Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

23.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (117)
30.11. Slavnostní vyhlášení poháru i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (18)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 7.9.2019 - Běh Kovohutěmi

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:41:06 Skalička Jan 2000 Triklub Příbram 200 1. 200
2. 00:42:37 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 195 1. 200
3. 00:44:09 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 190 2. 195
4. 00:45:20 Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři 185 3. 190
5. 00:45:56 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 180 1. 200
6. 00:46:18 Svatoň Jan 1983 Radost Praha 176 4. 185
7. 00:46:35 Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři 172 5. 180
8. 00:46:46 Brabec Antonín 1973 České Budějovice 168 1. 200
9. 00:46:55 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 164 6. 176
10. 00:47:25 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 160 7. 172
11. 00:48:29 Frydrych Pavel 1981 ASK Děčín 156 8. 168
12. 00:48:54 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 152 2. 195
13. 00:49:05 Vladyka Jan 1992 148 9. 164
14. 00:49:12 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 144 3. 190
15. 00:49:39 Rataj Pavel 1969 Rokycany 140 2. 195
16. 00:49:55 Jansa Jiří 1966 Atletika Písek 137 3. 190
17. 00:50:08 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 134 4. 185
18. 00:50:19 Urx Radek 1976 131 4. 185
19. 00:50:27 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 128 5. 180
20. 00:50:30 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 125 10. 160
21. 00:50:35 Pergler Lukáš 1992 Komárov 122 11. 156
22. 00:50:44 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 119 12. 152
23. 00:50:53 Suchánek Petr 1972 AC OH Praha 116 6. 176
24. 00:51:28 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 113 7. 172
25. 00:52:13 Pudil Jaroslav 1961 m2 sport bečvář strakonice 110 5. 180
26. 00:52:24 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 108 8. 168
27. 00:53:18 Brož Lubomír 1980 Příbram 106 13. 148
28. 00:53:22 Vitásek Josef 1958 Buková 104 1. 200
29. 00:54:00 Stibor Jan 1989 Jesenice 102 14. 144
30. 00:54:11 Ludrovský Martin 1977 Kohinor Machynery 100 9. 164
31. 00:54:14 Zadražil Michal 1979 Hořovice 98 10. 160
32. 00:54:50 Bábíček Matěj 1974 Příbram 96 11. 156
33. 00:55:01 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 94 12. 152
34. 00:55:16 Červenka Martin 1981 92 15. 140
35. 00:55:17 Osladil Miroslav 1977 SK HZ Team 90 13. 148
36. 00:55:26 Turek Jiří 1962 Chaloupky 88 6. 176
37. 00:55:27 Flachs Michal 1987 Podlesí 86 16. 137
38. 00:55:35 Vladyka Jan 1958 AC Praha 1890 84 2. 195
39. 00:56:01 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 82 14. 144
41. 00:56:11 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 78 7. 172
42. 00:56:57 Brožík Valdemar 1976 --- 76 15. 140
43. 00:57:21 Gregor Jaroslav 1951 Běchovice 74 3. 190
44. 00:57:43 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 72 16. 137
45. 00:57:47 Šnobl Jiří 1959 Příbram 70 4. 185
46. 00:58:02 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 68 18. 131
47. 00:58:32 Pech Jindřich 1980 Žleby 66 19. 128
48. 00:58:41 Erdinger Josef 1981 Komárov 64 20. 125
49. 00:58:42 Svátek Lubomír 1958 Praha 62 5. 180
50. 00:58:45 Vašíček Milan 1980 Příbram 60 21. 122
51. 00:58:48 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 58 17. 134
52. 00:58:48 Hrdina Vilém 1956 BOHNICE 56 6. 176
53. 00:58:54 Jilg Petr 1986 CAMINO 54 22. 119
54. 00:59:10 Fousek Vlastimil 1978 Vorvani 52 18. 131
55. 00:59:18 Chrastina Jaroslav 1973 --- 50 19. 128
56. 01:00:24 Krutílek Jaroslav 1970 Krutílek team 48 20. 125
57. 01:00:26 Křepel Vladimír 1988 Nýrsko 46 23. 116
58. 01:01:17 Štilec Jindřich 1979 44 21. 122
59. 01:01:54 Smítal Jan 1985 Drahlín 42 24. 113
60. 01:02:06 Gregořica Miroslav 1967 Příbram 40 8. 168
61. 01:02:06 Hykeš Pavel 1970 Praha 39 22. 119
62. 01:02:26 Brabec Miloslav 1956 Rokycany 38 7. 172
63. 01:03:54 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 37 9. 164
64. 01:03:58 Šusta Miloslav 1966 Cetyně 36 10. 160
65. 01:03:59 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 35 8. 168
66. 01:04:19 Tvrz Michal 1982 Příbram 34 25. 110
68. 01:04:29 Fořt Jiří 1970 1970.0 32 23. 116
69. 01:04:34 Skalický Jan 1981 Láz 31 27. 106
70. 01:04:44 Hejnic Tomáš 1980 Obecnice 30 28. 104
71. 01:04:51 Fingerhut Jiří 1953 MK Kladno 29 9. 164
72. 01:05:01 Čanda Jan 1985 SK Tochovice 28 29. 102
73. 01:05:39 Lukáš Karel 2001 Obecnice 27 2. 195
74. 01:05:50 Novotný Petr 1978 Obecnice 26 24. 113
75. 01:05:59 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 25 10. 160
76. 01:06:45 Houžvička Miloš 1978 Příbram 24 25. 110
77. 01:06:47 Vimer Jan 1955 Kladno 23 11. 156
78. 01:07:37 Skalka Filip 1984 22 30. 100
79. 01:08:21 Vršecký Aleš 1971 21 26. 108
80. 01:08:45 Kříž Petr 1983 20 31. 98
81. 01:09:30 Magera Petr 1966 Příbram 19 11. 156
82. 01:09:40 Hons Pavel 1980 18 32. 96
83. 01:10:34 Dítě Martin 1968 Štěchovice 17 12. 152
84. 01:11:17 Otčenášek Petr 1980 16 33. 94
85. 01:13:15 Novák Michal 1958 Dobříš 15 12. 152
86. 01:14:34 Kuncl Jan 1985 Mattoni Freerun Plzeň 14 34. 92
87. 01:17:06 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 13 13. 148
88. 01:19:53 Dušek Milan 1979 Lhota u Příbramě 12 27. 106
89. 01:26:05 Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 11 14. 144

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky v pdf: Děti, Kontrolní video z cíle, míle, 12km absolutně, kategorie

Ještě trocha kynologie, Záznam doběhů hlavního závodu

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: