Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

15.8. Mníšecký Wolfs Race dětské závody Podrobnosti Přihlášení (11)
16.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
22.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 18.1.2020 - Zimní běh Litní a zámeckým parkem

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:29:09 Krýdová Nikola 1995 Sk Sporting Příbram 200 1. 200
2. 00:29:41 Poborská Helena 1978 Kerteam 195 1. 200
3. 00:31:19 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 190 2. 195
4. 00:32:06 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 185 1. 200
5. 00:33:18 Třísková Katarina 1971 Praha 6 180 2. 195
6. 00:33:21 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 176 3. 190
7. 00:33:26 Letová Kristýna 2001 172 1. 200
8. 00:33:29 Koňaříková Zdeňka 1976 168 3. 190
9. 00:33:34 Dziegielewska Ewelina 1985 Praha 164 4. 185
10. 00:33:35 Doubravová Jitka 1993 VDN Promo 160 2. 195
11. 00:33:48 Jiránková Lenka 1980 LAWI Team 156 5. 180
12. 00:34:46 Mališová Karla 1960 USK Praha 152 1. 200
13. 00:34:46 Stibalová Petra 1976 Broumy 148 6. 176
14. 00:35:13 Kafková Lucie 1982 Zdice 144 7. 172
15. 00:35:15 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 140 8. 168
16. 00:35:19 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 137 3. 190
17. 00:35:40 Vlčková Ladislava 1980 Biatlon Beroun 134 9. 164
18. 00:35:55 Hrdličková Romana 1975 Praskolesy 131 4. 185
19. 00:36:15 Bartoňová Jana 1982 128 10. 160
20. 00:36:41 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 125 5. 180
21. 00:36:51 Pechová Alice 1972 Zdice 122 6. 176
22. 00:37:12 Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram 119 11. 156
23. 00:37:25 Pavlíková Jana 1982 Nový Knín 116 12. 152
24. 00:37:40 Burkart Věroslava 1980 Rozběháme Česko 113 13. 148
25. 00:37:51 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 110 4. 185
26. 00:37:53 Petrová Martina 1968 Praha 8 108 7. 172
27. 00:37:56 Trnková Štěpánka 1973 ŠSK Újezd nad Lesy 106 8. 168
28. 00:37:57 Kotlíková Šárka 1972 104 9. 164
29. 00:38:21 Hartmanová Stanislava 1958 --- 102 2. 195
30. 00:39:04 Mikulová Renata 1971 IRON STARS Beroun 100 10. 160
31. 00:39:28 Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan 98 14. 144
32. 00:39:34 Kotěšovcová Petra 1981 Praha 96 15. 140
33. 00:39:48 Svobodová Dana 1952 Příbram 94 1. 200
34. 00:39:57 Bacílková Lenka 1973 Oceloví letci 92 11. 156
35. 00:40:12 Kárová Iveta 1977 Maratonci 90 16. 137
36. 00:40:12 Dlouhá Dana 1976 Maratonci Cerhovice 88 17. 134
37. 00:41:53 Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy 86 3. 190
38. 00:41:58 Žolková Jana 1976 84 18. 131
39. 00:42:54 Čeřovská Petra 1978 Rudná 82 19. 128
40. 00:43:34 Rybáčková Soňa 1963 Beroun 80 4. 185
41. 00:43:49 Hendrych jírová Pavla 1980 matka na útěku 78 20. 125
42. 00:44:19 Fraňková Andrea 1989 Praha 6 76 5. 180
43. 00:44:21 Sekyrová Kateřina 1974 Loko Beroun 74 12. 152
44. 00:44:45 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 72 5. 180
45. 00:45:05 Fábryová Ivana 1994 70 6. 176
46. 00:46:09 Procházková Irena 1957 TJ Háje 68 6. 176
47. 00:46:22 Koucká Kateřina 1987 66 7. 172
48. 00:48:47 Bartošová Milada 1953 Příbram 64 2. 195
49. 00:49:10 Kunzfeldová Hana 1980 Králův Dvůr 62 21. 122
50. 00:49:36 Mašková Monika 1977 Dobříš 60 22. 119
51. 00:49:59 Hodačová Martina 1984 Králův Dvůr 58 8. 168
52. 00:51:43 Mašková Lucie 1998 Hraštice 56 9. 164
53. 00:54:15 Svobodová Barbora 1986 RSáci Příbram 54 10. 160

Soubory k závodu od pořadatelů:

Jiří Miler vládl Litni, 315 účastníků

Jiří Miler z Lawi stars týmu Mladá Boleslav, zkušený čtyřicátník, přesto jasný favorit a nakonec i jednoznačný vítěz. Svým soupeřům nedal od začátku žádnou šanci a zvítězil s více než minutovým náskokem před nadějným Petrem Pavlišenem a Romanem Bonkem. Ženám kralovala Nikola Krýdová ze Sportingu PB, druhá z běhu města Příbrami, doběhla o 32s před zkušenější Helenou Poborskou z Kerteamu a Míšou Riegerovou z Nižboru.

Výsledky: Děti, dospělí, dorost, běh pro zdraví, Kategorie hlavního závodu, časy kol, záznam z cíle

Fotky: od Lucie Humlové, od Eleny Truhlářové, od pořadatelů, více alb

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: