Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

22.2. S čelovkou Dražovkou dětské závody Podrobnosti Přihlášení (135)
21.3. Josefský běh v Cerhovicích dětské závody Podrobnosti Přihlášení (29)
4.4. Jarní běh Dražovkou dětské závody Podrobnosti Přihlášení (7)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 23.11.2019 - Tochovický kros Podrejžím

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:25:03 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 200 1. 200
2. 00:25:51 Černý Martin 1991 Ac Trial Plzeň 195 2. 195
3. 00:25:57 Jadlovský Ondřej 1989 Dolní Žandov 190 3. 190
4. 00:26:17 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 185 1. 200
5. 00:26:42 Hradecký Jan 1983 Internet Příbram 180 4. 185
6. 00:26:55 Hostička Jan 1979 Příbram 176 2. 195
7. 00:27:07 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 172 5. 180
8. 00:27:30 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 168 6. 176
9. 00:27:41 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 164 1. 200
10. 00:28:00 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 160 3. 190
11. 00:28:17 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 156 2. 195
12. 00:28:22 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 152 4. 185
13. 00:28:33 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 148 7. 172
14. 00:28:37 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 144 5. 180
15. 00:28:41 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 140 8. 168
16. 00:28:43 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 137 9. 164
17. 00:29:07 Pergler Lukáš 1992 Komárov 134 10. 160
18. 00:29:27 Charvát Jan 1998 Zaječov 131 11. 156
19. 00:29:28 Černohorský Tomáš 1997 Internet Příbram 128 12. 152
20. 00:29:52 Grim Ondřej 1995 ASK Slavia Praha 125 13. 148
21. 00:30:02 Sedlák František 1963 Praha 122 3. 190
22. 00:30:05 Břicháček Miloš 1981 Počaply 119 14. 144
23. 00:30:12 Turek Jiří 1962 Chaloupky 116 4. 185
24. 00:30:18 Čížek Jan 1995 SK Namnice 113 15. 140
25. 00:30:27 Brych Jiří 1988 Blaník Strunkovice 110 16. 137
26. 00:30:48 Slezák Martin 1983 SDH Nová Ves u Světlé 108 17. 134
27. 00:30:55 Souček Filip 1984 Tochovice 106 18. 131
28. 00:31:01 Michálek Martin 1975 Triklub Příbram 104 6. 176
29. 00:31:01 Osladil Miroslav 1977 SK HZ Team 102 7. 172
30. 00:31:02 Zadražil Michal 1979 Hořovice 100 8. 168
31. 00:31:07 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 98 9. 164
32. 00:31:12 Lantora Jiří 1977 SK Tochovice 96 10. 160
33. 00:31:14 Trojan Filip 1974 Beroun 94 11. 156
34. 00:31:18 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 92 12. 152
35. 00:31:24 Kubeš Jiří 1995 Loko Plzeň 90 19. 128
36. 00:31:34 Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno 88 13. 148
37. 00:31:47 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 86 14. 144
38. 00:31:47 Mourek František 2001 SK Tochovice 84 1. 200
39. 00:31:47 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 82 5. 180
40. 00:31:48 Pech Roman 1962 Ski Šumava 80 6. 176
41. 00:31:48 Flachs Michal 1987 Podlesí 78 20. 125
42. 00:32:32 Šusta Filip 1990 Filip 76 21. 122
43. 00:32:46 Fortelka Jiří 1982 Příbram 74 22. 119
44. 00:32:53 Sladký Jiří 1967 KPO 72 7. 172
45. 00:33:07 Hrach Václav 1974 Spartak Hořovice 70 15. 140
46. 00:33:11 Burda Stanislav 2000 Spartak Příbram 68 2. 195
47. 00:33:16 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 66 23. 116
48. 00:33:23 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 64 16. 137
49. 00:33:46 Doležal Jaromír 1957 SABZO 62 1. 200
50. 00:33:50 Matějovský Pavel 1965 ABC/SABZO 60 8. 168
51. 00:34:14 Čížek Miroslav 2000 SK Tochovice 58 3. 190
52. 00:34:15 Pazderník Martin 1999 Sk Tochovice 56 24. 113
53. 00:34:25 Šnobl Jiří 1959 Příbram 54 2. 195
54. 00:34:32 Irsch Roman 2000 52 4. 185
55. 00:34:35 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 50 3. 190
56. 00:34:41 Čanda Jan 1985 SK Tochovice 48 25. 110
57. 00:34:50 Cais Pavel 1980 Milín 46 26. 108
58. 00:34:51 Kudrlička Rostislav 1964 Kluky u Písku 44 9. 164
59. 00:34:56 Balík Tadeáš 1996 SK Tochovice 42 27. 106
60. 00:35:16 Šusta Miloslav 1966 Cetyně 40 10. 160
61. 00:35:32 Jung Václav 1977 Beroun 39 17. 134
62. 00:35:33 Příbrský Adam 2000 KPO 38 5. 180
63. 00:35:36 Kučera Václav 1976 Sparta Věšín 37 18. 131
64. 00:35:44 Kafka Petr 1982 Zdice 36 28. 104
65. 00:36:46 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 35 11. 156
66. 00:37:06 Brabec Miloslav 1956 Rokycany 34 4. 185
67. 00:37:07 Svoboda Jan 1943 Příbram 33 1. 200
68. 00:37:26 Skalický Jan 1981 Láz 32 29. 102
69. 00:37:38 Prášek Jan 1981 SDH Nová Ves 31 30. 100
70. 00:37:40 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 30 12. 152
71. 00:37:49 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 29 5. 180
72. 00:37:52 Let Radek 1973 LetBaist Team 28 19. 128
73. 00:38:02 Voříšek Jan 1973 Vorvani 27 20. 125
74. 00:38:47 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 26 13. 148
75. 00:39:04 Benda Michal 2000 SK Tochovice 25 6. 176
76. 00:39:26 Řápek Václav 1942 AVC Praha 24 2. 195
77. 00:39:34 Příbrský Dušan 1965 KPO 23 14. 144
78. 00:41:46 Beran Ondřej 1999 SK Tochovice 22 31. 98
79. 00:41:50 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 21 6. 176
80. 00:43:11 Hrach Ondřej 1953 Pinky Pinky 20 7. 172
81. 00:43:17 Wiener Otakar 1956 Maraton klub Kladno 19 8. 168
82. 00:43:24 Holan Martin 1963 TJ liga 100 Praha 18 15. 140
83. 00:45:46 Rožánek Vladimír 1958 SABZO Praha 17 9. 164
84. 00:49:30 Nekolný Karel 1976 Příbram 16 21. 122
85. 00:49:31 Leitner Josef 1969 Příbram 15 16. 137
86. 00:58:32 Malý Zdeněk 1942 Loko Beroun 14 3. 190

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Děti, 7km celkově, 7km kategorie, záznam doběhu

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: