Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

16.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (101)
23.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (43)
30.11. Slavnostní vyhlášení poháru i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Závodníci Brdského poháru 2016

  Věkové kategorie:

Záznamů: 1-30 z celkem 1753   Začátek | Předchozí | Následující | Konec ¦¦

Přijmení Jméno Ročník Klub / město Počet účastí Uběhnuto km/čas Tempo
[min:s/km]
Rychlost
[km/hod]
Závody
Mejzr Dušan 1974 Veverky 21 250 km / 19:57:47 4:47 12.52 Účasti
Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 22 234 km / 21:01:26 5:23 11.13 Účasti
Hostička Jan 1979 Příbram 20 218 km / 13:44:34 3:47 15.86 Účasti
Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 20 215 km / 15:08:07 4:13 14.21 Účasti
Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 17 214 km / 13:58:58 3:55 15.3 Účasti
Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 21 209 km / 16:08:51 4:38 12.94 Účasti
Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 20 209 km / 17:09:58 4:56 12.18 Účasti
Sládeček Jakub 1974 Senešnice 20 207 km / 14:38:53 4:15 14.13 Účasti
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 19 203 km / 14:52:42 4:24 13.64 Účasti
Petrilák Miroslav 1966 Příbram 21 203 km / 20:14:17 5:59 10.03 Účasti
Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 21 203 km / 13:53:04 4:06 14.62 Účasti
Večerková Marcela 1981 Veverky 18 202 km / 14:55:36 4:26 13.53 Účasti
Řeháček Michael 1973 BeFit Příbram 19 201 km / 16:51:05 5:02 11.93 Účasti
Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany 21 200 km / 14:08:54 4:15 14.14 Účasti
Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 20 198 km / 14:52:03 4:30 13.32 Účasti
Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 19 194 km / 16:06:47 4:59 12.04 Účasti
Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram 17 189 km / 12:54:08 4:06 14.65 Účasti
Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 14 182 km / 14:58:05 4:56 12.16 Účasti
Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 18 182 km / 15:55:59 5:15 11.42 Účasti
Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 13 174 km / 15:11:39 5:14 11.45 Účasti
Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 11 170 km / 10:54:25 3:51 15.59 Účasti
Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 14 168 km / 12:55:59 4:37 12.99 Účasti
Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 15 168 km / 13:28:42 4:49 12.46 Účasti
Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 11 156 km / 15:12:21 5:51 10.26 Účasti
Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 13 153 km / 12:21:24 4:51 12.38 Účasti
Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo 17 153 km / 12:32:35 4:55 12.2 Účasti
Hřídel Radek 1974 Příbram 15 150 km / 12:55:23 5:10 11.61 Účasti
Bonk Roman 1993 Internet Příbram 12 146 km / 09:25:12 3:52 15.5 Účasti
Svobodová Dana 1952 Příbram 17 141 km / 12:19:35 5:15 11.44 Účasti
Bejček Michal 1977 SK Bejkovo 15 141 km / 10:40:16 4:32 13.21 Účasti

Záznamů: 1-30 z celkem 1753   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: