Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

24.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (28)
1.9. Karlštejnská 9 i dětské závody Podrobnosti
7.9. Běh Kovohutěmi i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (30)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 18.6.2016 - Příbramský 1/2 maraton

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 01:16:55 Hostička Jan 1979 Příbram 200 1. 200
3. 01:21:20 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 190 2. 195
4. 01:22:01 Becker Ludovic 1984 Club Athletique Formisien 185 3. 190
5. 01:23:59 Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři 180 4. 185
7. 01:26:37 Šinágl Filip 1988 172 5. 180
12. 01:29:46 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 152 6. 176
14. 01:29:59 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 144 7. 172
18. 01:31:46 Vaněček Michael 1979 SB Cyklo olympia 131 8. 168
19. 01:31:56 Koláček Jan 1985 --- 128 9. 164
20. 01:33:01 Kysela Ondřej 1987 125 10. 160
21. 01:34:09 Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 122 11. 156
22. 01:34:24 Šrédl Pavel 1977 Stříbro 119 12. 152
24. 01:34:47 Sova Matěj 1988 Pankration Gym 113 13. 148
25. 01:34:55 Paul Vojtěch 1993 Author Bike Centrum Sedláček 110 14. 144
26. 01:35:01 Horký Jan 1977 Internet Příbram 108 15. 140
28. 01:35:08 Czeczotka Pavel 1986 TJ Dolní Lomná 104 16. 137
31. 01:35:43 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 98 17. 134
34. 01:37:08 Čekan Václav 1992 Vyběhej se 92 18. 131
35. 01:37:23 Krejčík Milan 1981 Sportisimo Hvězdy 90 19. 128
36. 01:37:35 Janků Petr 1990 88 20. 125
40. 01:38:26 Hesoun Tomáš 1987 80 21. 122
41. 01:38:45 Turský Tomáš 1983 --- 78 22. 119
45. 01:39:09 Kostiha Michal 1984 KC Příbram 70 23. 116
51. 01:40:10 Miklánek Tomáš 1986 58 24. 113
55. 01:41:00 Uldrych Dušan 1978 50 25. 110
56. 01:42:00 Pavel Michal 1986 AC Fit řízci 48 26. 108
57. 01:42:18 Kafka František 1982 Efounov 46 27. 106
58. 01:42:29 Bejček Michal 1977 SK Bejkovo 44 28. 104
60. 01:42:42 Javůrek Honza 1979 sk hofmanbajk 40 29. 102
62. 01:43:04 Hrnčár Jan 1981 38 30. 100
66. 01:43:27 Kočí Luboš 1985 Kovářství Kočí 34 31. 98
70. 01:44:14 Veselý Lukáš 1994 30 32. 96
71. 01:44:27 Brůček Dušan 1985 29 33. 94
72. 01:44:34 Soukal Petr 1986 28 34. 92
75. 01:44:50 Jadrníček Jan 1983 Master Design architekti 25 35. 90
76. 01:44:50 Zvěřina Štěpán 1983 24 36. 88
78. 01:45:39 Zima Lukáš 1987 22 37. 86
81. 01:46:15 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 19 38. 84
84. 01:46:56 Urban Michal 1994 16 39. 82
86. 01:47:11 Hejny Martin 1978 Čechtice 14 40. 80
87. 01:47:29 Pícha Miroslav 1988 13 41. 78
88. 01:47:51 Kopal Jakub 1990 Jiskra Lisovice 12 42. 76
89. 01:48:05 Šmejkal Václav 1992 11 43. 74
90. 01:48:11 Menčík Lukáš 1979 JDE 10 44. 72
93. 01:48:39 Velík Robert 1991 7 45. 70
94. 01:48:46 Kuban Lukáš 1987 6 46. 68
95. 01:49:02 Hrabík Hynek 1991 AC Fit řízci 5 47. 66
96. 01:49:18 Bláža Lukáš 1989 4 48. 64
99. 01:49:31 Vyskočil Adam 1983 1 49. 62
100. 01:49:36 Hutera Milan 1978 0 50. 60
101. 01:50:32 Kožíšek František 1982 0 51. 58
102. 01:50:49 Řehoř Roman 1988 TJ Zduchovice 0 52. 56
106. 01:52:54 Volín Tomáš 1978 0 53. 54
107. 01:53:13 Bělohradský Bedřich 1989 Příbram 0 54. 52
108. 01:53:18 Jarolímek Zbyněk 1981 Equipo de Triatlón el Toro Loc 0 55. 50
109. 01:53:27 Havrlík Matouš 1995 Sokol Příbram 0 56. 48
117. 01:55:17 Němec Tomáš 1986 0 57. 46
118. 01:55:35 Jobek Ondřej 1996 Příbram 0 58. 44
119. 01:55:40 Vašíček Petr 1981 PCHELP.Pb 0 59. 42
120. 01:55:41 Marek Svatopluk 1979 0 60. 40
125. 01:56:30 Kadaně Josef 1978 0 61. 39
127. 01:56:51 Frýdl Tomáš 1981 L3N Lepší Něco Než Nic 0 62. 38
128. 01:56:56 Fousek Vlastimil 1978 Vorvani 0 63. 37
129. 01:57:17 Kudláček Petr 1977 Plzeňští TEMPO MAKERS 0 64. 36
133. 01:59:09 Šobr Martin 1980 0 65. 35
134. 01:59:21 Toužimský Václav 1989 SRTG Praha 0 66. 34
135. 02:00:25 Chovanec Ondřej 1984 0 67. 33
136. 02:00:27 Roule Leopold 1986 0 68. 32
137. 02:00:43 Hons Pavel 1980 0 69. 31
139. 02:01:00 Plojhar Tomáš 1978 0 70. 30
141. 02:02:07 Štilec Jakub 1983 0 71. 29
143. 02:03:19 Brand Jaroslav 1985 Kačenky 0 72. 28
145. 02:04:55 Collett Stephen 1989 0 73. 27
146. 02:05:02 Novák Milan 1991 0 74. 26
147. 02:05:03 Čábal Milan 1986 0 75. 25
148. 02:05:35 Brejcha Martin 1977 0 76. 24
150. 02:06:43 Krůta Jiří 1989 0 77. 23
158. 02:11:11 Kolda Lukáš 1982 0 78. 22
160. 02:12:05 Kotlan Jiří 1987 Sokol Příbram 0 79. 21
161. 02:13:38 Dorekens Kevin 1981 0 80. 20
163. 02:16:04 Hruška Petr 1978 AC Fit řízci 0 81. 19
164. 02:16:14 Lázna Jakub 1977 0 82. 18
165. 02:17:53 Skalka Filip 1984 0 83. 17
168. 02:23:57 Franěk Jan 1978 0 84. 16
170. 02:31:31 Skýpala Zdeněk 1987 0 85. 15
171. 02:32:07 Říha Vojtěch 1989 NH 0 86. 14
172. 02:32:09 Kryl Jakub 1989 0 87. 13
173. 02:46:07 Kunický Martin 1982 0 88. 12

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: