Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

16.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (5)
22.2. S čelovkou Dražovkou i dětské závody Podrobnosti
20.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 17.6.2017 - Příbramský půlmaraton

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 01:13:40 Gerych David 1977 AK Kroměříž 200 1. 200
2. 01:16:13 Bartoš Dalibor 1975 Liaz Jablonec 195 2. 195
3. 01:17:19 Minařík Petr 1976 Rokycany 190 3. 190
6. 01:21:00 Čada Radim 1976 Podkoží 176 4. 185
9. 01:23:43 Rákosník Luboš 1974 Jihočeský klub maratonců České 164 5. 180
10. 01:24:33 Fic Martin 1974 STS Chvojkovice-Brod B 160 6. 176
16. 01:28:38 Horký Jan 1977 Internet Příbram 137 7. 172
19. 01:29:45 Moulis Petr 1971 Hořovice 128 8. 168
20. 01:29:48 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 125 9. 164
23. 01:30:12 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 116 10. 160
24. 01:30:33 Vondráček Gustav 1972 113 11. 156
25. 01:31:02 Lachout Martin 1970 110 12. 152
26. 01:33:00 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 108 13. 148
29. 01:35:39 Kašák Lubuš 1968 Višňová 102 14. 144
31. 01:35:44 Šrédl Pavel 1977 Stříbro 98 15. 140
35. 01:36:56 Hřídel Radek 1974 Příbram 90 16. 137
38. 01:37:26 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 84 17. 134
40. 01:37:42 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 80 18. 131
46. 01:38:38 Čekan Václav 1969 Vyběhej se 68 19. 128
48. 01:38:49 Šmejkal Martin 1975 64 20. 125
50. 01:38:53 Michálek Martin 1975 Triklub Příbram 60 21. 122
55. 01:39:11 Duník Štěpán 1975 Příbram 50 22. 119
57. 01:39:16 Bábíček Matěj 1974 Příbram 46 23. 116
62. 01:40:00 Morav Pavel 1972 38 24. 113
63. 01:40:04 Chrastina Jaroslav 1973 --- 37 25. 110
64. 01:40:09 Jindřich Josef 1973 Zlej sen 36 26. 108
65. 01:40:38 Mejzr Dušan 1974 Veverky 35 27. 106
67. 01:41:00 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 33 28. 104
68. 01:41:26 Havel Milan 1969 Zdouň Hrádek 32 29. 102
72. 01:41:48 Geláček Pavel 1974 28 30. 100
79. 01:43:34 Štefanič Michal 1968 Triklub Příbram 21 31. 98
80. 01:43:38 Novák Aleš 1976 Internet Příbram 20 32. 96
81. 01:43:42 Landa Jan 1976 Spartak Žebrák Muay Thai Kickb 19 33. 94
83. 01:44:03 Ondrůšek Libor 1971 Vodič na 1:45:00 17 34. 92
85. 01:45:01 Novotný Jiří 1969 Klub bikerů Teta 15 35. 90
87. 01:46:25 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 13 36. 88
89. 01:46:42 Matyáš Radek 1977 Háje 11 37. 86
95. 01:48:07 Fojtík Dan 1970 Horní Bříza 5 38. 84
97. 01:49:00 Peškař Petr 1973 Brdonoš 3 39. 82
99. 01:49:32 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 1 40. 80
101. 01:49:43 Prenosil Stanislav 1972 Březnice 0 41. 78
104. 01:50:32 Szabo David 1970 SK Nové Zámky SK 0 42. 76
109. 01:51:25 Kučera Václav 1976 Sparta Věšín 0 43. 74
111. 01:51:40 Bučil František 1972 0 44. 72
113. 01:52:06 Riehs David 1974 0 45. 70
114. 01:52:12 Polidar Miroslav 1972 0 46. 68
116. 01:52:59 Mařík Miroslav 1972 ENERGON Dobříš 0 47. 66
118. 01:53:17 Tenkrat Josef 1972 Bezec z Rosovic 0 48. 64
119. 01:53:17 Švenda Václav 1974 MěÚ Příbram 0 49. 62
123. 01:54:29 Vlk Pavel 1969 0 50. 60
130. 01:55:49 Hulínský Roman 1970 0 51. 58
132. 01:56:24 Fišer Josef 1970 0 52. 56
134. 01:56:31 Kudláček Petr 1977 Plzeňští TEMPO MAKERS 0 53. 54
140. 01:56:55 Haur Pavel 1974 Rozběháme Česko 0 54. 52
141. 01:57:19 Kadleček Aleš 1975 0 55. 50
145. 01:58:16 Nejdl Radek 1977 0 56. 48
147. 01:58:42 Wohldann Roman 1970 0 57. 46
148. 01:58:43 Šedivý Rastislav 1972 www.LekarnaPribram.cz 0 58. 44
151. 01:59:14 Kratochvíl Jiří 1972 0 59. 42
154. 02:00:20 Jakob Martin 1975 Plzeň 0 60. 40
164. 02:04:10 Dvořák Pavel 1969 0 61. 39
168. 02:05:25 Krejza David 1976 0 62. 38
173. 02:08:36 Fára Milan 1969 Příbram 0 63. 37
174. 02:09:01 Haken Tomáš 1977 JINCE 0 64. 36
178. 02:09:30 Marcín Petr 1975 Vlčí smečka 0 65. 35
181. 02:11:06 Hrubec Martin 1973 Březnice 0 66. 34
184. 02:15:02 Dvořák Patrik 1972 Vyběhej se/Radětice 0 67. 33
185. 02:15:22 Lázna Jakub 1977 0 68. 32
192. 02:38:40 Borgula Jan 1974 0 69. 31

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Absolutní pořadí, Pořadí kategorie, Pořadí štafet, Časy předávek xls, Dětské závody

Fotky: gahlerfoto.cz, www.lubostoman.com

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: