Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

24.5. Brdská 12 dětské závody Podrobnosti Přihlášení (12)
24.5. Brdská 25 Podrobnosti Přihlášení (5)
30.5. Tuháčkův běh dětské závody Podrobnosti Přihlášení ()
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2020:

Záznamů: 1-100 z celkem 101   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
1. Krýdová Nikola 1995 Sk Sporting Příbram595 (0) 3
2. Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram575 (0) 3
3. Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká516 (0) 3
4. Doubravová Jitka 1993 502 (0) 3
5. Stibalová Petra 1976 Broumy480 (0) 3
6. Kafková Lucie 1982 Zdice434 (0) 3
7. Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd420 (0) 3
8. Vlčková Ladislava 1980 Biatlon Beroun418 (0) 3
9. Kaiserová Jiřina 1976 Příbram408 (0) 3
10. Hrdličková Romana 1975 Praskolesy381 (0) 3
11. Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram361 (0) 2
12. Burkart Věroslava 1980 Rozběháme Česko357 (0) 3
13. Trnková Štěpánka 1973 ŠSK Újezd nad Lesy317 (0) 3
14. Koňaříková Zdeňka 1976 316 (0) 2
15. Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan298 (0) 3
16. Pavlíková Jana 1982 Nový Knín288 (0) 2
17. Hartmanová Stanislava 1958 ---274 (0) 3
18. Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun262 (0) 3
19. Kotlíková Šárka 1972 248 (0) 2
20. Houžvičková Kateřina 1984 Příbram247 (0) 2
21. Dudášová Monika 1966 SK Vlaška231 (0) 2
22. Mikulová Renata 1971 IRON STARS Beroun228 (0) 2
23. Pechová Alice 1972 Zdice224 (0) 2
24. Bartoňová Jana 1982 222 (0) 2
25. Kroupova Petra 1984 221 (0) 2
26. Kotěšovcová Petra 1981 Praha212 (0) 2
27. Bečvářová Lenka 1973 Biatlon Beroun211 (0) 2
28. Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník210 (0) 3
29. Landovská Petra 1993 OK Kamenice200 (0) 1
30. Fábryová Ivana 1994 200 (0) 3
31. Poborská Helena 1978 Kerteam195 (0) 1
32. Hendrych jírová Pavla 1980 matka na útěku191 (0) 2
33. Bacílková Lenka 1973 Oceloví letci190 (0) 2
34. Čeřovská Petra 1978 Rudná188 (0) 2
35. Koucká Kateřina 1987 186 (0) 3
36. Frantová Andrea 1985 Loko Beroun185 (0) 1
37. Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni185 (0) 1
38. Charvátová Věra 1978 Kvaň184 (0) 2
39. Třísková Katarina 1971 Praha 6180 (0) 1
40. Halášková Hana 1990 180 (0) 1
41. Svobodová Dana 1952 Příbram174 (0) 2
42. Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram172 (0) 1
43. Letová Kristýna 2001 172 (0) 1
44. Hofmanová Markéta 1984 168 (0) 1
45. Rosolová Ivana 1974 TK Zdice164 (0) 1
46. Křížová Aneta 1989 164 (0) 1
47. Dziegielewska Ewelina 1985 Praha164 (0) 1
48. Dlouhá Dana 1976 Maratonci Cerhovice 162 (0) 2
49. Jiránková Lenka 1980 LAWI Team156 (0) 1
50. Kárová Iveta 1977 Maratonci156 (0) 2
51. Mališová Karla 1960 USK Praha152 (0) 1
52. Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy146 (0) 2
53. Matějková Petra 1993 Komárov144 (0) 1
54. Havelková Zdeňka 1978 140 (0) 1
55. Šebestová Jitka 1980 UBF140 (0) 1
56. Rybáčková Soňa 1963 Beroun138 (0) 2
57. Šebová Jana 1973 Králův Dvůr137 (0) 1
58. Naxerová Jana 1966 VSK Plzeň134 (0) 1
59. Kunzfeldová Hana 1980 Králův Dvůr132 (0) 2
60. Mašková Monika 1977 Dobříš128 (0) 2
61. Jandurová Iva 1985 za sebe125 (0) 1
62. Mašková Lucie 1998 Hraštice120 (0) 2
63. Gregorová Daniela 1974 Komárov119 (0) 1
64. Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram119 (0) 1
65. Budilová Hana 1982 ---113 (0) 1
66. Fleischmannová Ludmila 1987 Příbram110 (0) 1
67. Petrová Martina 1968 Praha 8108 (0) 1
68. Turečková Jana 1968 TK Bohutín104 (0) 1
69. Horníková Markéta 1990 UBF104 (0) 1
70. Kramářová Vladimíra 1986 Dobříš102 (0) 1
71. Cindrová Jana 1986 Mladá Boleslav100 (0) 1
72. Řehůřková Silvia 1981 Fitnesky Jince100 (0) 1
73. Kratochvílová Lucie 1982 Šneci v běhu98 (0) 1
74. Reitermanová Mirka 1971 Beroun96 (0) 1
75. Konopáčová Kateřina 1981 Himal94 (0) 1
76. Linková Hana 1972 92 (0) 1
77. Švagrová Krystýna 2000 Dobříš88 (0) 1
78. Leitnerová Tereza 1998 4Timing88 (0) 1
79. Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun84 (0) 1
80. Žolková Jana 1976 84 (0) 1
81. Horáčková Alena 1980 Alperov Hluboš84 (0) 1
82. Kaprhálová Gabriela 1978 Torpédo ze Rpet78 (0) 1
83. Fraňková Andrea 1989 Praha 676 (0) 1
84. Sekyrová Kateřina 1974 Loko Beroun74 (0) 1
85. Pastuchová Jana 1979 Hořovice74 (0) 1
86. Holičková Livia 1982 Lochovice72 (0) 1
87. Příkosická Lucie 1985 Komárov70 (0) 1
88. Procházková Irena 1957 TJ Háje68 (0) 1
89. Nováková Michaela 1996 Pemi68 (0) 1
90. Tesařová Kateřina 1970 Nový Knín66 (0) 1
91. Bartošová Milada 1953 Příbram64 (0) 1
92. Valtová Jana 1994 Žebrák64 (0) 1
93. Švarcová Michaela 1980 Slavoj Osek62 (0) 1
94. Kohoutová Markéta 2000 TJ Sokol Kralův Dvůr62 (0) 1
95. Hodačová Martina 1984 Králův Dvůr58 (0) 1
96. Mrázková Zuzana 1979 Sokol Komárov56 (0) 1
97. Svobodová Barbora 1986 RSáci Příbram54 (0) 1
98. Kynclová Hana 1981 Doubravan Újezd50 (0) 1
99. Rošťálová Lucie 1985 Újezd46 (0) 1
100. Volfová Barbora 1985 Velké Pavlovice42 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 101   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: