Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (91)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (15)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (14)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 11.8.2019 - Žebrácká 25

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 01:35:48 Kácser Zita 1988 Debrecen 200 1. 200
2. 01:42:38 Churaňová Radka 1977 TJ Lokomotiva Trutnov 195 1. 200
3. 01:51:06 Houfková Kateřina 1991 Forrest Gump Team 190 2. 195
4. 01:52:07 Kacířová Svatoslava 1981 Loko Trutnov 185 2. 195
5. 01:53:45 Šindelářová Blanka 1972 180 1. 200
6. 01:54:29 Bradáčová Martina 1974 Maraton klub Kladno 176 2. 195
7. 01:55:15 Davidová Lucie 1994 Baník Stříbro 172 3. 190
8. 01:56:23 Andrlová Veronika 1990 Kerberos 168 4. 185
9. 02:02:36 Soukupová Julie 1988 Forrest Gump team 164 5. 180
10. 02:04:02 Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči 160 3. 190
11. 02:04:33 Kubínová Zuzana 1981 Praha 156 4. 185
12. 02:06:23 Jiřičná Dana 1969 bonbon praha 152 3. 190
13. 02:07:41 Skalinová Kamila 1974 SK Babice 148 4. 185
14. 02:12:29 Bayerová Lenka 1968 CZ - TJ Sokol Unhošť 144 5. 180
15. 02:13:33 Stránská Petra 1980 Kladno 140 5. 180
16. 02:13:57 Veselá Miloslava erika 1987 Outdoor Outsiders 137 6. 176
17. 02:19:25 Rudolfová Lucie 1986 134 7. 172
18. 02:20:41 Rybáčková Sona 1983 CZ - MK Kladno 131 6. 176
19. 02:23:45 Pavlisová Adéla 1992 Spartak Žebrák 128 8. 168
20. 02:23:56 Hrdličková Romana 1975 Praskolesy 125 7. 172
21. 02:26:51 Winkelhőferová Dana 1980 Zruč-Senec 122 8. 168
22. 02:29:51 Nová Jana 1971 OK Dobříš 119 6. 176
23. 02:29:59 Žežulková Lenka 1982 Žebrák 116 9. 164
24. 02:34:41 Gáborová Petra 1977 Praha 113 10. 160
25. 02:36:48 Červenková šťastná Lucie 1979 BK Čvacht 110 11. 156
26. 02:38:32 Šloufová Pavlína 1989 Rozběháme Klatovy 108 9. 164
27. 02:39:40 Šimonová Andrea 1970 Sabris CZ 106 7. 172
28. 02:42:39 Zdeňková Lenka 1989 104 10. 160
29. 02:48:30 Zajíčková Alena 1980 Praha 102 12. 152
30. 02:58:59 Poslední Jarmila 1952 100 1. 200
31. 03:03:37 Hrušková Eliška 1993 Brutus OU JEE 98 11. 156
32. 04:01:47 Nádherová Hana 1968 Hradec Králové 96 8. 168

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: