Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

24.5. Brdská 12 dětské závody Podrobnosti Přihlášení (12)
24.5. Brdská 25 Podrobnosti Přihlášení (4)
30.5. Tuháčkův běh dětské závody Podrobnosti Přihlášení ()
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci Brdského poháru 2015

  Věkové kategorie:

Záznamů: 1-30 z celkem 1243   Začátek | Předchozí | Následující | Konec ¦¦

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Uběhnuto km/čas Tempo
[min:s/km]
Rychlost
[km/hod]
Závody
Redlich Tomáš 1988 San Piego 16 179 km /13:36:20 4:34 13.16 Účasti
Bašná Michaela 1977 Vyběhej se Příbram 15 169 km /11:01:09 3:55 15.34 Účasti
Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 15 161 km /11:52:32 4:26 13.56 Účasti
Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 15 170 km /12:05:38 4:16 14.06 Účasti
Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 15 148 km /09:40:41 3:55 15.29 Účasti
Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 15 161 km /11:34:33 4:19 13.91 Účasti
Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 15 157 km /11:11:12 4:17 14.03 Účasti
Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram 15 171 km /10:49:41 3:48 15.79 Účasti
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 15 171 km /11:47:54 4:08 14.49 Účasti
Hradecký Jan 1983 Internet Příbram 14 163 km /10:25:23 3:50 15.64 Účasti
Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany 14 145 km /09:20:58 3:52 15.51 Účasti
Bonk Roman 1993 Internet Příbram 14 146 km /09:38:10 3:58 15.15 Účasti
Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 14 161 km /14:34:31 5:26 11.05 Účasti
Svobodová Dana 1952 Příbram 13 124 km /09:19:19 4:31 13.3 Účasti
Hořejšová Hana 1960 Příbram 13 152 km /13:27:16 5:19 11.3 Účasti
Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 13 154 km /11:43:26 4:34 13.14 Účasti
Rejsková Ivona 1985 Team Internet PB 12 127 km /07:49:35 3:42 16.23 Účasti
Řeháček Michael 1973 BeFit Příbram 12 133 km /11:07:02 5:01 11.96 Účasti
Večerková Marcela 1981 Veverky 12 117 km /08:51:10 4:32 13.22 Účasti
Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 12 114 km /06:58:52 3:40 16.33 Účasti
Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 12 168 km /12:49:25 4:35 13.1 Účasti
Vitásek Josef 1958 Buková 11 91 km /06:14:05 4:07 14.6 Účasti
Pour Svatopluk 1952 Slavoj Obecnice 11 108 km /10:09:05 5:38 10.64 Účasti
Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 10 88 km /07:08:25 4:52 12.32 Účasti
Fencl Radek 1965 SK Vlaška 10 129 km /09:51:15 4:35 13.09 Účasti
Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 10 136 km /10:02:14 4:26 13.55 Účasti
Matějková Daniela 1983 Internet Příbram 10 95 km /07:17:07 4:36 13.04 Účasti
Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 10 129 km /10:32:25 4:54 12.24 Účasti
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 10 98 km /05:47:13 3:33 16.93 Účasti
Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 10 116 km /06:54:00 3:34 16.81 Účasti

Záznamů: 1-30 z celkem 1243   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: