Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

20.10. Marathon Praha – Dobříš Podrobnosti
9.11. Podzimní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (17)
16.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (5)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 11.8.2019 - Žebrácká 25

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 01:23:56 Kering Ezra kipchumk 1990 Eidoret 200 1. 200
2. 01:24:01 Kemboi Henry 1990 Eidoret 195 2. 195
3. 01:24:36 Saji Abdelkabir 1976 Maroko 190 1. 200
4. 01:30:53 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 185 3. 190
5. 01:31:44 Blažek Jaroslav 1993 TJ ČZU 180 4. 185
6. 01:32:08 Čivrný Jiří 1980 ELEVEN RUN TEAM 176 5. 180
7. 01:35:43 Minařík Petr 1976 Rokycany 172 2. 195
8. 01:38:14 Smrčka Miloš 1954 BK Říčany 168 1. 200
9. 01:40:08 Sedláček Jan 1979 TJ Sušice 164 3. 190
10. 01:42:13 Kovář Michal 1971 Sokol Unhošť 160 4. 185
11. 01:42:14 Beshir Ervin 1967 SK Zdice 156 1. 200
12. 01:42:14 Chramosta Jaroslav 1966 Jaboja Tým 152 2. 195
13. 01:43:49 Kozák Jan 1976 CZ 148 5. 180
14. 01:44:45 Ivan David 1964 Stříbro 144 3. 190
15. 01:45:41 Kárník Jan 1980 TJ Sokol Unhošť 140 6. 176
16. 01:46:29 Čada Radim 1976 Podkoží 137 6. 176
17. 01:47:11 Kos Martin 1991 Praha 134 7. 172
18. 01:47:38 Werner Lukáš 0000 Zelená Výška 131 8. 168
19. 01:47:41 Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři 128 9. 164
20. 01:48:51 Hrubý Jan 1988 Praha 4 125 10. 160
21. 01:49:20 Korytár Ján 1952 AC Falcon Rokycany 122 2. 195
22. 01:49:55 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 119 11. 156
23. 01:50:06 Rataj Pavel 1969 Rokycany 116 4. 185
24. 01:50:48 Hubáček Pavel 1984 Plzeň 113 12. 152
25. 01:50:50 Hochmann Martin 1979 Újezd 110 7. 172
26. 01:50:58 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 108 13. 148
27. 01:52:43 Rumpík Viktor 1988 Loko Beroun 106 14. 144
28. 01:53:15 Raboch Ivan 1966 Žebrák 104 5. 180
29. 01:54:05 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 102 15. 140
30. 01:54:49 Fůs Jiří 1989 Nové Strašecí 100 16. 137
31. 01:55:14 Bubla Daniel 1967 PIM BK Divoká Šárka 98 6. 176
32. 01:55:56 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 96 8. 168
33. 01:56:59 Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník 94 1. 200
34. 01:57:46 Bílý Bohumil 1982 Tempomakers 92 17. 134
35. 01:58:05 Hora Jan 1971 AKTUÁŘ Hořovice 90 9. 164
36. 01:58:15 Vozka Jiří 1986 88 18. 131
37. 01:58:34 Vondrák Martin 1979 Horní Bříza 86 10. 160
38. 01:59:06 Benda Tomáš 1982 Rokycany 84 19. 128
39. 01:59:09 Hrubý Richard 1986 Zdice 82 20. 125
40. 02:00:42 Beuss Detlef 1965 LC Dosse Wittstock 80 7. 172
41. 02:00:50 Urban Miroslav 1969 Hopman team Žatec 78 8. 168
42. 02:00:53 Kubín Jan 1983 Praha 76 21. 122
44. 02:02:34 Blažek Jan 1995 72 22. 119
45. 02:02:41 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 70 12. 152
46. 02:02:45 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 68 9. 164
47. 02:02:47 Babka Tomáš 1972 Tos Žebrák 66 13. 148
48. 02:03:07 Čvančara Pavel 1971 Plzeňští TEMPO MAKERS 64 14. 144
49. 02:03:43 Tomčo Dušan 1976 62 15. 140
50. 02:04:10 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 60 16. 137
51. 02:04:14 Šnobl Jiří 1959 Příbram 58 3. 190
52. 02:04:16 Šimeček Pavel 1952 Maraton klub Kladno 56 4. 185
53. 02:04:16 Oulehla Michal 1979 Beroun 54 17. 134
54. 02:04:32 Košťál Luboš 1969 STS Třenice Brod 52 10. 160
55. 02:04:42 Dolejš Rudolf 1958 JIKO Čácha Sušice 50 5. 180
56. 02:05:19 Zárybnický Jan 1978 Bike Club Brdy 48 18. 131
57. 02:05:20 Hlinovský Václav 1982 Kamenný Újezd 46 23. 116
58. 02:05:48 Zadražil Michal 1979 Hořovice 44 19. 128
59. 02:06:40 Klos Václav 1960 MK Kladno 42 11. 156
60. 02:07:08 Jandečka Ivan 1961 SAK Radotín 40 12. 152
61. 02:07:19 Marek Václav 1956 Sherpa 39 6. 176
62. 02:08:13 Jančiga Roman 1980 38 24. 113
63. 02:08:39 Flachs Michal 1987 Podlesí 37 25. 110
64. 02:09:14 Svátek Lubomír 1958 Praha 36 7. 172
65. 02:09:27 Kordina Zdeněk 1949 AC Slovan Liberec 35 1. 200
66. 02:09:33 Konrad Jakub 1990 Praha 5 34 26. 108
67. 02:09:40 Hons Pavel 1970 Maraton Klub Kladno 33 20. 125
68. 02:09:53 Koubík Jan 1976 Bike Hero 32 21. 122
69. 02:10:51 Rejzek Jiří 1975 Sokol Medový Újezd 31 22. 119
70. 02:12:20 Hrdina Vilém 1956 BOHNICE 30 8. 168
71. 02:13:04 Vostřel Michal 1987 Karlovy Vary 29 27. 106
72. 02:13:10 Kroupar Jaroslav 1986 Rozběháme Česko Klatovy 28 28. 104
73. 02:13:19 Šlosar Roman 1974 Sokol Žebrák 27 23. 116
74. 02:13:39 Mašek Jiří 1964 Plzeňští TEMPO MAKERS 26 13. 148
75. 02:13:43 Červený Michal 1974 CZ 25 24. 113
76. 02:13:55 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 24 25. 110
77. 02:14:33 Nádhera Petr 0000 Hradec Králové 23 14. 144
78. 02:14:47 Šírek Jan 1983 Lany 22 29. 102
79. 02:14:48 Černohorský Jan 1990 Příbram 21 30. 100
80. 02:14:57 Kaiser Miroslav 1999 Blatná 20 31. 98
81. 02:15:36 Cibulka Radim 1989 Iron stars Beroun 19 32. 96
82. 02:15:41 Turek Jiří 1962 Chaloupky 18 15. 140
83. 02:16:15 Landa Jan 1976 Spartak Žebrák Muay Thai Kickb 17 26. 108
84. 02:16:29 Bublík Marek 1985 Brutus Ou jé 16 33. 94
85. 02:16:29 Pusztai Ladislav 1983 Pasivní zálohy 15 34. 92
86. 02:17:47 Vytisk Alfons 1949 Ostrava 14 2. 195
87. 02:18:56 Šplíchal Ladislav 1978 DTJ Hrachoviště 13 27. 106
88. 02:19:25 Wallerer Jiří 1993 AC Falcon Rokycany 12 35. 90
89. 02:20:25 Šlechta Jiří 1960 Dvorce Senils 11 16. 137
90. 02:20:55 Němec Jindřich 1983 Příchovice 10 36. 88
91. 02:21:08 Hrabák Karel 1973 Ski Klub Žebrák 9 28. 104
92. 02:21:19 Lizec Jiří 1967 Hořovice 8 17. 134
93. 02:21:21 Kuník Tomáš 1970 Žebrák 7 29. 102
94. 02:21:50 Šlouf Jan 1989 Rozběháme Klatovy 6 37. 86
95. 02:21:55 Šiška Jiří 1971 Zdice 5 30. 100
96. 02:22:27 Novák Martin 1981 Olšinky 4 38. 84
97. 02:23:23 Šedivý Michal 1965 Podluhy 3 18. 131
98. 02:23:27 Háva Jaroslav 1965 HS Šneci 2 19. 128
99. 02:23:56 Macourek Robin 1985 Cerhovice 1 39. 82
100. 02:25:07 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 0 40. 80
101. 02:25:23 Jarolím Petr 1970 Beroun 0 31. 98
102. 02:25:31 Kuník Josef 1967 Žebrák 0 20. 125
103. 02:25:38 Muller Jiří 1973 Jince 0 32. 96
104. 02:26:27 Králík Michal 1981 Praha 0 41. 78
106. 02:27:17 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 0 3. 190
107. 02:27:39 Koldovský Martin 1977 Zeleneč 0 33. 94
108. 02:28:17 Žákovec Pavel 1966 Sokol Kolín 0 21. 122
109. 02:28:38 Beránek Josef 1958 MK Kladno 0 10. 160
110. 02:28:59 Říha Vladimír 1955 0 11. 156
111. 02:30:37 Ševčík Martin 1968 Hopman Team Žatec 0 22. 119
112. 02:31:02 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 0 23. 116
113. 02:31:56 Kunc Petr 1970 Sokol Žebrák 0 34. 92
114. 02:32:49 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 0 24. 113
115. 02:32:49 Olšer Tomáš 1972 AK Duchcov 0 35. 90
116. 02:33:50 Molitoris Andreas 1983 Jablonec nad Nisou 0 42. 76
117. 02:34:35 Celim Aleš 1968 0 25. 110
118. 02:35:40 Hrba Martin 1983 Horažďovice 0 43. 74
119. 02:35:48 Ondračka Tomáš 1972 Bootcamps 0 36. 88
120. 02:36:22 Kouba Radek 1976 Hopman team Žatec 0 37. 86
121. 02:38:59 Bednář Ondřej 1984 0 44. 72
122. 02:39:37 Pavel Šimon 1974 Sokol Žebrák 0 38. 84
123. 02:39:37 Prokůpek Michal 1979 Králův Dvůr 0 39. 82
124. 02:42:53 Urík Anton 1952 Plevník-Drienové 0 12. 152
126. 02:46:54 Vokáč Milan 1962 Běžecký klub ČS 0 26. 108
127. 02:52:10 Janoušek Michal 1991 Dobříš 0 45. 70
128. 02:52:53 Mareš Martin 1963 Zruč-Senec 0 27. 106
129. 02:55:18 Nádhera Jiří 1993 Hradec Králové 0 46. 68
130. 02:55:27 Černý Karel 1950 Praha 0 13. 148
131. 03:01:24 Macák Jiří 1984 Hradec Králové 0 47. 66
132. 03:48:51 Hornák Antonín 1944 Team Karlovy Vary (Dobřany) 0 4. 185

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: