Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

24.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (46)
1.9. Karlštejnská 9 i dětské závody Podrobnosti
7.9. Běh Kovohutěmi i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (52)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2018:

Záznamů: 1-60 z celkem 60   Začátek | Předchozí | Následující | Konec  ¦ Děti bez uvedeného roku narození nelze zobrazit, nutno Zaslat

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Švarcová Tereza 2006 Střela Žebrák1665 (70) 15
2. Valachová Lucie Tereza 2006 TJ Lokomotiva Beroun1620 (80) 16
3. Karasová Anna 2006 Team Internet Pb1585 (30) 11
4. Dragounová Eliška 2006 SK Sporting Příbram1252 (0) 7
5. Joudalová Stela 2005 Střela Žebrák1200 (0) 6
6. Jarolímková Eliška 2006 ZŠ Bratří Čapků981 (0) 6
7. Menclová Kateřina 2006 Střela Žebrák874 (0) 5
8. Krátká Helena 2006 Loko Beroun816 (0) 5
9. Sedláčková Nela 2005 ---784 (0) 5
10. Švihnosová Marie 2006 Střela Žebrák781 (0) 5
11. Zemková Martina 2005 BK Příbram750 (0) 4
12. Bramborová Anna 2006 Loko Beroun706 (0) 4
13. Königsmarková Petra 2005 Střela Žebrák546 (0) 3
14. Káchová Sára 2005 ZŠ Březové Hory531 (0) 3
15. Šlosarová Eliška 2005 Střela Žebrák525 (0) 3
16. Malečková Anna 2006 1. ZŠ Dobříš510 (0) 3
17. Sedláčková Veronika 2005 488 (0) 3
18. Šönová Aneta 2006 Střela Žebrák480 (0) 3
19. Slámová Lucinka 2006 ---380 (0) 2
20. Chrastinová Claudie 2005 SK Sporting Příbram370 (0) 2
21. Letová Lucie 2006 Loko Rakovník367 (0) 2
22. Chrastinová Julie 2005 SK Sporting Příbram336 (0) 2
23. Pšeničná Anna 2006 PŘÍBRAM329 (0) 2
24. Němečková Eliška 2006 Triatlon Tam Příbram328 (0) 2
25. Pavlišenová Kateřina 2006 ZŠ Rožmitál319 (0) 2
26. Kubová Katka 2006 SK Sporting304 (0) 2
27. Hauptmanová Nela 2005 Český Brod195 (0) 1
28. Vavřičková Martina 2005 Pětiboj Hořovice190 (0) 1
29. Jedličková Barbora 2006 Loko Beroun190 (0) 1
30. Matějíčková Adéla 2006 7. ZŠ185 (0) 1
31. Vaněčková Anna 2005 Střela Žebrák185 (0) 1
32. Kahounová Viktorie 2005 SK Sporting Příbram185 (0) 1
33. Žáčková Viktorie 2006 Loko Beroun185 (0) 1
34. Smetanová Aneta 2005 Loko Beroun180 (0) 1
35. Blaschkeová Hana 2006 Lokomotiva Beroun180 (0) 1
36. Palivcová Terka 2006 Hostomice180 (0) 1
37. Hauptmanová Adéla 2005 Český Brod180 (0) 1
38. Krůtová Eliška 2006 Triatlon Team Příbram176 (0) 1
39. Štefanová Gabriela 2005 SK Sporting Příbram176 (0) 1
40. Braná Kateřina 2006 Nový Knín172 (0) 1
41. Sládková Michaela 2006 5. ZŠ168 (0) 1
42. Hatinová Alžběta 2005 ZŠ Cerhovice168 (0) 1
43. Mičanová Ema 2005 Vyšší Brod168 (0) 1
44. Jirásková Lucie 2005 Nový Knín168 (0) 1
45. Roušarová Aneta 2005 ---164 (0) 1
46. El-dunia Anna 2006 AO Hořovice160 (0) 1
47. Horká Nela 2005 Gym. Omská156 (0) 1
48. Pichlíková Barbora 2005 152 (0) 1
49. Bitnerová Aneta 2006 AC Falcon Rokycany152 (0) 1
50. Hykešová Aneta 2006 144 (0) 1
51. Oujeská Simona 2006 ZŠ Lipence140 (0) 1
52. Uzlíková Daniela 2005 AC Falcon Rokycany140 (0) 1
53. Konečná Barbora 2006 Loko Beroun140 (0) 1
54. Mehesová Veronika 2006 Puffins4Fun140 (0) 1
55. Boučková Tereza 2006 Loko Beroun134 (0) 1
56. Šimková Jana 2006 Dobříš131 (0) 1
57. Vrbová Nikola 2006 Loko Beroun131 (0) 1
58. Zbránková Emily 2006 Příbram131 (0) 1
59. Petřinová Vendy 2006 Loko Beroun128 (0) 1
60. Janouchová Eliška 2005 Příbram125 (0) 1

Záznamů: 1-60 z celkem 60   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: