Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

16.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (5)
22.2. S čelovkou Dražovkou i dětské závody Podrobnosti
20.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 22.9.2018 - SOREX brdský terénní 1/2maraton

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
2. 01:19:15 Minařík Petr 1976 Rokycany 195 1. 200
5. 01:24:48 Fic Martin 1974 STS Chvojkovice-Brod B 180 2. 195
6. 01:26:42 Dočkálek Libor 1973 Dobříš 176 3. 190
9. 01:28:05 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 164 4. 185
10. 01:28:33 Mareček Jiří 1978 Praha 2 160 5. 180
11. 01:28:49 Bezecný Robert 1977 Dobříš 156 6. 176
12. 01:29:00 Madron Miloš 1975 Rozběháme Česko 152 7. 172
13. 01:29:06 Malý Jiří 1977 148 8. 168
16. 01:30:07 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 137 9. 164
19. 01:33:21 Melichar Josef 1972 128 10. 160
20. 01:33:25 Karban Zdeněk 1977 -- 125 11. 156
25. 01:34:43 Malý Kamil 1971 Klínec 110 12. 152
26. 01:35:02 Krejzlík Václav 1977 Klínec 108 13. 148
30. 01:36:29 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 100 14. 144
31. 01:36:50 Mejzr Dušan 1974 Veverky 98 15. 140
33. 01:39:05 Balogh Miroslav 1978 Drhovice 94 16. 137
38. 01:39:34 Prenosil Stanislav 1972 Březnice 84 17. 134
40. 01:39:48 Vojtěchovský Martin 1972 Praha 6 80 18. 131
42. 01:40:40 Stráněl Jiří 1972 Olomouv 76 19. 128
43. 01:40:55 Frana Pavel 1970 Průhonice 74 20. 125
50. 01:42:51 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 60 21. 122
52. 01:45:46 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 56 22. 119
53. 01:45:52 Svoboda Pavel 1969 SK Vlaška 54 23. 116
58. 01:48:55 Mašek Vojtěch 1978 Dobříš 44 24. 113
61. 01:49:30 Koukol Tomáš 1974 Rybníky 39 25. 110
63. 01:49:55 Melichar Jan 1975 Mníšek pod Brdy 37 26. 108
66. 01:51:20 Hemr Roman 1976 Dobříš 34 27. 106
69. 01:52:56 Solich Roman 1974 Olomouc 31 28. 104
71. 01:53:27 Malý Miloslav 1969 Zbraslav 29 29. 102
73. 01:54:08 Mařík Miroslav 1972 ENERGON Dobříš 27 30. 100
74. 01:54:27 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 26 31. 98
76. 01:55:24 Pokorný Martin 1974 SK Zahořany - ChytreNaDomacnos 24 32. 96
78. 01:57:21 Vubický Viktor 1975 Praha 10 22 33. 94
79. 01:58:17 Bauer Martin 1977 Chlustina 21 34. 92
86. 02:00:47 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 14 35. 90
87. 02:00:50 Sojka Karel 1977 Zbečno 13 36. 88
88. 02:00:58 Havel Milan 1969 Zdouň Hrádek 12 37. 86
92. 02:02:48 Mattich Christian 1976 Last but not least 8 38. 84
98. 02:22:08 Radek Kučera 1971 Fox team 2 39. 82

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: