Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

9.11. Podzimní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (27)
16.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (11)
23.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 11.11.2017 - Podzimní běh Dražovkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:27:21 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 200 1. 200
2. 00:27:40 Hostička Jan 1979 Příbram 195 2. 195
5. 00:28:18 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 180 3. 190
8. 00:29:01 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 168 4. 185
9. 00:29:07 Čaščevoj Matěj 1993 Loko Beroun 164 5. 180
15. 00:30:43 Sůsa Jakub 1988 Koko Team 140 6. 176
16. 00:30:51 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 137 7. 172
18. 00:31:04 Havrlík Matouš 1990 Lhotka 131 8. 168
20. 00:31:14 Michalík Michal 1980 Pětiboj Plzeň 125 9. 164
22. 00:31:27 Rumpík Viktor 1988 Loko Beroun 119 10. 160
24. 00:31:41 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 113 11. 156
28. 00:32:31 Škrlant Martin 1979 Žebrák 104 12. 152
29. 00:32:33 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 102 13. 148
30. 00:32:35 Brož Lubomír 1980 Příbram 100 14. 144
33. 00:33:16 Pergler Lukáš 1992 Komárov 94 15. 140
38. 00:34:05 Flachs Michal 1987 Podlesí 84 16. 137
39. 00:34:19 Lacina Josef 1978 CK Záluží 82 17. 134
41. 00:34:43 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 78 18. 131
46. 00:35:51 Hurajt Marek 1987 Hořovice 68 19. 128
49. 00:36:27 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 62 20. 125
50. 00:36:34 Hejl Libor 1982 Hostomice 60 21. 122
51. 00:36:59 Liehne Zdeněk 1986 Loko Beroun 58 22. 119
56. 00:37:33 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 48 23. 116
57. 00:37:49 Vondrák Jan 1990 Berounské týrání 46 24. 113
62. 00:38:23 Malič Bohumil 1983 Elektro Beroun 38 25. 110
66. 00:39:31 Vávra Pavel 1990 Vorvani 34 26. 108
67. 00:39:35 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 33 27. 106
70. 00:39:52 Kučera Josef 1980 TJ LOKO Beroun 30 28. 104
72. 00:40:23 Kafka Petr 1982 Zdice 28 29. 102
77. 00:41:27 Škvára Petr 1980 Spartak Podluhy 23 30. 100
78. 00:41:30 Kolenko Petr 1982 AK Mikulčice 22 31. 98
81. 00:41:59 Fikáček Roman 1981 RTA Zdice 19 32. 96
82. 00:43:44 Růžička Václav 1986 Chovatelé Jince 18 33. 94
84. 00:44:59 Malinský František 1983 Beroun 16 34. 92
86. 00:46:45 Štěpánek Tomáš 1984 CK Záluží 14 35. 90
87. 00:46:54 Dušek Jan 1979 Hořovice 13 36. 88

Soubory k závodu od pořadatelů:

Dražovka: Výsledky
Fotky: od Petra Touška, od Miroslava Vondry

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: