Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

6.11. Podzimní běh Dražovkou dětské závody Podrobnosti
13.11. Svatojánská 20 Podrobnosti
20.11. Tochovický kros Podrejžím dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Přihlášení na Brdská 12 23.5.2021

Registrace do 22.5.2021 18:00.

Seznam přihlášených na Brdská 12 dne 23.5.2021

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/ZaplacenoČas startu
Karas Tomáš 1967 Tisová Muži 50 - 59 let 200,-Zaplaceno 08:56:00
Gladišová Michaela 1990 Svět běhu Ženy 20 - 34 let 200,-81905896408:57:00
Ziopulosova Kristyna 1997 Pribram Ženy 20 - 34 let 400,-Zaplaceno 09:02:00
Kutnohorský Jan 1974 Bojov Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno 09:03:30
Čebišová Petra 1997 Přibram Ženy 20 - 34 let 200,-Zaplaceno 09:06:00
Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká Ženy 45 - 54 let 200,-Zaplaceno 09:07:00
Fraňková Natálie 2004 TRI KLUB PŘÍBRAM Dorostenky 200,-Zaplaceno 09:07:00
Karasová Anna 2006 Triklub PB Dívky 14 - 15 let 200,-Zaplaceno 09:12:00
Bureš Michal 1987 Dobříš Muži 20 - 39 let 200,-Zaplaceno 09:12:30
Mach Zbyněk 1970 TriKlub Příbram Muži 50 - 59 let 400,-81705021409:18:00
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let 200,-Zaplaceno 09:18:00
Bartošová Milada 1953 Vorvani / Příbram Ženy nad 65 let 200,-Zaplaceno 09:20:00
Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův dvůr Muži 50 - 59 let 400,-Zaplaceno 09:25:00
Král Václav 1983 Rozběháme Česko Muži 20 - 39 let 200,-Zaplaceno 09:27:00
Herbst Jarmila 1974 Praha 11 Ženy 45 - 54 let 200,-Zaplaceno 09:29:00
Bernášek Antonín 1979 Příbram Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno 09:29:30
Trojanová Lenka 1973 Příbram Ženy 45 - 54 let 200,-Zaplaceno 09:30:15
Turková Lucie 1974 Podbrdovka Ženy 45 - 54 let 400,-Zaplaceno 09:34:00
Paulus Miroslav 2002 Podbrdovka Junioři 400,-Zaplaceno 09:35:00
Starý Stanislav 1953 Roubíčkova Lhota Muži 60 - 69 let 200,-Zaplaceno 09:38:00
Šafránek Jakub 1983 Řevničtí čtenáři Muži 20 - 39 let 200,-Zaplaceno 09:41:00
Peták Jakub 1989 Holšiny Muži 20 - 39 let 200,-Zaplaceno 09:42:30
Landauerová Radka 1992 RTS Ženy 20 - 34 let 200,-Zaplaceno 09:44:00
Matějka Dušan 1978 Sparta Podluhy Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno 09:47:00
Dlouhá Dana 1976 RAC Cerhovice Ženy 45 - 54 let 200,-Zaplaceno 09:51:00
Hanák Michal 1971 RAC Cerhovice Muži 50 - 59 let 200,-Zaplaceno 09:51:00
Kára Milan 1972 RAC Cerhovice Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno 09:51:00
Kárová Iveta 1977 RAC Cerhovice Ženy 35 - 44 let 200,-Zaplaceno 09:51:00
Palek Martin 1973 Běžecký oddíl Doubravan Újezd Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno 09:51:00
Palková Miroslava 1978 Běžecký oddíl Doubravan Újezd Ženy 35 - 44 let 200,-Zaplaceno 09:51:00
Pichlík Roman 1977 RAC Cerhovice Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno 09:51:00
Vaněk Aleš 1976 RAC Cerhovice Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno 09:51:00
Vaněk Tomáš 2005 RAC Cerhovice Dorostenci 200,-Zaplaceno 09:51:00
Hajšmanová Natalia 1979 Rsaci Příbram Ženy 35 - 44 let 200,-Zaplaceno 09:52:00
Charvát Jan 1998 SK Doubravan Újezd Muži 20 - 39 let 200,-82205578009:52:15
Kinclová Nikola 2000 SK Doubravan Újezd Ženy 20 - 34 let 200,-82205054809:52:15
Maleninsky Jan 1989 Tábor Muži 20 - 39 let 200,-Zaplaceno 09:54:30
Dvořák Pavel 1977 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno 09:55:00
Haníková Adéla 1991 Nymburské bomby Ženy 20 - 34 let 200,-Zaplaceno 09:55:15
Bauer Martin 1977 Chlustina Muži 40 - 49 let 400,-Zaplaceno 09:57:00
Pergler Lukáš 1992 Komárov Muži 20 - 39 let 200,-Zaplaceno 09:59:00
ČERMÁKOVÁ Eva 1970 VYZOBANÉ SLUNEČNICE Ženy 45 - 54 let 200,-Zaplaceno 10:00:00
Mázdrová Vendula 1997 Chrást Ženy 20 - 34 let 200,-Zaplaceno 10:00:15
Nová Ivana 1964 1. Budislavický turistický oddíl Ženy 55 - 64 let 200,-Zaplaceno 10:00:30
Pávková Marta 1972 Příbram Ženy 45 - 54 let 200,-Zaplaceno 10:01:30
Kadlecová Klára 1981 Ženy 35 - 44 let 200,-Zaplaceno 10:02:15
Turečková Jana 1968 TK Bohutín Ženy 45 - 54 let 200,-Zaplaceno 10:02:30
Svoboda Jan 1943 Pivovar Zlosin Muži nad 70 let 200,-Zaplaceno 10:03:00
Svobodová Dana 1952 Pivovar Zlosin Ženy nad 65 let 200,-Zaplaceno 10:03:00
Hartmanová Stanislava 1958 Vorvani Příbram Ženy 55 - 64 let 200,-Zaplaceno 10:04:00
Hacaperková Eva 1986 Příbram Ženy 35 - 44 let 200,-Zaplaceno 10:05:30
Vesecká Renáta 1973 Pankration gym Ženy 45 - 54 let 400,-Zaplaceno 10:06:00
Vesecká Nicol 2004 TRI KLUB Dorostenky 300,-Zaplaceno 10:06:00
Uxa Tomáš 1965 URT Beroun Muži 50 - 59 let 200,-Zaplaceno 10:06:30
Uxová Anett 2000 URT Beroun, Šílenci v běhu Ženy 20 - 34 let 200,-Zaplaceno 10:06:30
Sýkorová Jitka 1979 Chomutov Ženy 35 - 44 let 400,-Zaplaceno 10:07:00
Čechura Jaroslav 1955 Muži 60 - 69 let 200,-Zaplaceno 10:07:30
Ficová Markéta 2004 TT Příbram Dorostenky 200,-Zaplaceno 10:08:00
Hudeček Ondřej 2003 TT Příbram Junioři 200,-Zaplaceno 10:08:30
Zdílna Jiří 1975 OCR Runners Beroun Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno 10:09:15
Magera Petr 1966 Příbram Muži 50 - 59 let 200,-Zaplaceno 10:09:30
Michal Daniel 1983 Rsaci Příbram Muži 20 - 39 let 200,-Zaplaceno 10:10:30
Voříšek Jan 1973 Vorvani Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno 10:11:15
Jilg Petr 1986 CAMINO Muži 20 - 39 let 200,-Zaplaceno 10:12:00
Lachout Martin 1970 Sedlčany Muži 50 - 59 let 200,-Zaplaceno 10:12:30
Kořán Jiří 1977 Králův Dvůr Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno 10:13:00
Houžvička Miloš 1978 Slavoj Obecnice Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno 10:13:30
Houžvičková Kateřina 1984 Příbram Ženy 35 - 44 let 200,-Zaplaceno 10:13:30
Haník Zdeněk 1986 Nymburské Bomby Muži 20 - 39 let 200,-Zaplaceno 10:14:00
Lukšanová Monika 1977 Háje Ženy 35 - 44 let 200,-Zaplaceno 10:14:30
Pokora Jindřich 1988 Muži 20 - 39 let 200,-Zaplaceno 10:15:30
Novák Lukáš 1992 Salming team Muži 20 - 39 let 200,-Zaplaceno 10:16:15
Tylšová Alena 2002 Salming Praha Pankrác Juniorky 200,-Zaplaceno 10:16:30
Vávra Pavel 1968 Vorvani Muži 50 - 59 let 200,-Zaplaceno 10:17:30
Ungr Antonín 1953 Muži 60 - 69 let 200,-Zaplaceno 10:18:00
Parez Jan 2004 TT Příbram Dorostenci 200,-Zaplaceno 10:19:30
Valek Marian 1975 Kerteam Muži 40 - 49 let 400,-Zaplaceno 10:20:00
Burian Tomáš 1998 Višňová Muži 20 - 39 let 200,-Zaplaceno 10:20:15
Myslivec Michal 1986 Kamýk nad Vltavou Muži 20 - 39 let 200,-Zaplaceno 10:20:30
Ureš Vojtěch 1995 BK Příbram Muži 20 - 39 let 200,-Zaplaceno 10:21:00
Melichar Martin 2000 TJ Sedlice Muži 20 - 39 let 200,-Zaplaceno 10:21:30
Vrabec Jiří 1961 Muži 60 - 69 let 200,-Zaplaceno 10:22:00
Hvižď Leoš 1990 Březničtí atleti Muži 20 - 39 let 200,-Zaplaceno 10:22:30
Hons Pavel 1980 Muži 40 - 49 let 400,-Zaplaceno 10:23:00
Rýdl Martin 1983 Plzeň Muži 20 - 39 let 200,-Zaplaceno 10:23:30
Rýdlová Tereza 1985 Plzeň Ženy 35 - 44 let 200,-Zaplaceno 10:23:30
Leinveberová Katarína 1979 Mníšek pod Brdy Ženy 35 - 44 let 200,-Zaplaceno 10:26:00
Černý Matěj 2005 SK Sporting Příbram Dorostenci 200,-Zaplaceno 10:27:30
Ježek Antonin 1949 TJ Roztoky u Křivoklátu Muži nad 70 let 200,-Zaplaceno 10:28:30
Procházková Lenka 1976 Praha 2 Ženy 45 - 54 let 200,-Zaplaceno 10:29:00
Boháčová Tereza 2004 TT Příbram Dorostenky 200,-Zaplaceno 10:29:30
Šimurda Richard 1971 Střela Žebrák Muži 50 - 59 let 200,-Zaplaceno 10:31:30
Šusta Miloslav 1966 Cetyně Muži 50 - 59 let 200,-Zaplaceno 10:32:30
Havlicek Jan 1973 Mentor Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno 10:33:00
Bělohlávek Karel 1981 Sparta Podluhy Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno 10:33:30
Josl Lubomir 1962 Spartak Žandov Muži 50 - 59 let 200,-Zaplaceno 10:34:00
Rysová Barbora 1983 Dorys CZ s.r.o. Ženy 35 - 44 let 200,-Zaplaceno 10:35:30
Zahálková Jindra 1961 Chlumčany Ženy 55 - 64 let 200,-Zaplaceno 10:36:30
Jurkiewicz Patrik 1978 Muži 40 - 49 let 400,-Zaplaceno 10:38:00
Nosek Jan 2004 Spartak Hořovice Dorostenci 200,-Zaplaceno 10:39:00
Novotný Ladislav 1982 Dorys CZ s.r.o. Muži 20 - 39 let 200,-Zaplaceno 10:42:00
Krátká Jarka 1982 Dobříš Ženy 35 - 44 let 200,-Zaplaceno 10:42:30
Nerglova Kveta 1986 Višňová Ženy 35 - 44 let 200,-Zaplaceno 10:42:30
Zemanová Zdeňka 1983 Rozběháme Plzeň Ženy 35 - 44 let 200,-Zaplaceno 10:43:00
Fait Jaroslav 1979 Rozběháme Plzeň Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno 10:44:30
Mígl Vojtěch 2003 TT Příbram Junioři 200,-Zaplaceno 10:45:00
Mígl Antonín 2005 Triklub Příbram Dorostenci 200,-Zaplaceno 10:45:00
Olšan Martin 1987 Muži 20 - 39 let 200,-Zaplaceno 10:45:30
Pospíšilová Kateřina 1995 Podhostýnský lenochod Ženy 20 - 34 let 200,-80405007310:47:30
Dudášová Monika 1966 Obořiště Ženy 55 - 64 let 200,-Zaplaceno 10:49:00
Fencl Radek 1965 Obořiště Muži 50 - 59 let 200,-Zaplaceno 10:49:00
Kujal Václav 1974 Příbram Muži 40 - 49 let 400,-Zaplaceno 10:50:00
Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno 10:50:30
Novák Aleš 1976 Občov Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno 10:51:00
Friedlová Natálie 2003 Atletika Písek Juniorky 400,-Zaplaceno 10:53:00
Počtová Klára 2004 Atletika Písek Dorostenky 400,-Zaplaceno 10:53:00
Vacek Vratislav 1976 Sokol Nečín Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno 10:55:00
Doubravová Jitka 1993 VDN Promo Ženy 20 - 34 let 200,-Zaplaceno 10:56:00
Dziegielewska Ewelina 1985 Praha Ženy 35 - 44 let 200,-Zaplaceno 10:57:00
Pavlík Martin 1978 Narysov Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno 10:59:00
Butzke Petr 1959 Fit klub Padák Příbram Muži 60 - 69 let 200,-Zaplaceno 11:00:00
Butzková Ludmila 1961 Fit klub Padák Příbram Ženy 55 - 64 let 200,-Zaplaceno 11:00:00
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let 200,-Zaplaceno 11:00:30
Linková Hana 1972 SK Merlot Ženy 45 - 54 let 200,-Zaplaceno 11:02:00
Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Muži 50 - 59 let 200,-Zaplaceno 11:02:00
Seifrt Jaroslav 1980 Rožmitál pod Třemšínem Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno 11:03:00
Nový Lukáš 1976 TT Tálín Muži 40 - 49 let 400,-Zaplaceno 11:04:00
Povalová Eva 1984 Ženy 35 - 44 let 200,-82105695111:04:00
Punčochářová DIta 1977 Joskatel Ženy 35 - 44 let 200,-Zaplaceno 11:04:30
Kafková Lucie 1982 Zdice Ženy 35 - 44 let 200,-Zaplaceno 11:05:00
Mařík Michal 1975 Praha Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno 11:06:00
Huml Otakar 1975 Příbram Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno 11:07:00
Nekolný Karel 1976 Příbram Muži 40 - 49 let 200,-Zaplaceno 11:07:00
Šimek Pavel 1971 Muži 50 - 59 let 200,-82205209811:08:00
Šimková Tereza 2006 SK Jeseniova Dívky 14 - 15 let 200,-82205982011:08:00
Štefanič Michal 1968 Cardiolab Muži 50 - 59 let 200,-82205147911:09:00
Štefanič Adam 2006 Cardiolab Chlapci 14 - 15 let 200,-82205038511:09:00
Novák Michal 1958 Dobříš Muži 60 - 69 let 200,-82205609711:10:00

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Tri Klub Příbram
Zdaboř 438
261 01 Příbram V
IČ: 42728860
Majitel účtu: 4timing.cz s.r.o. IČ: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)



Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.


Svým podpisem pak před startem potvrdím, že jsem se seznámil/a s pravidly závodu, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na závodu a jsem zdravotně způsobilý/á. Budu se řídit platnými pravidly chování účastníka silničního provozu a pokyny pořadatelů. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu (bez časového omezení).

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: