Termíny závodů pro rok 2022: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

1.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (156)
2.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
8.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (14)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 22.5.2022 - Brdská 12

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:44:27 Novák Vojta 2002 J+V team 200 1. 200
2. 00:45:36 Viktora Miloslav 1983 Blovice 195 2. 195
3. 00:47:04 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 190 1. 200
4. 00:47:54 Pergler Lukáš 1992 Komárov 185 3. 190
5. 00:48:45 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 180 2. 195
6. 00:49:50 Pelikán Aleš 1995 Sedlčany 176 4. 185
7. 00:50:12 Hvižď Leoš 1990 172 5. 180
8. 00:52:35 Paulus Miroslav 2002 Říčany 168 6. 176
9. 00:52:46 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 164 1. 200
10. 00:53:10 Hráský Antonín 1986 Praha 4 160 7. 172
11. 00:53:19 Niederhafner Radek 1997 Moravské Budějovice 156 8. 168
12. 00:53:25 Vitásek Josef 1958 Buková 152 1. 200
13. 00:53:37 Raboch Ivan 1966 Žebrák 148 2. 195
14. 00:53:53 Švancar Filip 2004 STS Chvojkovice Brod B 144 1. 200
15. 00:54:11 Jilg Petr 1986 CAMINO 140 9. 164
16. 00:54:52 Hrdlička Dušan 1973 Praskolesy 137 3. 190
17. 00:55:16 Frühauf František 1975 Ohrazenice 134 4. 185
18. 00:57:20 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 131 10. 160
19. 00:57:53 Štajgr Milan 2004 STS Chvojkovice Brod B 128 2. 195
20. 00:58:24 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 125 3. 190
21. 00:59:06 Hejl Libor 1982 Hostomice 122 5. 180
22. 00:59:32 Burian Dominik 2001 Gymnázium Pb 119 11. 156
23. 01:00:06 Mařík Michal 1975 Praha 10 116 6. 176
24. 01:00:22 Edelmann Robert 1984 Team Internet Pb 113 12. 152
25. 01:01:21 Hejhal Roman 1982 110 7. 172
26. 01:02:12 Kašpar Michal 1990 Černín 108 13. 148
27. 01:02:45 Šusta Miloslav 1966 Cetyně 106 4. 185
28. 01:04:08 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 104 5. 180
29. 01:04:51 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 102 2. 195
30. 01:05:04 Špryngl Jan 1982 4Timing.cz 100 8. 168
31. 01:05:22 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 98 6. 176
32. 01:05:37 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 96 7. 172
33. 01:06:10 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 94 8. 168
34. 01:07:27 Folbrecht Lukáš 1978 Fanklub Ivety Bartošové 92 9. 164
35. 01:07:52 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 90 9. 164
36. 01:11:06 Vávra Jan 1976 88 10. 160
37. 01:11:29 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 86 3. 190
38. 01:11:41 Raschman Josef 1990 84 14. 144
39. 01:11:42 Raschman Robert 1961 Mníšek pod Brdy 82 4. 185
40. 01:12:19 Svoboda Jan 1943 Příbram 80 1. 200
41. 01:33:35 Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 78 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Děti, dospělí, kategorie

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: