Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

24.5. Brdská 12 dětské závody Podrobnosti Přihlášení (12)
24.5. Brdská 25 Podrobnosti Přihlášení (5)
30.5. Tuháčkův běh dětské závody Podrobnosti Přihlášení ()
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 1.10.2016 - Běh města Příbrami

Pořadí ve věkové kategorii Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v kategorii
1. 01:09,1 Beran Pavel 2009 200
2. 01:11,3 Kocan Matyáš 2010 195
3. 01:13,8 Henyš Jan 2010 3. ZŠ 190
4. 01:14,2 Hajšman Daniel 2010 Pb VII/183 185
5. 01:15,2 Břeň František 2010 ZŠ pod Sv. Horou 180
6. 01:15,5 Dolejš Albert 2009 Vodní Stavby Praha 176
7. 01:16 Pokorný Vítek 2009 ZŠ 28. října Příbram 172
8. 01:16,3 Michálek Antonín 2009 Žižkovští tygři 168
9. 01:16,6 Duchoslav Mattias 2009 Sporting Příbram 164
10. 01:17,5 Svoboda Josef 2009 TK Zdice 160
11. 01:19,3 Krása Martin 2010 156
12. 01:19,8 Jehlička Jakub 2009 7. ZŠ 152
13. 01:20 Sedláček Kryštof 2010 5. ZŠ 148
14. 01:20,4 Šrajn Adam 2010 FK Příbram 144
15. 01:21,1 Kříž Adam 2009 --- 140
16. 01:22 Pihávek Ondřej 2010 --- 137
17. 01:23,4 Holec Lukáš 2010 7. ZŠ 134
18. 01:24,6 Gargoš Josef 2010 Bohutín 154 131
19. 01:25,2 Růžička David 2010 3. ZŠ 128
20. 01:25,6 Daňhelka Lukáš 2009 28. října 125
21. 01:26,8 Caithaml František 2010 28. října 122
22. 01:28,9 Hvižď Michal 2010 119
23. 01:30,4 Mošna Václav 2010 3. ZŠ 116
24. 01:31,1 Beneš Jan 2011 Školka Školní 113
25. 01:31,6 Trnka Tomáš 2010 110
26. 01:34,6 Fořt Kristián 2011 108
27. 01:32,3 Duchoslav Jakub 2010 MŠ Březnice 106
28. 01:32,7 Trač Dominik 2010 104
29. 01:33,1 Štefan Matyáš 2010 ZŠ Bratří Čapků 102
30. 01:34 Černý Martin 2010 MŠ Pod Sv. Horou 100
31. 01:34,4 Martinovský Daniel 2010 98
32. 01:34,8 Tůma Jiří 2011 ZŠ pod Sv. Horou 96
33. 01:35,1 Hradecký Jan 2010 94
34. 01:35,6 Kučera Tomáš 2010 MŠ Školní 92
35. 01:35,9 Sukdolák Štěpán 2009 Lhota u Pb 126 90
36. 01:36,3 Svoboda Filip 2011 TK Zdice 88
37. 01:36,6 Honzárek Ludvík 2010 86
38. 01:37,5 Holec Matěj 2010 ZŠ Milín 84
39. 01:38,2 Kvapil Jan 2012 MŠ Pohádka 82
40. 01:38,5 Falcník Bořek 2010 80
41. 01:39,2 Brožík Viktor 2010 78
42. 01:39,7 Tydlitát Robert 2010 MŠ Sluníčko 76
43. 01:41,6 Šolar Jan 2009 4. ZŠ Pb 74
44. 01:42,7 Cinkl Šimon 2011 7. ZŠ 72
45. 01:43,1 Duník Jan 2011 --- 70
46. 01:46,2 Pokorný Tomáš 2010 Drahlovice 68
47. 01:46,8 Šťastný Jakub 2010 66
48. 01:48,9 Štěrbák Martin 2010 3. ZŠ 64
49. 01:49,3 Vandas Václav 2012 62
50. 01:49,6 Čekan David 2009 ZŠ Bratří Čapků 60
51. 01:50,1 Vondrák Daniel 2010 5. ZŠ 58
52. 01:50,4 Blahník Marek 2012 MŠ 28. října 56
53. 01:51,1 Bláha Mirek 2010 54
54. 01:51,7 Sukdolák Antonín 2012 Lhota u Pb 126 52
55. 01:52,8 Stačánek Milan 2010 MŠ Lhota u Příbrami 50
56. 01:54,8 Hrušovský David 2010 MŠ Speciální 48
57. 01:56,1 Vojtíšek Daniel 2010 MŠ Školní 46
58. 01:58,2 Křížek Lukáš 2010 44
59. 01:59,8 Edelmann Max 2012 Team Internet Pb 42
60. 02:04,8 Gargoš Martin 2012 Bohutín 154 40
61. 02:07,2 Horáček Jáchym 2010 ZŠ pod Sv. Horou 39
62. 02:08,2 Klimeš Josef 2010 38
63. 02:08,2 Klimeš Jan 2010 37
64. 02:30 Matějka Šimon 2010 36
65. 02:43,9 Novák Vítek 2010 35
66. 02:48,5 Brož Toník 2010 34
67. 02:50,6 Maleček Adam 2013 Nový Knín 33
68. 03:16,7 Brožík Erik 2010 32
69. 03:18 Šmíd David 2014 --- 31
70. 03:43,6 Večerek - 2010 30

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: