Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (92)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (15)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (14)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 18.3.2017 - Josefský běh v Cerhovicích

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:26:33 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 200 1. 200
2. 00:26:40 Franěk Jan 1998 Triklub Příbram 195 1. 200
3. 00:27:10 Konvalinka Matěj 1999 Tri Klub Příbram 190 2. 195
4. 00:27:34 Hostička Jan 1979 Příbram 185 2. 195
5. 00:27:51 Pavlišen Petr 1999 SK Sporting PB 180 3. 190
6. 00:27:56 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 176 3. 190
7. 00:28:41 Minařík Petr 1976 Rokycany 172 1. 200
8. 00:29:04 Dvořák Petr 1995 Team Internet Pb 168 4. 185
9. 00:29:26 Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky 164 2. 195
10. 00:30:24 Širanec Peter 1981 Koněprusy 160 5. 180
11. 00:30:27 Cibulka Stanislav 1981 IRON STARS Beroun 156 6. 176
12. 00:30:30 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 152 1. 200
13. 00:30:38 Smetana Ondřej 1983 RUNGO.cz 148 7. 172
14. 00:30:54 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 144 3. 190
15. 00:31:00 Sedláček Miroslav 1999 AK Škoda Plzeň 140 4. 185
16. 00:31:36 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 137 4. 185
17. 00:31:57 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 134 8. 168
18. 00:32:20 Charvát Jan 1998 Zaječov 131 5. 180
19. 00:32:27 Raboch Ivan 1966 Žebrák 128 2. 195
20. 00:32:29 Zvyhal Jan 1982 Biatlon Beroun 125 9. 164
21. 00:32:51 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 122 10. 160
22. 00:32:52 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 119 5. 180
23. 00:33:05 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 116 3. 190
24. 00:33:12 Bejček Michal 1977 SK Bejkovo 113 6. 176
25. 00:33:27 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 110 11. 156
26. 00:33:43 Homolka Petr 1974 Hořovice 108 7. 172
27. 00:34:02 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 106 8. 168
28. 00:34:03 Mareček Petr 1980 Air Ship Club 104 12. 152
29. 00:34:07 Škrlant Martin 1979 Žebrák 102 13. 148
30. 00:34:15 Pichlík Roman 1977 RAC Cerhovice 100 9. 164
31. 00:34:22 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 98 14. 144
32. 00:34:47 Cibulka Radim 1989 Iron stars Beroun 96 15. 140
33. 00:34:53 Hanák Michal 1971 RAC Cerhovice 94 10. 160
34. 00:34:54 Flachs Michal 1987 Podlesí 92 16. 137
35. 00:34:57 Hatina Jaroslav 1987 Záluží 90 17. 134
36. 00:35:28 Turek Jiří 1962 Chaloupky 88 4. 185
37. 00:35:31 Kubát Vlastimil 1978 Srub Hořovice 86 18. 131
38. 00:35:47 Čekan Václav 1969 Vyběhej se 84 11. 156
39. 00:36:17 Šolc Jan 1974 Šolc team 82 12. 152
40. 00:36:27 Řeháček Michael 1973 BeFit Příbram 80 13. 148
41. 00:36:39 Hejl Libor 1982 Hostomice 78 19. 128
42. 00:36:52 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 76 14. 144
43. 00:37:14 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 74 1. 200
44. 00:37:40 Lacina Josef 1978 CK Záluží 72 20. 125
45. 00:38:01 Šedivý Michal 1965 Podluhy 70 5. 180
46. 00:38:05 Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun 68 15. 140
47. 00:38:23 Hřídel Radek 1974 Příbram 66 16. 137
48. 00:38:32 Procházka Pavel 1968 Doubravan Újezd 64 17. 134
49. 00:38:49 Huml Luděk 1977 62 18. 131
50. 00:38:51 Navrátil Josef 1949 SK Stránčice 60 2. 195
51. 00:38:54 Mašek David 1978 58 21. 122
52. 00:39:07 Bečvář Jan 1972 Biatlon Klub Beroun 56 19. 128
53. 00:39:13 Stenzl Libor 1978 54 22. 119
54. 00:39:18 Fousek Vlastimil 1978 Vorvani 52 23. 116
55. 00:39:31 Hebeda Vladimír 1961 SKP Beroun 50 6. 176
56. 00:39:44 Ekl Jiří 1963 AC Falcon Rokycany 48 7. 172
57. 00:39:54 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 46 20. 125
58. 00:40:20 Šopejstál Petr 1978 Slivka Team 44 24. 113
59. 00:40:45 Vaněk Aleš 1976 Maratónci 42 21. 122
60. 00:41:11 Rácz Ondřej 0000 Franta Černý TEAM 40 25. 110
61. 00:41:19 Škvára Petr 1980 Spartak Podluhy 39 26. 108
62. 00:41:38 Batulka Martin 1975 Black Yak Dodo 38 22. 119
63. 00:41:51 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 37 8. 168
64. 00:41:58 Šimkanin Daniel 1979 PTJ Cerhovice 36 27. 106
65. 00:42:18 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 35 3. 190
66. 00:42:38 Kočalka Juraj 1953 Bike Club Poľana 34 4. 185
67. 00:43:49 Kulík Jan 1975 Slivka Team 33 23. 116
68. 00:43:53 Brož David 1985 SDH Týček 32 28. 104
69. 00:44:07 Dlouhý Jan 1977 Cerhovice 31 24. 113
70. 00:44:44 Pour Svatopluk 1952 Slavoj Obecnice 30 5. 180
71. 00:44:44 Haessig Christophe 1972 Ujezd 29 25. 110
72. 00:45:11 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 28 26. 108
73. 00:45:12 Veselý Michal 1975 CK Záluží 27 27. 106
74. 00:45:38 Hnízdil Josef 1960 Union Cerhovice 26 9. 164
75. 00:45:51 Vávra Petr 1994 Vorvani 25 29. 102
76. 00:46:07 Vávra Pavel 1990 Vorvani 24 30. 100
77. 00:46:12 Kára Milan 1972 23 28. 104
78. 00:49:07 Petrilák Miroslav 1966 Příbram 22 10. 160
201. 00:20:34 Svoboda Jan 1943 Příbram 0 1. 200
202. 00:34:03 Kněžourek Josef 1939 MK Žebrák 0 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

Cerhovice: Děti ¦ Dospělí PDF
Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: