Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

22.6. Chaloupecký kros Podrobnosti Přihlášení (17)
29.6. Běh okolo Vraní skály Podrobnosti Přihlášení (5)
7.7. Lochovice - Plešivec i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (19)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 19.5.2019 - Brdská 25

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 01:33:56 Gerych David 1977 AK Kroměříž 200 1. 200
2. 01:43:48 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 195 1. 200
3. 01:45:03 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 190 1. 200
4. 01:45:40 Čada Radim 1976 Podkoží 185 2. 195
5. 01:46:33 Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři 180 2. 195
6. 01:47:37 Fic Martin 1974 STS Chvojkovice-Brod B 176 3. 190
7. 01:50:42 Kozák Jan 1976 CZ 172 4. 185
8. 01:52:19 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 168 3. 190
9. 01:55:47 Hesoun Tomáš 1987 164 4. 185
11. 01:58:14 Pražák Adam 1978 SKUŠ Praha 156 5. 180
12. 01:59:38 Zeman Václav 1984 Bell 152 6. 176
13. 02:00:30 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 148 7. 172
14. 02:02:52 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 144 6. 176
15. 02:08:15 Teplý Ondřej 1978 Hi Sport Team Praha 140 7. 172
16. 02:09:02 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 137 2. 195
18. 02:10:44 Bambas Petr 1981 --- 131 9. 164
19. 02:11:55 Bábíček Matěj 1974 Příbram 128 8. 168
20. 02:15:12 Beniška Michal 1978 Písek Semice 125 9. 164
21. 02:15:13 Hošek Stanislav 1974 Buková 122 10. 160
22. 02:16:17 Bauer Vladimir 1980 SKY poprve 119 10. 160
23. 02:16:23 Morav Pavel 1972 116 11. 156
24. 02:17:04 Špína Martin 1974 Milfisk alto 113 12. 152
25. 02:17:22 Šnobl Jiří 1959 Příbram 110 1. 200
26. 02:17:41 Brožík Valdemar 1976 --- 108 13. 148
27. 02:17:54 Provazník Jan 1979 Bohutín 106 14. 144
28. 02:17:57 Jindřich Josef 1973 Zlej sen 104 15. 140
29. 02:19:12 Flachs Michal 1987 Podlesí 102 11. 156
30. 02:21:32 Zárybnický Jan 1978 Bike Club Brdy 100 16. 137
31. 02:24:14 Voříšek Jaroslav 1956 98 2. 195
32. 02:24:36 Váňa Miloslav 1963 Bohutín 96 3. 190
33. 02:24:53 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 94 17. 134
35. 02:28:03 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 90 18. 131
37. 02:34:49 Fuksa Ivan 1963 Sportklub Oxygen 86 5. 180
38. 02:35:53 Vaněk Petr 1966 FITNESS & RELAX LEV NOVÝ BYDŽO 84 6. 176
39. 02:37:54 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 82 7. 172
40. 02:41:16 Chrastina Jaroslav 1973 --- 80 19. 128
41. 02:47:14 Čapek Jan 1986 KUBA team 78 13. 148
42. 02:57:15 Frýdl Tomáš 1981 L3N Lepší Něco Než Nic 76 14. 144

Soubory k závodu od pořadatelů:

Brdská 25

Vážení běžci / kamarádi,
chtěl bych Vám poděkovat za Vaší účast na letošní Brdské 25 / 12 / CR / NW a zvláště dětem za jejich nasazení na svých tratích.

Počasí nám přálo, být jako dnes (pondělí), asi by to byl závod pouze pro nejotrlejší.

Jak se ukázalo, trať Brdské 12 je stále více oblíbená (zřejmě kvůli kratší délce a lidštějšímu převýšení), takže do příštího roku budeme vyhlašovat kromě absolutního pořadí i věkové kategorie, stejně jako na Brdské 25. Moc se omlouvám těm, kteří letos na vyhlašování kategorií marně čekali, protože tuto informaci jsme na webu závodu nijak neprezentovali. Závod Brdská 12 jsme dali na stejnou úroveň jako CR + NW = doplňkové závody s vyhlašováním pouze absolutního pořadí.

Těšíme se na Vás jak příští rok na Brdské 25, tak i na ostatních letošních závodech Brdského běžeckého poháru.

Za organizátory Petr Švarc


Výsledky Brdské 25

Děti, Dospělí celkové, Kategorie

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: