Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

Běh Bohutínem Individuálně Trasa Výsledky (12)
Podzimní běh Dražovkou Individuálně Trasa Výsledky (2)
Tochovický kros Podrejžím Individuálně Trasa Výsledky (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Detail závodnice: Tereza Černá - SK Sporting Příbram

2020: Závodila v poháru 12 krát

Datum Závod Dosažený čas Pořadí v kategorii
Dívky do 7 let
 
UmístěníBodyZapočítané
3.10.2020 Běh města Příbrami 00:01:02.50 1. 200 200 Celkové pořadí
20.9.2020 Josefský běh v Cerhovicích 00:02:17.00 1. 200 200 Celkové pořadí
6.9.2020 Dobříšská osmička 00:01:08.00 1. 200 200 Celkové pořadí
5.9.2020 Příbramský půlmaraton 00:01:20.00 1. 200 200 Celkové pořadí
30.8.2020 Karlštejnská 9 00:01:03.00 2. 195 5 Celkové pořadí
15.8.2020 Mníšecký Wolfs Race 00:00:41.92 1. 200 200 Celkové pořadí
6.7.2020 Lochovice - Plešivec 00:01:42.00 2. 195 195 Celkové pořadí
4.7.2020 Energon běh 00:00:49.00 2. 195 5 Celkové pořadí
20.6.2020 Jinecký kros 00:00:17.00 1. 200 200 Celkové pořadí
22.2.2020 S čelovkou Dražovkou 00:02:23.00 3. 190 5 Celkové pořadí
18.1.2020 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 00:01:29.89 1. 200 200 Celkové pořadí
11.1.2020 Běh partyzánskou stezkou 00:04:14.00 2. 195 5 Celkové pořadí
Součet bodů: 1615

2019: Závodila v poháru 17 krát

Datum Závod Dosažený čas Pořadí v kategorii
Dívky do 7 let
 
UmístěníBodyZapočítané
23.11.2019 Tochovický kros Podrejžím 00:01:04.00 5. 180 5 Celkové pořadí
9.11.2019 Podzimní běh Dražovkou 00:02:41.00 19. 128 5 Celkové pořadí
12.10.2019 Běh Bohutínem 00:01:40.00 4. 185 185 Celkové pořadí
28.9.2019 Běh města Příbrami 00:01:21.01 5. 180 5 Celkové pořadí
15.9.2019 Dobříšská osmička 00:00:25.00 5. 180 5 Celkové pořadí
7.9.2019 Běh Kovohutěmi 00:00:26.00 4. 185 185 Celkové pořadí
1.9.2019 Karlštejnská 9 00:01:14.00 12. 152 5 Celkové pořadí
17.8.2019 Mníšecký Wolfs Race 00:00:48.45 1. 200 200 Celkové pořadí
7.7.2019 Lochovice - Plešivec 00:01:57.00 1. 200 200 Celkové pořadí
15.6.2019 Příbramský půlmaraton 00:01:48.04 8. 168 5 Celkové pořadí
8.6.2019 Jinecký kros 00:00:19.96 3. 190 190 Celkové pořadí
25.5.2019 Tuháčkův běh 00:01:07.08 4. 185 5 Celkové pořadí
19.5.2019 Brdská 12 00:01:10.80 3. 190 190 Celkové pořadí
11.5.2019 Wolfs Race Železná 00:00:40.00 4. 185 5 Celkové pořadí
6.4.2019 Jarní běh Dražovkou 00:02:48.00 20. 125 5 Celkové pořadí
19.1.2019 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 00:01:27.56 2. 195 195 Celkové pořadí
12.1.2019 Běh partyzánskou stezkou 00:05:05.00 4. 185 185 Celkové pořadí
Součet bodů: 1575

2018: Závodila v poháru 6 krát

Datum Závod Dosažený čas Pořadí v kategorii
Dívky do 7 let
 
UmístěníBodyZapočítané
17.11.2018 Tochovický kros Podrejžím 00:01:23.13 5. 180 180 Celkové pořadí
29.9.2018 Běh města Příbrami 00:01:22,27 16. 137 137 Celkové pořadí
8.9.2018 Běh Kovohutěmi 00:00:30. 19. 128 128 Celkové pořadí
16.6.2018 Příbramský půlmaraton 00:01:44,7 10. 160 160 Celkové pořadí
26.5.2018 Tuháčkův běh 00:01:17,72 2. 195 195 Celkové pořadí
20.5.2018 Brdská 12 00:01:10,25 7. 172 172 Celkové pořadí
Součet bodů: 972

2017: Závodila v poháru 6 krát

Datum Závod Dosažený čas Pořadí v kategorii
Dívky do 7 let
 
UmístěníBodyZapočítané
18.11.2017 Tochovický kros Podrejžím 00:01:42,48 10. 160 160 Celkové pořadí
30.9.2017 Běh města Příbrami 00:01:45,33 40. 80 80 Celkové pořadí
3.9.2017 Karlštejnská 9 00:01:49,1 14. 144 144 Celkové pořadí
13.8.2017 Běh na Kozí Hory 06:39 3. 190 190 Celkové pořadí
17.6.2017 Příbramský půlmaraton 01:36,72 15. 140 140 Celkové pořadí
21.5.2017 Brdská 12 01:29 10. 160 160 Celkové pořadí
Součet bodů: 874

2016: Nezávodila v poháru

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: