Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

6.11. Podzimní běh Dražovkou dětské závody Propozice Přihlášky (37)
13.11. Svatojánská 20 Propozice Přihlášky (13)
20.11. Tochovický kros Podrejžím dětské závody Propozice Přihlášky (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 8.7.2018 - Lochovice - Plešivec

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:23:58 Pechek Petr 1983 Kerteam 200 1. 200
2. 00:25:31 Flegl Vlastimil 1986 AO Spartak Vrchlabí 195 2. 195
3. 00:25:35 Vokrouhlík Michal 1983 Karlštejn 190 3. 190
4. 00:25:53 Černý Martin 1991 Ac Trial Plzeň 185 4. 185
5. 00:25:59 Smrčka Miloš 1954 BK Říčany 180 1. 200
6. 00:26:02 Hradecký Jan 1983 Internet Příbram 176 5. 180
7. 00:26:09 Šťastný Tomáš 1979 Modřany 172 6. 176
8. 00:26:25 Král Vítězslav 1976 Rysy 168 1. 200
9. 00:26:25 Škeřík Robert 1979 Ropeta 164 7. 172
10. 00:26:26 Brotánek Jan 1980 Do Jižní Ameriky CZ 160 8. 168
11. 00:26:39 Holub Václav 1983 VELOSPORT Valenta SCOTT 156 9. 164
12. 00:26:43 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 152 10. 160
13. 00:26:52 Rendl Josef 1976 tj packa praha 148 2. 195
14. 00:27:12 Sedláček Miroslav 1999 AK Škoda Plzeň 144 1. 200
15. 00:27:24 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 140 11. 156
16. 00:27:30 Moravec Jiří 1996 JM Team Letohrad 137 12. 152
17. 00:27:43 Záruba Jan 1977 SIX MONKEYS 134 3. 190
18. 00:27:48 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 131 4. 185
19. 00:27:55 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 128 13. 148
20. 00:28:02 Fic Martin 1974 STS Chvojkovice-Brod B 125 5. 180
21. 00:28:31 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 122 14. 144
22. 00:28:40 Skalička Jan 2000 Triklub Příbram 119 2. 195
23. 00:28:54 Dočkálek Libor 1973 Dobříš 116 6. 176
24. 00:28:56 Raboch Ivan 1966 Žebrák 113 1. 200
25. 00:28:59 Kulík David 1989 sk zahořany 110 15. 140
26. 00:29:01 Čermák Vratislav 1981 Nusle 108 16. 137
27. 00:29:05 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 106 7. 172
28. 00:29:06 Skála Václav 1983 Běžecký klub České spořitelny 104 17. 134
29. 00:29:20 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 102 8. 168
30. 00:29:47 Vitásek Josef 1958 Buková 100 2. 195
31. 00:29:49 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 98 18. 131
32. 00:29:50 Hrabák Petr 1989 AF Team Plzeň 96 19. 128
33. 00:30:08 Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov 94 2. 195
34. 00:30:19 Šatra Alois 1958 Tatran Velké Hydčice 92 3. 190
35. 00:30:30 Šmída Oldřich 1948 Maratonstav Úpice 90 1. 200
36. 00:30:42 Korytár Ján 1952 AC Falcon Rokycany 88 4. 185
37. 00:30:51 Soukup Petr 1965 Kovohutě Příbram 86 3. 190
38. 00:31:05 Škrlant Martin 1979 Žebrák 84 20. 125
39. 00:31:09 Brych Jiří 1988 Blaník Strunkovice 82 21. 122
40. 00:31:12 Chochola Petr 1977 Florbal NS 80 9. 164
41. 00:31:20 Plášil Matěj 1999 TJ Sokol Senohraby 78 3. 190
42. 00:31:22 Oberlander Jan 1975 TJ Sokol Senohraby 76 10. 160
43. 00:31:36 Schovánek Petr 1965 Krčský les 74 4. 185
44. 00:31:39 Flachs Michal 1987 Podlesí 72 22. 119
45. 00:31:44 Vladyka Jan 1992 STG Příbram 70 23. 116
46. 00:31:58 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 68 11. 156
47. 00:32:06 Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno 66 12. 152
48. 00:32:11 Vladyka Jan 1958 AC Praha 1890 64 5. 180
49. 00:32:23 Štůtek Stanislav 1958 TJ Maratonstav Úpice 62 6. 176
50. 00:32:37 Holub Jaroslav 1962 Liga 100 Praha 60 5. 180
51. 00:32:39 Flegl Vlastimil 1953 Brtev 58 7. 172
52. 00:33:08 Hofman Vít 1992 Bubákovští kocouři 56 24. 113
53. 00:33:19 Svoboda Pavel 1969 SK Vlaška 54 13. 148
54. 00:33:26 Petranyi Radoslav 1986 Bonbon 52 25. 110
55. 00:33:45 Brabec Miloslav 1956 Rokycany 50 8. 168
56. 00:33:50 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 48 6. 176
57. 00:33:55 Pechek František 1953 Maratonstav Úpice 46 9. 164
58. 00:34:12 Javůrek Jiří 1948 Maratonstav 44 2. 195
59. 00:34:13 Novotný David 1981 Bonus 42 26. 108
60. 00:34:20 Seeman Tomáš 1968 Medicína Praha 40 7. 172
61. 00:34:25 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 39 10. 160
62. 00:34:42 Fliegl Miroslav 1954 PSK Olymp Praha 38 11. 156
63. 00:34:43 Krochot Daniel 1977 37 14. 144
64. 00:34:46 Hartman Marek 1990 Florbal NS 36 27. 106
65. 00:35:01 Fousek Vlastimil 1978 Vorvani 35 15. 140
66. 00:35:03 Suchopár Vojtěch 1998 GYMKC 34 28. 104
67. 00:35:09 Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany 33 8. 168
68. 00:35:19 Hula Radek 1982 SK Jince 32 29. 102
69. 00:35:21 Turek Jiří 1962 Chaloupky 31 9. 164
70. 00:35:25 Šír Václav 1948 TJ Spartak Rokytnice 30 3. 190
71. 00:35:53 Skála Milan 1960 -- 29 10. 160
72. 00:35:55 Pavlíček Jan 1966 STS Chvojkovice-Brod 28 11. 156
73. 00:35:59 Hejl Libor 1982 Hostomice 27 30. 100
74. 00:36:03 Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun 26 16. 137
75. 00:36:16 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 25 12. 152
76. 00:36:20 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 24 17. 134
77. 00:36:24 Blecha Jiří 1990 Bubákovští kocouři 23 31. 98
78. 00:36:32 Matějovský Pavel 1965 ABC/SABZO 22 13. 148
79. 00:36:46 Pokorný Martin 1974 SK Zahořany - ChytreNaDomacnos 21 18. 131
80. 00:36:49 Slamiak Stanislav 1962 lokomotiva ostrava 20 14. 144
81. 00:36:51 Konopásek Radek 1989 Krušovice 19 32. 96
82. 00:36:56 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 18 19. 128
83. 00:37:09 Kořínek Ivo 1976 Lhotka 17 20. 125
84. 00:37:11 Vokůrka Tomáš 1974 Doubravan Újezd 16 21. 122
85. 00:37:13 Chaloupka Jan 1990 Hladkov Široký důl 15 33. 94
86. 00:37:17 Štekl Radomír 1982 Nové Strašecí 14 34. 92
87. 00:37:17 Nový Břetislav 1947 SABZO Praha 13 4. 185
88. 00:37:42 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 12 35. 90
89. 00:37:47 Hanousek Jakub 1991 Praha 4 11 36. 88
90. 00:37:49 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 10 15. 140
91. 00:37:53 Sojka Karel 1977 Zbečno 9 22. 119
92. 00:37:59 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 8 37. 86
93. 00:38:07 Elsnic Jan 1988 Nové STrašecí 7 38. 84
94. 00:38:38 Hula Aleš 1980 SK Jince 6 39. 82
95. 00:38:43 Válek Jan 1964 PRAHA 5 5 16. 137
96. 00:38:58 Mucha Petr 1947 Sokol Kobylisy 4 5. 180
97. 00:39:04 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 3 6. 176
98. 00:39:15 Šťástka Jiří 1958 Chotilsko 2 12. 152
99. 00:39:16 Filip Karel 1955 MK Kladno 1 13. 148
100. 00:39:24 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 0 17. 134
101. 00:39:46 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 0 18. 131
102. 00:39:49 Kubík Jiří 1977 Černošice 0 23. 116
103. 00:40:11 Chochola Vladimír 1950 MK Kladno 0 14. 144
104. 00:40:25 Les Josef 1947 TJ Maratonstav 0 7. 172
105. 00:41:00 Houžvička Miloš 1978 Příbram 0 24. 113
106. 00:41:01 Jun Tomáš 1989 ZŠ MŠ Nové Strašecí 0 40. 80
107. 00:41:11 Škaryd Martin 1985 Příbram 0 41. 78
108. 00:41:40 Sirůček Kamil 1979 Příbram 0 42. 76
109. 00:42:01 Šesták Jindřich 1956 KKK Praha 0 15. 140
110. 00:42:53 Sedláček Jaroslav 1968 OK Roztoky 0 19. 128
111. 00:43:31 Dítě Martin 1968 Štěchovice 0 20. 125
112. 00:43:34 Švarc Miloslav 1972 Střela Žebrák 0 25. 110
113. 00:43:37 Krahulec Marek 1988 Lochovice 0 43. 74
114. 00:44:11 Vaněk Petr 1966 FITNESS & RELAX LEV NOVÝ BYDŽO 0 21. 122
115. 00:44:20 Pasler Jiří 1946 KAK Praha 0 8. 168
116. 00:44:33 Mašek Roman 1961 SNB 0 22. 119
117. 00:45:21 Šůcha Václav 1946 SV Stříbro 0 9. 164
118. 00:45:37 Volný Petr 1959 Relax Medvědice 0 23. 116
119. 00:46:38 Ge Evžen 1954 Maratonské Vrány 0 16. 137
120. 00:47:04 Krnanec Jan 1982 0 44. 72
121. 00:50:51 Starý Stanislav 1953 Roubičkova Lhota 0 17. 134
122. 00:51:07 Leitner Josef 1969 Příbram 0 26. 108
123. 00:51:13 Veselý Tomáš 1992 Bubákovští kocouři 0 45. 70
124. 00:51:35 Tučný Jan 1947 MK Pardubice 0 10. 160
125. 00:59:32 Štorch Bohuslav 1942 Sezimovo Ústí II 0 11. 156
126. 01:02:04 Čapek Antonín 1941 AVC Praha 82 0 12. 152
127. 01:13:51 Kučera Vilém 1951 Slovan Hradištko 0 18. 131
128. 01:31:13 Krejsa Václav 1952 Bonbon Praha 0 19. 128

Soubory k závodu od pořadatelů:

Petr Pechek za 23:58, Miloš Smrčka pátý.

191 běžců se vypravilo do Lochovic na zdolání 350m převýšení na vrchol Plešivce. Nejlépe se opět vedlo pětinásobnému maratonskému mistru republiky Petru Pechkovi. Zvítězil s velkým náskokem před dvojicí Vlastou Fleglem a Michalem Vokrouhlíkem.

Výsledky: absolutní, Kategorie, kontrolní záběry z cíle, Dětské závody

Fotky: Úvod, Fotky od Věry Zvoníčkové

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: