Termíny závodů pro rok 2024: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

9.3. Zimní běh krajem J. J. Ryby Propozice Přihlášky (12)
17.3. Maraton okolo Orlíku Propozice Přihlášky (35)
23.3. Josefský běh v Cerhovicích dětské závody Propozice Přihlášky (7)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 19.3.2022 - Josefský běh v Cerhovicích

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1 . 00:26:03 Zeman Zdeněk 1993 Blatná 200 1. 200
2 . 00:26:43 Švarc Přemysl 1985 TTK Slavia Plzeň 195 2. 195
3 . 00:27:07 Žežulka Martin 1995 Atletika Stodůlky 190 3. 190
4 . 00:27:28 Minařík Petr 1976 Rokycany 185 1. 200
5 . 00:27:30 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 180 4. 185
6 . 00:27:38 Hofmann Ondřej 2001 7. ZŠ Příbram 176 5. 180
7 . 00:27:44 Rendl Josef 1976 tj packa praha 172 2. 195
8 . 00:27:45 Černý Martin 1991 Ac Trial Plzeň 168 6. 176
9 . 00:27:49 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 164 3. 190
10 . 00:27:51 Škrlant Martin 1979 Žebrák 160 4. 185
11 . 00:28:15 Hostička Jan 1979 Příbram 156 5. 180
12 . 00:28:40 Rumpík Viktor 1988 Loko Beroun 152 7. 172
13 . 00:28:44 Prouza Lukáš 1979 Stašov 148 6. 176
14 . 00:28:46 Karas Stanislav 1998 Příbram 144 8. 168
15 . 00:28:49 Pergler Lukáš 1992 Komárov 140 9. 164
16 . 00:29:52 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 137 10. 160
17 . 00:30:00 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 134 7. 172
18 . 00:30:10 Svoboda Roman 2002 ASK Dipoli, z.s. 131 11. 156
19 . 00:30:36 Sedlák František 1963 Praha 128 1. 200
20 . 00:30:45 Barcal Richard 1981 dos amigos 125 8. 168
21 . 00:31:02 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 122 2. 195
22 . 00:31:42 Procházka Jiří 1962 TTK Slávia VŠ Plzeň 119 1. 200
23 . 00:31:50 Miler Tomáš 1991 AC Sparta Praha 116 12. 152
24 . 00:31:58 Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník 113 13. 148
25 . 00:32:00 Hvižď Leoš 1990 110 14. 144
26 . 00:32:04 Charvát Jan 1998 Zaječov 108 15. 140
27 . 00:32:09 Petřík Roman 1975 Kralův Dvůr 106 9. 164
28 . 00:32:13 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 104 3. 190
29 . 00:32:13 Zemek Michal 1977 Příbram 102 10. 160
30 . 00:32:25 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 100 11. 156
31 . 00:32:27 Javůrek Honza 1979 sk hofmanbajk 98 12. 152
32 . 00:32:29 Zadražil Michal 1979 Hořovice 96 13. 148
33 . 00:32:47 Mígl Michal 1973 TT Příbram 94 14. 144
34 . 00:32:53 Vitásek Josef 1958 Buková 92 2. 195
35 . 00:33:13 Dvořák Vítězslav 1983 TTK Slavia Plzeň 90 16. 137
36 . 00:33:17 Raboch Ivan 1966 Žebrák 88 4. 185
37 . 00:33:19 Šafránek Jakub 1983 Řevnice 86 17. 134
38 . 00:33:33 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 84 5. 180
39 . 00:33:36 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 82 6. 176
40 . 00:33:37 Jilg Petr 1986 CAMINO 80 18. 131
41 . 00:33:44 Lacina Josef 1978 CK Záluží 78 15. 140
42 . 00:33:48 Choutka Roman 1976 Praha 76 16. 137
43 . 00:34:18 Turcanu Ion 1980 Běžecký oddíl Doubravan Újezd 74 17. 134
44 . 00:34:23 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 72 7. 172
45 . 00:34:26 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 70 3. 190
47 . 00:34:45 Pernica Ondřej 1974 LBK Železná Ruda 66 18. 131
48 . 00:34:50 Švaček Stanislav 1993 Rozběháme Beroun 64 20. 125
49 . 00:35:29 Hršel Josef 1976 SK Mníšecký Expres 62 19. 128
50 . 00:35:34 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 60 20. 125
51 . 00:35:46 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 58 21. 122
52 . 00:36:28 Šika František 1959 AC Trial Plzeň 56 4. 185
53 . 00:36:32 Svoboda Robert 1973 Beroun 54 22. 119
54 . 00:36:47 Pichlík Roman 1977 RAC Cerhovice 52 23. 116
55 . 00:37:57 Polcer Dušan 1979 Adrien Elixir Team 50 24. 113
56 . 00:38:25 Jůzek Pavel 1974 Mníšek pod Brdy 48 25. 110
57 . 00:38:34 Kašpar Michal 1990 Černín 46 21. 122
58 . 00:38:46 Bárta Tomáš 1974 Cerhovice 44 26. 108
59 . 00:38:49 Holub Tomáš 1990 Rejkovice 42 22. 119
60 . 00:38:51 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 40 5. 180
61 . 00:39:17 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 39 8. 168
62 . 00:39:25 Čížek Robert 1978 RT Herink 38 27. 106
63 . 00:39:27 Schovánek Milan 1962 Krčský les B 37 6. 176
64 . 00:39:45 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 36 9. 164
65 . 00:40:16 Bauer Martin 1977 Chlustina 35 28. 104
66 . 00:40:50 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 34 10. 160
67 . 00:41:58 Hnízdil Josef 1989 Cerhovice 33 23. 116
68 . 00:42:01 Weis Michal 1986 Hořovice 32 24. 113
69 . 00:42:13 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 31 11. 156
70 . 00:42:42 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 30 12. 152
71 . 00:42:49 Vaněk Aleš 1976 Maratónci 29 29. 102
72 . 00:43:48 Kulík Jan 1975 Slivka Team 28 30. 100
73 . 00:44:48 Palek Martin 1973 Běžecký oddíl Doubravan Újezd 27 31. 98
74 . 00:44:48 Kára Milan 1972 26 13. 148
75 . 00:46:50 Novák Michal 1958 Dobříš 25 7. 172
76 . 00:47:44 Leitner Josef 1969 Příbram 24 14. 144
77 . 00:51:07 Hnízdil Josef 1960 Union Cerhovice 23 8. 168
79 . 00:55:16 Houžvička Miloš 1978 Příbram 21 33. 94
80 . 00:20:23 Svoboda Jan 1943 Příbram 20 1. 200
81 . 00:21:14 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 19 2. 195
82 . 00:25:00 Pour Svatopluk 1952 Slavoj Obecnice 18 3. 190
83 . 00:36:42 Kylián Zdeněk 1940 Plzeň 17 4. 185
84 . 00:43:30 Kněžourek Josef 1939 MK Žebrák 16 5. 180

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky z Cerhovic: Děti, Celkové, kategorie

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: