Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

12.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (6)
19.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti
16.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2018:

Záznamů: 1-65 z celkem 65   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram2470 (70) 19
2. Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram2425 (50) 17
3. Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká2335 (40) 16
4. Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B2255 (80) 20
5. Dudášová Monika 1966 SK Vlaška2252 (50) 17
6. Turečková Jana 1968 TK Bohutín2227 (40) 16
7. Krůtová Marcela 1971 Lhota1737 (0) 10
8. Tuháčková Petra 1965 SK Čísovice692 (0) 4
9. Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice-Brod B595 (0) 3
10. Třísková Katarina 1971 Praha 6580 (0) 3
11. Naxerová Jana 1966 VSK Plzeň560 (0) 3
12. Hrušková Lucie 1973 Hejvy´s intimmate Team545 (0) 3
13. Pechová Alice 1972 Zdice533 (0) 3
14. Mikulová Renata 1971 ARON STARS Beroun524 (0) 3
15. Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy516 (0) 3
16. Bayerová Lenka 1968 CZ - TJ Sokol Unhošť390 (0) 2
17. Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany385 (0) 2
18. Kiindlová Markéta 1970 Kindl Team Beroun385 (0) 2
19. Smetanová Monika 1973 Smetana TEAM375 (0) 2
20. Vesecká Renáta 1973 Příbram370 (0) 2
21. Šebová Jana 1973 Králův Dvůr370 (0) 2
22. Bečvářová Lenka 1973 361 (0) 2
23. Válová Jitka 1972 Rožmitál B.H.A.356 (0) 2
24. Slezáková Michaela 1967 Loko Zdice344 (0) 2
25. Nová Ivana 1964 1. BTO324 (0) 2
26. Jašková Miluše 1973 1. BTO324 (0) 2
27. Honzáková Jiřina 1965 CZ200 (0) 1
28. Šindlerová Jana 1969 CZ - I think beer200 (0) 1
29. Dimitriadu Michaela 1973 Želvička team200 (0) 1
30. Šindelářová Blanka 1972 195 (0) 1
31. Horáková Renata 1972 CZ - Děčín190 (0) 1
32. Klamflová Eva 1964 Vrchaři Vrchlabí190 (0) 1
33. Hrachová Irena 1973 Losiná185 (0) 1
34. Flašarová Lenka 1972 Náchod185 (0) 1
35. Fouknerová Iva 1972 185 (0) 1
36. Kotrčová Kateřina 1971 Sport Zbraslav185 (0) 1
37. Červená Olga 1964 BK Elán Zruč180 (0) 1
38. Sedláčková Petra 1970 OU Roztoky180 (0) 1
39. Pelová Milena 1972 Kladno180 (0) 1
40. Divišová Barbora 1973 AC Falcon Rokycany180 (0) 1
41. Franova Jana 1969 Průhonice180 (0) 1
42. Matthies Gabi 1969 Wildstock176 (0) 1
43. Pačandová Dana 1971 Hejvys intimmate Team172 (0) 1
44. Jirásková Eva 1964 Lanškroun172 (0) 1
45. Pithartová Jaroslava 1969 172 (0) 1
46. Štrosová Alice 1970 Bonbon Praha172 (0) 1
47. Vaníčková Lucie 1972 Líška172 (0) 1
48. Vaňková Silvie 1972 VanRun Stod172 (0) 1
49. Šimonová Andrea 1970 Sabris CZ172 (0) 1
50. Nádherová Hana 1968 Hradec Králové168 (0) 1
51. Hrubá Monika 1969 168 (0) 1
52. Hatinová Jitka 1972 168 (0) 1
53. Potůčková Veronika 1972 Krásky v běhu168 (0) 1
54. Treybalová Zuzka 1968 --164 (0) 1
55. Trnková Štěpánka 1973 ŠSK Újezd nad Lesy164 (0) 1
56. Vinšová Lenka 1973 164 (0) 1
57. Megelová Jana 1973 Sky4Run164 (0) 1
58. Novotná Lenka 1971 Panenské Břežany160 (0) 1
59. Krejčí gabrielová Jana 1972 160 (0) 1
60. Smrčinová Simona 1968 160 (0) 1
61. Kubová Radka 1973 160 (0) 1
62. Suchopárová Ivana 1969 Dobříš156 (0) 1
63. Hofmannová Jitka 1967 HDH156 (0) 1
64. Gololobovová Blanka 1973 AVC152 (0) 1
65. Fiřtová Eva 1973 Rosovice148 (0) 1

Záznamů: 1-65 z celkem 65   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: