Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

12.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (8)
19.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti
16.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 20.5.2018 - Brdská 12

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:48:10 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 200 1. 200
2. 00:48:18 Skalička Jan 2000 Triklub Příbram 195 1. 200
3. 00:48:31 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 190 1. 200
4. 00:49:06 Cibulka Stanislav 1981 IRON STARS Beroun 185 2. 195
5. 00:49:17 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 180 2. 195
6. 00:49:25 Ludrovský Martin 1977 Kohinor Machynery 176 3. 190
7. 00:49:49 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 172 1. 200
8. 00:49:57 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 168 3. 190
9. 00:51:00 Rataj Pavel 1969 Rokycany 164 4. 185
10. 00:52:29 Škrlant Martin 1979 Žebrák 160 4. 185
11. 00:52:33 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 156 5. 180
12. 00:53:00 Brož Lubomír 1980 Příbram 152 5. 180
13. 00:54:01 Kašák Lubuš 1968 Višňová 148 2. 195
14. 00:54:57 Vobejda Ladislav 1974 SDH Březové Hory 144 6. 176
15. 00:55:07 Vitásek Josef 1958 Buková 140 1. 200
16. 00:56:02 Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany 137 3. 190
17. 00:56:22 Zikmund Jan 1990 Triatlon Team Příbram 134 6. 176
18. 00:56:49 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 131 4. 185
19. 00:56:55 Pavlišen Petr 1999 SK Sporting PB 128 2. 195
20. 00:57:02 Smítal Jan 1985 Drahlín 125 7. 172
21. 00:57:20 Špína Martin 1974 Milfisk alto 122 7. 172
22. 00:57:39 Šálek Martin 1967 Triklub Příbram 119 5. 180
23. 00:58:00 Čekan Václav 1992 Vyběhej se 116 8. 168
24. 00:58:12 Hošek Stanislav 1974 Buková 113 8. 168
25. 00:58:37 Lhota Vojtěch 1987 Osamělý poustevník 110 9. 164
26. 00:58:53 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 108 9. 164
27. 00:59:00 Dubský Dalibor 1971 Plzeň 106 10. 160
28. 00:59:09 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 104 6. 176
29. 00:59:25 Noháč Jiří 1972 Petr Čech sport MTB 102 11. 156
30. 01:00:02 Novotný Martin 1980 Bohutín 100 10. 160
31. 01:00:41 Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun 98 12. 152
32. 01:01:04 Štilec Jindřich 1979 96 11. 156
33. 01:01:38 Vošmik Jiří 1985 94 12. 152
34. 01:01:45 Skalický Jan 1981 Láz 92 13. 148
35. 01:02:04 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 90 14. 144
36. 01:02:18 Šobáň Miroslav 1975 Sokol Kařez 88 13. 148
37. 01:02:31 Voříšek Jan 1973 Vorvani 86 14. 144
38. 01:02:39 Fousek Vlastimil 1978 Vorvani 84 15. 140
39. 01:03:48 Sojka Karel 1977 Zbečno 82 16. 137
40. 01:04:02 Ernst Michal 1977 THC Bohutín 80 17. 134
41. 01:04:06 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 78 15. 140
42. 01:04:25 Bauer Martin 1977 Chlustina 76 18. 131
43. 01:04:45 Fronk Jiří 1965 Praha 74 7. 172
44. 01:06:50 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 72 8. 168
45. 01:07:20 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 70 9. 164
46. 01:11:50 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 68 1. 200
47. 01:13:21 Vaněk Roman 1979 Stod 66 16. 137
48. 01:14:18 Magera Petr 1966 Příbram 64 10. 160

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: děti, celkové, 25 - kategorie, 12 - kategorie


Zajíc cup

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: