Termíny závodů pro rok 2022: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

1.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (156)
2.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
8.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (15)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 20.10.2019 - Marathon Praha – Dobříš

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 03:00:15 Gerych David 1977 AK Kroměříž 200 1. 200
2. 03:01:06 Hradecký Jaromír 1985 195 1. 200
3. 03:10:30 Janata Milan 1985 SALMING/RUN4FUN 190 2. 195
4. 03:11:06 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 185 1. 200
5. 03:12:00 Friček Jan 1980 MONETA Money Bank 180 3. 190
6. 03:15:02 Helus Milan 1976 176 2. 195
7. 03:20:41 Dvořák Radek 1978 Hobby runners 172 3. 190
8. 03:21:11 Burda Pavel 1982 168 4. 185
9. 03:21:58 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 164 4. 185
10. 03:26:53 Kulík David 1989 sk zahořany 160 5. 180
11. 03:27:46 Fabián Tomáš 1996 Cyklo team KOLARNA/Olomouc 156 6. 176
12. 03:28:42 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 152 5. 180
13. 03:28:51 Barcal Richard 1981 dos amigos 148 7. 172
14. 03:29:14 Hejnyš Daniel 1977 Vexta 144 6. 176
15. 03:39:10 Krejzlík Václav 1977 Klínec 140 7. 172
16. 03:39:27 Nemšák Miroslav 1969 RunSport Team 137 2. 195
17. 03:40:31 Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři 134 8. 168
18. 03:41:15 Mašita Jiří 1973 Sokol Šeberov 131 8. 168
19. 03:41:59 Beneš Daniel 1988 Avalon Fitness 128 9. 164
20. 03:42:05 Beck Zdeněk 1971 Rivalové 125 9. 164
21. 03:43:06 Nohejl Tomáš 1967 SK DNF/Salming 122 3. 190
22. 03:43:44 Černický Jakub 1980 CZ 119 10. 160
23. 03:47:02 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 116 11. 156
24. 03:47:05 Matějka Josef 1973 Praha 9 113 10. 160
25. 03:47:53 Turský Tomáš 1983 --- 110 12. 152
26. 03:48:33 Klimek Jan 1992 Team Adventure Team 108 13. 148
27. 03:51:16 Záhorský Tomáš 1978 Buš 106 11. 156
28. 03:51:38 Pilský Tomáš 1980 Dycky Pleš! 104 14. 144
29. 03:51:59 Šafr Milan 1977 Sportovní Klub MUP 102 12. 152
30. 03:52:21 Štěpánek František 1974 Praha 4 100 13. 148
31. 03:54:37 Zelenka Jiří 1971 Runsportteam 98 14. 144
32. 03:54:39 Štěpánek Mirko 1972 96 15. 140
33. 03:54:47 Šprongl Vojtěch 1982 TSK Praha 94 15. 140
34. 03:56:13 Mužík Tomáš 1982 SC Radotín 92 16. 137
35. 03:56:41 Pospíšil Jan 1991 NUTREND Crew / RUN Magazine Te 90 17. 134
36. 03:56:46 Kos Martin 1989 88 18. 131
37. 03:58:40 Malyshkin Yury 1988 Dubna 86 19. 128
38. 03:59:41 Růžička Lukáš 1986 Runsport Team 84 20. 125
39. 04:00:05 Doucha Filip 1970 CZ - Praha 82 16. 137
40. 04:00:28 Chmatal Martin 1974 Štefko Running Team 80 17. 134
41. 04:01:16 Illner Jakub 1966 OOB Kotlářka 78 4. 185
42. 04:01:26 Rylka Antonín 1977 CZ 76 18. 131
43. 04:02:40 Mitterwald Martin 1972 Lety 74 19. 128
44. 04:03:57 Zeman Václav 1984 Bell 72 21. 122
45. 04:05:31 Babka Tomáš 1972 Tos Žebrák 70 20. 125
46. 04:06:33 Janda Pavel 1976 OK Dobříš 68 21. 122
47. 04:08:58 Rábik Jan 1978 Noufýr 66 22. 119
48. 04:10:45 Živný Michal 1963 Stromovka 64 5. 180
49. 04:11:31 Hanzík Ladislav 1964 CZ 62 6. 176
50. 04:12:36 Zadražil Michal 1979 Hořovice 60 23. 116
51. 04:16:58 Krejdl Michal 1985 Louny 58 22. 119
52. 04:17:41 Semerád Petr 1976 56 24. 113
53. 04:17:53 Machart Filip 1986 54 23. 116
54. 04:18:33 Ferkl Jan 1994 Teplice 52 24. 113
55. 04:19:02 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 50 25. 110
56. 04:20:03 Kucko Miroslav 1958 Liberec 48 1. 200
57. 04:21:28 Krochot Daniel 1977 46 26. 108
58. 04:21:58 Doležel Jan 1983 Dobříš 44 25. 110
59. 04:22:04 Španěl Ondřej 1971 OK Dobříš 42 27. 106
60. 04:22:09 Vegh Stefan 1977 TO Dvory nad Zitavou 40 28. 104
61. 04:24:26 Vizinger Karel 1979 Monkeydata 39 29. 102
62. 04:24:26 Sekanina Aleš 1985 38 26. 108
63. 04:24:45 Šebelka Jan 1975 MagisCurre 37 30. 100
64. 04:26:15 Šipka Miroslav 1988 PUPPíci 36 27. 106
65. 04:27:01 Krameš Jaroslav 1974 Praha 8-Trója 35 31. 98
66. 04:27:13 Vrátný Lukáš 1991 34 28. 104
67. 04:28:23 Martinek Jiří 1970 Ženci 33 32. 96
68. 04:28:31 Řiháček Zdeněk 1960 Generali Pojišťovna a.s. 32 7. 172
69. 04:28:51 Hájek Radek 1976 ČSOB 31 33. 94
70. 04:29:30 Vodička Novák jan 1988 Břevnov 30 29. 102
71. 04:33:43 Frič Pavel 1955 Checomacoco 29 2. 195
72. 04:33:52 Hlaváček Jan 1983 28 30. 100
73. 04:34:39 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 27 34. 92
74. 04:34:55 Panferov Dmitry 1973 26 35. 90
75. 04:35:25 Hřídel Radek 1974 Příbram 25 36. 88
76. 04:36:00 Doskočil Jiří 1962 24 8. 168
77. 04:37:32 Svoboda Vladimír 1961 T.O.Veget 23 9. 164
78. 04:38:02 Mourek Petr 1973 SK Zahořany 22 37. 86
79. 04:39:45 Svoboda Pavel 1969 SK Vlaška 21 10. 160
80. 04:39:51 Jůzl David 1985 SK Tomáše Fuka 20 31. 98
81. 04:42:53 Karnet Roman 1981 19 32. 96
82. 04:43:45 Matthews Doug 1964 Terronska UTD 18 11. 156
83. 04:44:12 Halečka Marek 1989 Běhám pro radost 17 33. 94
84. 04:44:32 Kocík Vojtěch 1981 Kamenolom Praha 16 34. 92
85. 04:46:34 Nejedlý Petr 1974 Praha 5 15 38. 84
86. 04:46:39 Pucholt Jiří 1959 T.J. Sokol Unhošť 14 3. 190
87. 04:47:47 Janda Petr 1988 13 35. 90
89. 04:50:09 Häusler Václav 1963 11 12. 152
90. 04:53:16 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 10 13. 148
91. 04:57:07 Dvořáček Vlastimil 1959 Doudleby nad Orlicí 9 4. 185
92. 04:57:32 Vitvar Daniel 1979 8 39. 82
93. 04:58:43 Vítek Vojtěch 1989 Run the World CZ 7 37. 86
94. 05:00:48 Forman Petr 1992 RUNNING LIONS 6 38. 84
95. 05:00:48 Mahnel Petr 1985 RUNNING LIONS 5 39. 82
96. 05:01:40 Franěk Petr 1961 To rozchodíš! 4 14. 144
97. 05:04:48 Thomas Petit 1981 Obiom Atomic 3 40. 80
98. 05:04:51 Říha Vladimír 1955 2 5. 180
99. 05:06:10 Mucha Pavel 1957 Slapy 1 6. 176
100. 05:06:34 Ondruš Jan 1955 Hradec Králové 0 7. 172
101. 05:07:37 Vágner Petr 1977 Dvořák Tým 0 40. 80
102. 05:19:14 Scohier Francois 1989 0 41. 78
103. 05:19:19 Šejc Jan 1979 0 41. 78
104. 05:26:31 Šůstek Roman 1968 brno 0 15. 140
105. 05:28:25 Vaněk Petr 1966 FITNESS & RELAX LEV NOVÝ BYDŽO 0 16. 137
106. 05:38:05 Chalupa Jan 1981 Fabiánv Prostředník 0 42. 76
107. 05:40:58 Švihel Luboš 1960 SOKOL CHOCHOL 0 17. 134
109. 06:13:41 Ulma Tomáš 1964 CZ 0 19. 128
110. 07:40:56 Šandera Martin 1976 BONBON 0 42. 76

Soubory k závodu od pořadatelů:

Místa nejvyšší opanovali Gerychovi, společně vyhráli i soutěž dvojic. David přiběhl z Prahy za 3:00:15, Michaela za 3:20:01. Výsledky.

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: