Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (119)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (15)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 18.3.2017 - Josefský běh v Cerhovicích

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:33:48 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 200 1. 200
2. 00:34:40 Hajduková Michaela 1996 Dukla Praha 195 2. 195
3. 00:35:34 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 190 1. 200
4. 00:36:51 Šolcová Veronika 1976 Šolc Team 185 1. 200
5. 00:37:12 Mališová Karla 1960 USK Praha 180 1. 200
6. 00:37:21 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 176 2. 195
7. 00:37:26 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 172 2. 195
8. 00:37:58 Večerková Marcela 1981 Veverky 168 3. 190
9. 00:38:18 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 164 3. 190
10. 00:38:30 Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo 160 4. 185
11. 00:40:00 Krejčí Jitka 1985 TJ Krejčí.cz 156 3. 190
12. 00:40:19 Batulková Anna 1983 Panděra 152 4. 185
13. 00:40:27 Šebová Jana 1973 Králův Dvůr 148 5. 180
14. 00:40:31 Gregorová Daniela 1974 Komárov 144 6. 176
15. 00:40:51 Povalová Eva 1984 140 5. 180
16. 00:41:52 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 137 7. 172
17. 00:42:27 Svozilová Ludmila 1983 Veverky 134 6. 176
18. 00:42:31 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 131 7. 172
19. 00:43:39 Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun 128 8. 168
20. 00:43:39 Ouredniková Klára 1979 Ujezd 125 9. 164
21. 00:43:53 Jezberová Michaela 1983 SDM Týček 122 8. 168
22. 00:44:07 Suttrová Petra 1974 Maratonci 119 10. 160
23. 00:45:12 Kršíková Marie 1987 Libomyšl 116 9. 164
24. 00:46:12 Kárová Iveta 1977 Maratonci 113 11. 156
25. 00:47:28 Dolečková Leona 1982 Praha 110 12. 152
26. 00:48:01 Hořejšová Hana 1960 Příbram 108 2. 195
27. 00:51:41 Kotásková Dáša 1981 Slivka Team 106 13. 148
28. 00:51:58 Kropáčová Ivana 1987 M&M reality Hořovice 104 10. 160
29. 00:52:52 Havlová Kateřina 1994 Loko Beroun 102 11. 156
30. 00:54:12 Bartošová Milada 1953 Příbram 100 3. 190
31. 00:55:44 Beránková Jaroslava 1962 Žebrák 98 4. 185
32. 01:04:35 Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha 96 5. 180

Soubory k závodu od pořadatelů:

Cerhovice: Děti ¦ Dospělí PDF
Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: