Riegerová Michaela 1977 Gymnázium Beroun Ženy 35 - 44 let
Rosol Jiří 1974 Loko Beroun Muži 40 - 49 let
Rosolová Ivana 1974 Rossi team Ženy 45 - 54 let
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let
Skalička Jiří 1974 Příbram Muži 40 - 49 let
Skaličková Vladimíra 1975 Příbram Ženy 45 - 54 let
Stibalová Petra 1976 Broumy Ženy 35 - 44 let
Stracený Jiří 1979 MIMONI Muži 40 - 49 let
Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosyn Muži nad 70 let
Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosyn Ženy nad 65 let
Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník Muži 20 - 39 let
Šibravová Lenka 1982 Praha Ženy 35 - 44 let
Šíma Marek 2000 Komárov Muži 20 - 39 let
Šiman Eduard 1965 Záběhlice Muži 50 - 59 let
Širanec Peter 1981 Koněprusy Muži 20 - 39 let
Tesařová Kateřina 1970 MIMONI Ženy 45 - 54 let
Tesařová Veronika 2005 MIMONI Dívky 14 - 15 let
Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky Muži 50 - 59 let
Turečková Jana 1968 TK Bohutín Ženy 45 - 54 let
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let
Ungr Antonín 1952 Kozojedy Muži 60 - 69 let
Uxa Tomáš 1965 URT Beroun Muži 50 - 59 let
Uxová Anett 2000 URT Beroun Ženy 20 - 34 let
Vacek Vratislav 1976 Sokol Nečín Muži 40 - 49 let
Večerek Mejzr Dušan 1974 Veverky Muži 40 - 49 let
Večerková Marcela 1981 Veverky Ženy 35 - 44 let
Vladyka Jan 1992 STG Příbram Muži 20 - 39 let
Vladyka Jan 1958 AC Praha 1890 Muži 60 - 69 let
Votápek Daniel 1974 Chaloupky Muži 40 - 49 let
Votava Martin 1971 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let
Zaremba Jan 1981 Muži 20 - 39 let

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.



Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.


Svým podpisem pak před startem potvrdím, že jsem se seznámil/a s pravidly závodu, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na závodu a jsem zdravotně způsobilý/á. Budu se řídit platnými pravidly chování účastníka silničního provozu a pokyny pořadatelů. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu (bez časového omezení).

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: