Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

23.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (112)
30.11. Slavnostní vyhlášení poháru i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (17)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 16.4.2017 - Běh Rožmitál - Březnice

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:31:00 Kreisinger Jan 1984 SK Studenec Adidas Boost Team 200 1. 200
2. 00:31:49 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 195 2. 195
4. 00:32:54 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 185 3. 190
5. 00:33:19 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 180 4. 185
6. 00:33:24 Pazdera Lukáš 1986 VSK Univerzita Brno 176 5. 180
8. 00:33:59 Hostička Jan 1979 Příbram 168 6. 176
9. 00:34:06 Soukup Josef 1987 Zliv 164 7. 172
10. 00:34:16 Bureš Martin 1989 TJ Sokol Kbely Praha 160 8. 168
11. 00:34:19 Burian Michal 1994 Vyběhej se 156 9. 164
12. 00:35:10 Dvořák Petr 1995 Team Internet Pb 152 10. 160
14. 00:35:26 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 144 11. 156
15. 00:36:00 Hlas Jakub 1989 KERTEAM 140 12. 152
16. 00:36:01 Olivík Vojt2ch 1989 TITAN TRILIFE ZLÍN 137 13. 148
18. 00:36:13 Hovorka Tomáš 1983 H.O.Boj 131 14. 144
21. 00:37:26 Palivec David 1984 SPSVD Jistebnice 122 15. 140
22. 00:37:26 Zych Jakub 1994 Přední Pořičí 119 16. 137
26. 00:38:03 Hájek Jan 1980 AC Čimelice 108 17. 134
27. 00:38:04 Žid Marek 1981 AC Přední Poříčí 106 18. 131
29. 00:38:22 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 102 19. 128
30. 00:38:23 Weinfurt Petr 1984 Bělčice 100 20. 125
33. 00:38:43 Rosenbaum Jiří 1990 94 21. 122
34. 00:38:52 Toušek Petr 1980 Salviaparadise 92 22. 119
38. 00:39:12 Zárybnický Martin 1983 ZŠ Březnice 84 23. 116
40. 00:39:17 Karban Jan 1995 karbikesport 80 24. 113
42. 00:39:25 Bartoš Petr 1978 Slavia VŠ Plzeň 76 25. 110
43. 00:39:41 Trčka Ondřej 1981 Březnice 74 26. 108
47. 00:40:25 Kraus Daniel 1990 Cheznovice 66 27. 106
49. 00:40:35 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 62 28. 104
50. 00:40:41 Omcirk Dan 1992 60 29. 102
55. 00:41:02 Škrlant Martin 1979 Žebrák 50 30. 100
60. 00:41:31 Malát Milan 1978 Hluboš 40 31. 98
63. 00:41:35 Zákoucký Vojtěch 1985 Spartak Rožmitál 37 32. 96
64. 00:41:42 Uldrych Dušan 1978 36 33. 94
67. 00:41:48 Lomský Tomáš 1984 Black Dub 33 34. 92
68. 00:41:49 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 32 35. 90
69. 00:41:50 Špecián Jiří 1982 31 36. 88
70. 00:41:55 Provazník Jan 1979 Bohutín 30 37. 86
73. 00:42:10 Hevera Petr 1983 Bělčice 27 38. 84
74. 00:42:12 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 26 39. 82
75. 00:42:17 Brož Lubomír 1980 Příbram 25 40. 80
77. 00:42:25 Šeděnka Vít 1993 Koně, dobrý koně! 23 41. 78
78. 00:42:33 Hrabík Hynek 1991 AC Fit řízci 22 42. 76
80. 00:42:36 Podlena Václav 1984 Plzeň 20 43. 74
81. 00:42:52 Polívka Jan 1988 Vranovice Ural 19 44. 72
83. 00:43:13 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 17 45. 70
84. 00:43:17 Jelínek Jan 1979 Sokol Bělčice 16 46. 68
85. 00:43:18 Tůma Pavel 1985 LOKO Beroun 15 47. 66
88. 00:43:21 Javůrek Honza 1979 sk hofmanbajk 12 48. 64
94. 00:43:31 Horáček Petr 1980 6 49. 62
95. 00:43:36 Klimek Jan 1992 Team Adventure Team 5 50. 60
96. 00:43:37 Beniška Michal 1978 Písek Semice 4 51. 58
97. 00:43:39 Volf Jiří 1991 TJ Sokol Mirovice 3 52. 56
98. 00:43:41 Weinfurter Aleš 1988 TJ Sokol Hvožďany 2 53. 54
100. 00:43:43 David Hartman 1980 České Budějovice 0 55. 50
102. 00:43:50 Smítal Jan 1985 Drahlín 0 56. 48
103. 00:43:53 Citerbart Martin 1988 Ciťa 0 57. 46
104. 00:43:59 Flachs Michal 1987 Podlesí 0 58. 44
105. 00:44:04 Salkovič Ladislav 1984 Přední Poříčí 0 59. 42
107. 00:44:12 Vyleta Radek 1982 0 60. 40
110. 00:44:26 Vršecký Jan 1983 Na vrcholu 0 61. 39
112. 00:44:32 Kranjc Tomaz 1980 0 62. 38
115. 00:44:43 Pokorný Lukáš 1989 SK Sporting Příbam 0 63. 37
116. 00:44:45 Holeček Petr 1996 Vyběhej se 0 64. 36
117. 00:44:49 Zeithaml Matěj 1984 0 65. 35
118. 00:44:52 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 0 66. 34
119. 00:44:52 Veselý Lukáš 1994 0 67. 33
120. 00:44:56 Květoň Tomáš 1991 Bělčice 0 68. 32
121. 00:44:58 Jobek Ondřej 1996 Příbram 0 69. 31
124. 00:45:01 Behenský Jan 1991 Kocovina Chrást 0 70. 30
125. 00:45:02 Zárybnický Jan 1978 Bike Club Brdy 0 71. 29
126. 00:45:08 Falcník Ondřej 1980 ohrádka tzbf 0 72. 28
127. 00:45:12 Pechr Miroslav 1983 Brdonoš Podlesí 0 73. 27
131. 00:45:17 Pilecký Ondřej 1984 SK Pilous 0 74. 26
133. 00:45:23 Čekan Václav 1992 Vyběhej se 0 75. 25
136. 00:45:27 Vácha Tomáš 1991 0 76. 24
137. 00:45:43 Grubner Jan 1994 Kotenčice 0 77. 23
138. 00:45:48 Blahovec Václav 1983 0 78. 22
140. 00:46:24 Tesárek Štěpán 1983 Šukr tým 0 79. 21
141. 00:46:30 Hejnic Tomáš 1980 Obecnice 0 80. 20
142. 00:46:39 Janda Antonín 1986 LEGO 0 81. 19
145. 00:46:42 Dvořák Filip 1991 0 83. 17
146. 00:46:42 Čejka František 1984 FBK Ježci Rožmitál 0 84. 16
147. 00:46:43 Slaba Josef 1980 AC Fitrizci 0 85. 15
148. 00:46:46 Schifferling Thomas 1978 Přední poříčí 0 86. 14
149. 00:46:49 Veselý Martin 1984 0 87. 13
150. 00:46:57 Vopička Josef 1979 0 88. 12
152. 00:47:00 Šmejkal Václav 1992 0 89. 11
153. 00:47:06 Jerabek Tomas 1980 ASK Slavia Praha 0 90. 10
155. 00:47:14 Kotěšovský Pavel 1988 Březnice 0 91. 9
157. 00:47:27 Havrlík Matouš 1995 Sokol Příbram 0 92. 8
158. 00:47:35 Kapoun Lukáš 1987 Pňovice 0 93. 7
160. 00:47:39 Čanda Jan 1985 SK Tochovice 0 94. 6
161. 00:47:41 Brůna Jan 1987 0 95. 5
162. 00:47:52 Punčochář Miroslav 1986 Rožmitál 0 96. 4
165. 00:48:06 Vyhlas Tomáš 1982 Nejlepší OOP na ÚO PB 0 97. 3
168. 00:48:16 Fiřtík Václav 1984 Rapid Vídeň 0 98. 2
169. 00:48:17 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 0 99. 1
170. 00:48:19 Belej Lukáš 1986 0 100. 0
174. 00:48:43 Klein Petr 1979 SRTG Český Brod 0 101. 0
175. 00:48:51 Brand Jaroslav 1985 Kačenky 0 102. 0
179. 00:48:57 Chalupa Jan 1981 Fabiánv Prostředník 0 103. 0
181. 00:49:00 Šedivý Jan 1984 Vyběhej se 0 104. 0
182. 00:49:00 Břicháček Miloš 1981 Počaply 0 105. 0
183. 00:49:01 Navrátil Jiří 1981 SRTG Český Brod 0 106. 0
185. 00:49:09 Král Václav 1983 Plzeň 0 107. 0
186. 00:49:11 Řehoř Miloslav 1991 AC Čimelice 0 108. 0
187. 00:49:14 Pondělíček Radko 1982 nic 0 109. 0
189. 00:49:31 Maršík Zdeněk 1986 Draci 0 110. 0
191. 00:49:34 Škvára Petr 1980 Spartak Podluhy 0 111. 0
193. 00:49:52 Němeček Lukáš 1993 0 112. 0
194. 00:49:54 Tvrdík Miroslav 1978 BeFit Příbram 0 113. 0
196. 00:49:56 Boháč Milan 1989 OOP kde kradou slepice 0 114. 0
197. 00:49:57 Berry Keith 1980 0 115. 0
198. 00:50:01 Nohýnek Lukáš 1982 Spartak Rožmitál 0 116. 0
199. 00:50:01 Nohýnek Stanislav 1983 Spartak Rožmitál 0 117. 0
200. 00:50:07 Hencl Kamil 1984 B-Tech 0 118. 0
201. 00:50:13 Melichar Ondřej 1992 Rožmitál 0 119. 0
202. 00:50:14 Hons Pavel 1980 0 120. 0
204. 00:50:29 Vetrák Petr 1996 Pňovice 0 121. 0
209. 00:51:25 Švec Jan 1978 SK Háje 0 122. 0
210. 00:51:26 Jezbera Jakub 1992 0 123. 0
211. 00:51:38 Grofčík Lukáš 1988 0 124. 0
212. 00:51:41 Štilec Jindřich 1979 0 125. 0
214. 00:51:59 Straka Josef 1985 Dominikální Paseky 0 126. 0
217. 00:52:37 Welek František 1979 0 127. 0
218. 00:52:37 Kočnar Marek 1989 NEZÁVISLÝ TRUCKER 0 128. 0
219. 00:52:42 Šimáček David 1996 Příbram 0 129. 0
220. 00:52:48 Petelák Lukáš 1992 Mirovice 0 130. 0
222. 00:52:54 Hrkel Martin 1987 Záhrobí 0 131. 0
223. 00:52:58 Švejnoha Pavel 1986 SDH Bezděkov pod Třemšínem 0 132. 0
224. 00:52:58 Hruška Petr 1978 AC Fit řízci 0 133. 0
229. 00:53:27 Převrátil Štěpán 1994 0 134. 0
230. 00:53:37 Vávra Petr 1994 Vorvani 0 135. 0
235. 00:54:11 Olbert Michal 1987 0 136. 0
236. 00:54:24 Krahulec Marek 1988 Lochovice 0 137. 0
238. 00:54:38 Brož David 1985 SDH Týček 0 138. 0
239. 00:54:40 Červenka Jan 1992 kOTENČICE 0 139. 0
241. 00:55:31 Skála Jan 1983 JZD Řesanice 0 140. 0
242. 00:55:47 Frýdl Tomáš 1981 L3N Lepší Něco Než Nic 0 141. 0
245. 00:56:18 Trčka Aleš 1983 OOP Motyky 0 142. 0
247. 00:56:45 Charvát Josef 1993 Rožmitál 0 143. 0
249. 00:57:26 Janoušek Vlastimil 1981 Vlajan 0 144. 0
250. 00:57:29 Blahota Jan 1989 Pňovice 0 145. 0
251. 00:58:05 Vávra Pavel 1990 Vorvani 0 146. 0
255. 00:59:56 Řezáč Martin 1997 0 147. 0
256. 00:59:59 Řezáč Luboš 1988 0 148. 0
259. 01:03:35 Troch Radek 1988 SDH Draci Chrást 0 149. 0
260. 01:03:54 Balada Ivo 1989 Běžecký klub České spořitelny 0 150. 0
Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: