Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (118)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (15)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 21.9.2019 - SOREX brdský terénní 1/2maraton

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 01:38:52 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 200 1. 200
2. 01:39:16 Adamcová Helena 1975 PSP Klub koloběhu Plzeň 195 1. 200
3. 01:46:24 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 190 1. 200
4. 01:48:18 Kavandová Petra 1992 185 2. 195
5. 01:50:43 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 180 2. 195
6. 01:50:59 Sýkorová Alena 1980 Nýřany 176 2. 195
7. 01:53:04 Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram 172 3. 190
8. 01:53:24 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 168 3. 190
9. 01:55:50 Bartoňová Jana 1982 164 4. 185
10. 01:58:57 Titmanová Michaela 1979 Říčany 160 5. 180
11. 01:59:41 Sedláčková Petra 1970 OU Roztoky 156 4. 185
12. 02:00:06 Stibalová Petra 1976 Broumy 152 6. 176
13. 02:00:42 Urbanová Zora 1974 --- 148 5. 180
14. 02:01:17 Skalková Natálie 1988 Praha 5 144 3. 190
15. 02:01:41 Hrušková Lucie 1973 Hejvy´s intimmate Team 140 6. 176
16. 02:01:57 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 137 7. 172
17. 02:02:36 Smrčková Alena 1971 Praha 134 8. 168
18. 02:04:21 Zelmanová Kateřina 1984 Mníšek p. Brdy 131 7. 172
19. 02:05:05 Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun 128 8. 168
20. 02:05:44 Melnykova Julie 1985 --- 125 4. 185
21. 02:10:47 Nová Jana 1971 OK Dobříš 122 9. 164
22. 02:12:40 Velechovská Lucie 1980 praha 119 9. 164
23. 02:16:25 Čechová Šárka 1975 Běleč 116 10. 160
24. 02:17:10 Mecková Marta 1978 rafirunners 113 11. 156
25. 02:19:15 Munzarová Petra 1984 - 110 12. 152
26. 02:25:07 Ravčuková Kateřina 1983 -- 108 13. 148
27. 02:26:40 Nekolná Markéta 1997 Fitsmile 106 5. 180

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: