Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

11.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (5)
18.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (2)
22.2. S čelovkou Dražovkou i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2019:

Záznamů: 1-100 z celkem 205   Začátek | Předchozí | Následující | Konec ¦ Děti bez uvedeného roku narození nelze zobrazit, nutno Zaslat

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Čanda Vojtěch 2012 Tochovice1630 (30) 14
2. Skalička Michael 2012 1600 (50) 18
3. Meruna Tomáš 2013 Loko Beroun1565 (35) 15
4. Edelmann Max 2012 Team Internet Pb1498 (5) 9
5. Hacaperka Filip 2013 1362 (25) 13
6. Zemánek Prokop 2012 1076 (0) 6
7. Hacaperka Marek 2015 Příbram997 (0) 8
8. Maleček Adam 2013 Nový Knín944 (0) 6
9. Pavel Tomáš 2012 Střela Žebrák936 (0) 5
10. Stojčetovič Petr 2012 Příbram929 (0) 6
11. Novák Vít 2014 Dobříš924 (0) 7
12. Kostečka Filip 2013 Střela Žebrák768 (0) 5
13. Jandura Štěpán 2014 Loko Beroun762 (0) 5
14. Záchenský Samuel 2012 Střela Žebrák698 (0) 4
15. Diviš Jan 2013 Střela Žebrák641 (0) 4
16. Bambas Filip 2012 570 (0) 4
17. Stočes Adam 2014 560 (0) 4
18. Švenda Václav 2012 Školka Pod Svatou horou536 (0) 3
19. Barášek Šimon 2012 534 (0) 3
20. Váňa Petr 2012 Střela Žebrák496 (0) 3
21. Roj David 2015 478 (0) 4
22. Bernášek Martin 2013 Vysoká u Příbramě468 (0) 3
23. Gargoš Martin 2012 Bohutín 154456 (0) 3
24. Malast Tadeáš 2012 Višňová394 (0) 3
25. Skrbek Jan 2012 Střela Žebrák336 (0) 2
26. Peřina Matěj 2013 336 (0) 2
27. Alfery Kryštof 2012 Vinarice325 (0) 2
28. Bambas Adam 2014 324 (0) 3
29. Čížek Maty 2012 Praha 4 Záběhlice320 (0) 2
30. Křísa Tomáš 2012 Dubno316 (0) 2
31. Černý Pavel 2012 Neumětely314 (0) 2
32. Zvěřina Marek 2015 Jiskra Lisovice268 (0) 2
33. Vosmek Lukáš 2013 259 (0) 2
34. Kocourek Josef 2013 Příbram229 (0) 2
35. Havlíček Filip 2016 Dobříš226 (0) 2
36. Malast Filip 2016 Višňová220 (0) 2
37. Vandas Václav 2012 200 (0) 1
38. Kantor Stanislav 2012 Příbram200 (0) 1
39. Kvapil Jan 2012 MŠ Pohádka200 (0) 1
40. Tuček Kryštof 2012 TJ Sokol I.Smíchov200 (0) 1
41. Mareš Štěpán 2012 Beroun195 (0) 1
42. Sakač Mikulaš 2012 Beroun195 (0) 1
43. Horn Vincent 2012 Dobříš195 (0) 1
44. Vávra Filip 2012 Radotín195 (0) 1
45. Havel Filip 2013 SK Jeseniova195 (0) 1
46. Jíra Josef 2015 Rokycany191 (0) 2
47. Komenda Tomáš 2012 Železná190 (0) 1
48. Flieger Jakub 2012 185 (0) 1
49. Forst Vilém 2012 Osek185 (0) 1
50. Lochman Filip 2012 Atletika Kladno185 (0) 1
51. Bednář Natan 2012 Mníšek pod Brdy185 (0) 1
52. Kolman Šimon 2012 TJ Lokomotiva Beroun185 (0) 1
53. Lajbner Ladislav 2014 184 (0) 2
54. Ondřejka Čeněk 2012 MŠ Nučice180 (0) 1
55. Plechinger Tobias 2012 Dobříš180 (0) 1
56. Pechlát Matyáš 2012 Jince180 (0) 1
57. Kunc Matěj 2012 Sokol Dejvice180 (0) 1
58. Masák Viktor 2012 Svinaře - Lhotka180 (0) 1
59. Šmíd Daniel 2013 U.B.F.180 (0) 1
60. Boháček Patrik 2012 ZŠ Bratří Čapků180 (0) 1
61. Sláma Vít 2012 Láz176 (0) 1
62. Mach Maxmilián 2013 Střela Žebrák176 (0) 1
63. Šenolt Matěj 2013 Loděnice176 (0) 1
64. Večeř Jáchym 2013 SK Vlčáci176 (0) 1
65. Rybníček Matěj 2012 Králův Dvůr, Střela Žebrák176 (0) 1
66. Mašek Šimon 2012 Vystrkov172 (0) 1
67. Bělunek Přemysl 2012 Praha 4172 (0) 1
68. Kubát Kryštof 2013 Hořovice172 (0) 1
69. Krahulec Kryštof 2013 Lochovice172 (0) 1
70. Bednář Šimon 2014 Mníšek pod Brdy172 (0) 1
71. Jamieson Tobias 2012 Praha172 (0) 1
72. Pruner Kryštof 2012 168 (0) 1
73. Červenka Vojtěch 2014 Nový Knín168 (0) 1
74. Jurajda Kryštof 2012 Leč168 (0) 1
75. Zápotocký Filip 2013 Lokomotiva Beroun168 (0) 1
76. Šmíd Ondřej 2015 Železná168 (0) 1
77. Pokorný Ludvík 2012 Jince168 (0) 1
78. Havelka Matěj 2012 168 (0) 1
79. Ciboch Michal 2012 Sportovní Akademie Dobříš168 (0) 1
80. Trantina Vojtěch 2014 164 (0) 1
81. Babáček Vojtěch 2012 Příbram164 (0) 1
82. Fafel František 2013 Halouny164 (0) 1
83. Kohout Jan 2013 Střela Žebrák164 (0) 1
84. Pixa Martin 2015 SK Vlčáci164 (0) 1
85. Hoffelner Tomáš 2012 Hofíci164 (0) 1
86. Oplíštil Marek 2012 Obořiště164 (0) 1
87. Lášek Ondřej 2012 Loko Beroun164 (0) 1
88. Schlesinger Adam 2012 Loko Beroun164 (0) 1
89. Šnobl Oliver 2013 Sporting Příbram160 (0) 1
90. Huml Jakub 2016 Cerhovice160 (0) 1
91. Flieger Vojtěch 2014 160 (0) 1
92. Vinš Miloslav 2013 Hodyně160 (0) 1
93. Provazník Jakub 2013 SK Jince 1921160 (0) 1
94. Buriš Tobiáš 2012 160 (0) 1
95. Šimeček Adam 2013 Čížová160 (0) 1
96. Malátek Marek 2012 Kozočín160 (0) 1
97. Roubal Rostislav 2012 Loko Beroun160 (0) 1
98. Schiffeling Adrian 2015 156 (0) 1
99. Kuželka Jindřich 2012 Sportovní akademie Sokol Dobří156 (0) 1
100. Bulička Tomáš 2013 F. H. TK Dobřichovice156 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 205   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: