Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (118)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (15)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 18.1.2020 - Zimní běh Litní a zámeckým parkem

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:29:09 Krýdová Nikola 1995 Sk Sporting Příbram 200 1. 200
2. 00:29:41 Poborská Helena 1978 Kerteam 195 1. 200
3. 00:31:19 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 190 2. 195
4. 00:32:06 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 185 1. 200
5. 00:33:18 Třísková Katarina 1971 Praha 6 180 2. 195
6. 00:33:21 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 176 3. 190
7. 00:33:26 Letová Kristýna 2001 172 1. 200
8. 00:33:29 Koňaříková Zdeňka 1976 168 3. 190
9. 00:33:34 Dziegielewska Ewelina 1985 Praha 164 4. 185
10. 00:33:35 Větrovská Jitka 1993 VDN Promo 160 2. 195
11. 00:33:48 Jiránková Lenka 1980 LAWI Team 156 5. 180
12. 00:34:46 Mališová Karla 1960 USK Praha 152 1. 200
13. 00:34:46 Stibalová Petra 1976 Broumy 148 6. 176
14. 00:35:13 Kafková Lucie 1982 Zdice 144 7. 172
15. 00:35:15 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 140 8. 168
16. 00:35:19 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 137 3. 190
17. 00:35:40 Vlčková Ladislava 1980 Biatlon Beroun 134 9. 164
18. 00:35:55 Hrdličková Romana 1975 Praskolesy 131 4. 185
19. 00:36:15 Bartoňová Jana 1982 128 10. 160
20. 00:36:41 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 125 5. 180
21. 00:36:51 Pechová Alice 1972 Zdice 122 6. 176
22. 00:37:12 Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram 119 11. 156
23. 00:37:25 Pavlíková Jana 1982 Nový Knín 116 12. 152
24. 00:37:40 Burkart Věroslava 1980 Rozběháme Česko 113 13. 148
25. 00:37:51 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 110 4. 185
26. 00:37:53 Petrová Martina 1968 Praha 8 108 7. 172
27. 00:37:56 Trnková Štěpánka 1973 ŠSK Újezd nad Lesy 106 8. 168
28. 00:37:57 Kotlíková Šárka 1972 104 9. 164
29. 00:38:21 Hartmanová Stanislava 1958 --- 102 2. 195
30. 00:39:04 Mikulová Renata 1971 IRON STARS Beroun 100 10. 160
31. 00:39:28 Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan 98 14. 144
32. 00:39:34 Kotěšovcová Petra 1981 Praha 96 15. 140
33. 00:39:48 Svobodová Dana 1952 Příbram 94 1. 200
34. 00:39:57 Bacílková Lenka 1973 Oceloví letci 92 11. 156
35. 00:40:12 Kárová Iveta 1977 Maratonci 90 16. 137
36. 00:40:12 Dlouhá Dana 1976 Maratonci Cerhovice 88 17. 134
37. 00:41:53 Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy 86 3. 190
38. 00:41:58 Žolková Jana 1976 84 18. 131
39. 00:42:54 Čeřovská Petra 1978 Rudná 82 19. 128
40. 00:43:34 Rybáčková Soňa 1963 Beroun 80 4. 185
41. 00:43:49 Hendrych jírová Pavla 1980 matka na útěku 78 20. 125
42. 00:44:19 Fraňková Andrea 1989 Praha 6 76 5. 180
43. 00:44:21 Sekyrová Kateřina 1974 Loko Beroun 74 12. 152
44. 00:44:45 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 72 5. 180
45. 00:45:05 Fábryová Ivana 1994 70 6. 176
46. 00:46:09 Procházková Irena 1957 TJ Háje 68 6. 176
47. 00:46:22 Koucká Kateřina 1987 66 7. 172
48. 00:48:47 Bartošová Milada 1953 Příbram 64 2. 195
49. 00:49:10 Kunzfeldová Hana 1980 Králův Dvůr 62 21. 122
50. 00:49:36 Mašková Monika 1977 Dobříš 60 22. 119
51. 00:49:59 Hodačová Martina 1984 Králův Dvůr 58 8. 168
52. 00:51:43 Mašková Lucie 1998 Hraštice 56 9. 164
53. 00:54:15 Svobodová Barbora 1986 RSáci Příbram 54 10. 160

Soubory k závodu od pořadatelů:

Jiří Miler vládl Litni, 315 účastníků

Jiří Miler z Lawi stars týmu Mladá Boleslav, zkušený čtyřicátník, přesto jasný favorit a nakonec i jednoznačný vítěz. Svým soupeřům nedal od začátku žádnou šanci a zvítězil s více než minutovým náskokem před nadějným Petrem Pavlišenem a Romanem Bonkem. Ženám kralovala Nikola Krýdová ze Sportingu PB, druhá z běhu města Příbrami, doběhla o 32s před zkušenější Helenou Poborskou z Kerteamu a Míšou Riegerovou z Nižboru.

Výsledky: Děti, dospělí, dorost, běh pro zdraví, Kategorie hlavního závodu, časy kol, záznam z cíle

Fotky: od Lucie Humlové, od Eleny Truhlářové, od pořadatelů, více alb

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: