Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

15.8. Mníšecký Wolfs Race dětské závody Podrobnosti Přihlášení (14)
16.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
22.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (4)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky






Pejšův mlýn



4timing

Přihlášení na Chaloupecký kros 14.6.2020

Registrace do 13.6.2020 20:00.

Seznam přihlášených na Chaloupecký kros dne 14.6.2020

Přijmení Jméno Ročník Klub Kategorie
Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosyn Muži nad 70 let
Ungr Antonín 1952 Kozojedy Muži 60 - 69 let
Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosyn Ženy nad 65 let
Bartošová Milada 1953 Vorvani Příbram Ženy nad 65 let
Čechura Jaroslav 1955 Hořovice Muži 60 - 69 let
Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha Ženy nad 65 let
Novák Michal 1958 Dobříš Muži 60 - 69 let
Vladyka Jan 1958 AC Praha 1890 Muži 60 - 69 let
Hartmanová Stanislava 1958 Vorvani Příbram Ženy 55 - 64 let
Butzke Petr 1959 Fit klub Padák Příbram Muži 60 - 69 let
Pinďák Jiří 1960 Oceloví letci Muži 60 - 69 let
Butzková Ludmila 1961 Fit klub Padák Příbram Ženy 55 - 64 let
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let
Beránková Jaroslava 1962 Žebrák Ženy 55 - 64 let
Kudrlička Rosťa 1964 ADAM tým Písek Muži 50 - 59 let
Matějovský Pavel 1965 Avc mk Kladno Muži 50 - 59 let
Šiman Eduard 1965 Záběhlice Muži 50 - 59 let
Uxa Tomáš 1965 URT Beroun Muži 50 - 59 let
Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky Muži 50 - 59 let
Magera Petr 1966 Příbram Muži 50 - 59 let
Raboch Ivan 1966 AO Střela Žebrák Muži 50 - 59 let
Bubla Daniel 1967 PIM BK Divoká Šárka Muži 50 - 59 let
Beshir Ervin 1967 SK Zdice Muži 50 - 59 let
Karas Tomáš 1967 Tisová Muži 50 - 59 let
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let
Nesvačil Tomáš 1968 Příbram Muži 50 - 59 let
Dítě Martin 1968 Štěchovice Muži 50 - 59 let
Turečková Jana 1968 TK Bohutín Ženy 45 - 54 let
Bayerová Lenka 1968 TJ Sokol Unhošť Ženy 45 - 54 let
Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Muži 50 - 59 let
Leitner Josef 1969 Příbram Muži 50 - 59 let
Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno Muži 50 - 59 let
Mach Zbyněk 1970 TriKlub Příbram Muži 50 - 59 let
Tesařová Kateřina 1970 MIMONI Ženy 45 - 54 let
Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká Ženy 45 - 54 let
Votava Martin 1971 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let
Linková Hana 1972 Sk Merlot Ženy 45 - 54 let
Karasová Věra 1972 Tisová Ženy 45 - 54 let
Votápek Daniel 1974 Chaloupky Muži 40 - 49 let
Skalička Jiří 1974 Příbram Muži 40 - 49 let
Rosol Jiří 1974 Loko Beroun Muži 40 - 49 let
Pech Luboš 1974 Bohutín Muži 40 - 49 let
Fic Martin 1974 STS Chvojkovice Brod "B" Muži 40 - 49 let
Večerek Mejzr Dušan 1974 Veverky Muži 40 - 49 let
Kutnohorský Jan 1974 Bojov Muži 40 - 49 let
Gregorová Daniela 1974 Komárov Ženy 45 - 54 let
Rosolová Ivana 1974 Rossi team Ženy 45 - 54 let
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let
Hrdličková Romana 1975 Praskolesy Ženy 45 - 54 let
Skaličková Vladimíra 1975 Příbram Ženy 45 - 54 let
Fábera Martin 1976 Chaloupky Muži 40 - 49 let
Vacek Vratislav 1976 Sokol Nečín Muži 40 - 49 let
Koňaříková Zdeňka 1976 Ženy 35 - 44 let
Stibalová Petra 1976 Broumy Ženy 35 - 44 let
Dlouhá Dana 1976 RAC Cerhovice Ženy 35 - 44 let
KAISEROVÁ JIŘINA 1976 MP Hořovice Ženy 35 - 44 let
Hájková Tereza 1976 Beroun Ženy 35 - 44 let
Ludrovský Martin 1977 Kostal Kontakt Systeme Muži 40 - 49 let
Riegerová Michaela 1977 Gymnázium Beroun Ženy 35 - 44 let
Houžvička Miloš 1978 Slavoj Obecnice Muži 40 - 49 let
Charvát Jiří 1978 Kvaň Muži 40 - 49 let
Palková Miroslava 1978 SK Doubravan Újezd Ženy 35 - 44 let
Charvátová Věra 1978 Kvaň Ženy 35 - 44 let
Hostička Jan 1979 Příbram Muži 40 - 49 let
Stracený Jiří 1979 MIMONI Muži 40 - 49 let
Hendrych Jírová Pavla 1980 Matka na útěku/Příbram Ženy 35 - 44 let
Bělohlávek Karel 1981 Sparta Podluhy Muži 20 - 39 let
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon team Příbram Muži 20 - 39 let
Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice Muži 20 - 39 let
Širanec Peter 1981 Koněprusy Muži 20 - 39 let
Zaremba Jan 1981 Muži 20 - 39 let
Barcal Richard 1981 dos amigos Muži 20 - 39 let
Paleček Tomáš 1981 Muži 20 - 39 let
Večerková Marcela 1981 Veverky Ženy 35 - 44 let
Pavlíková Jana 1982 MIMONI Ženy 35 - 44 let
Šibravová Lenka 1982 Praha Ženy 35 - 44 let
Král Václav 1983 Rozběháme Česko-Plzeň Muži 20 - 39 let
Hasman Petr 1983 Runature.cz Muži 20 - 39 let
Pelc Jan 1986 Hudlice Muži 20 - 39 let
Flachs Michal 1987 Zličín Muži 20 - 39 let
Bureš Michal 1987 Dobříš Muži 20 - 39 let
Kvackova Adéla 1987 Komarov Ženy 20 - 34 let
Cibulka Radim 1989 Žebrák Muži 20 - 39 let
Fraňková Andrea 1989 Pražská kavárna Ženy 20 - 34 let
Franěk Ondřej 1990 Pražská kavárna Muži 20 - 39 let
Hvižď Leoš 1990 Muži 20 - 39 let
Kryštofová Nela 1990 Beroun Jarov Ženy 20 - 34 let
Koudelka Filip 1991 Koustyle Muži 20 - 39 let
Katinová Marie 1991 Beroun Ženy 20 - 34 let
Pergler Lukáš 1992 Muži 20 - 39 let
Vladyka Jan 1992 STG Příbram Muži 20 - 39 let
Matějková Petra 1993 Komárov Ženy 20 - 34 let
Doubravová Jitka 1993 VDN Promo Ženy 20 - 34 let
Charvát Jan 1998 SK Doubravan Újezd Muži 20 - 39 let
Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník Muži 20 - 39 let
Hirsch Roman 2000 Vysoká u Příbramě Muži 20 - 39 let
Šíma Marek 2000 Komárov Muži 20 - 39 let
Uxová Anett 2000 URT Beroun Ženy 20 - 34 let
Kinclová Nikola 2000 SK Doubravan Újezd Ženy 20 - 34 let
Burian Dominik 2001 SquirrelsTeam 2020 Junioři
Letová Kristýna 2001 Třebsko Juniorky
Novák Vojta 2002 SK Sporting Příbram Junioři
Máša Jan 2003 Running team Žežice Dorostenci
Mígl Vojtěch 2003 TT Příbram Dorostenci
Raboch Martin 2003 AO Střela Žebrák Dorostenci
Karasová Daniela 2003 Tisová Dorostenky
Ficová Markéta 2004 TT Příbram Dorostenky
Charvátová Hana 2004 Zaječov Dorostenky
Tesařová Veronika 2005 MIMONI Dívky 14 - 15 let
Karasová Anna 2006 Tisová Dívky 14 - 15 let

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Startovné se hradí na místě při předání startovního čísla.



Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.


Svým podpisem pak před startem potvrdím, že jsem se seznámil/a s pravidly závodu, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na závodu a jsem zdravotně způsobilý/á. Budu se řídit platnými pravidly chování účastníka silničního provozu a pokyny pořadatelů. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu (bez časového omezení).

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: