Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

4.4. Běh Rožmitál - Březnice Propozice
10.4. Jarní běh Dražovkou dětské závody Propozice
17.4. Jarní běh pro zdraví dětské závody Propozice
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 5.9.2020 - Příbramský půlmaraton

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 01:17:02 Zeman Zdeněk 1993 Blatná 200 1. 200
2. 01:17:36 Blažek Jaroslav 1993 TJ ČZU 195 2. 195
3. 01:17:57 Pazdera Lukáš 1986 VSK Univerzita Brno 190 3. 190
4. 01:20:33 Novák Vojta 2002 J+V team 185 1. 200
5. 01:21:34 Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři 180 4. 185
6. 01:21:45 Šinágl Filip 1988 176 5. 180
7. 01:21:56 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 172 1. 200
8. 01:22:14 Fořt Martin 1968 ELEVEN RUN TEAM 168 2. 195
9. 01:22:46 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 164 6. 176
10. 01:24:41 Beshir Ervin 1967 SK Zdice 160 3. 190
11. 01:26:26 Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři 156 7. 172
12. 01:27:00 Hradecký Jan 1983 Internet Příbram 152 8. 168
13. 01:27:02 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 148 9. 164
14. 01:27:39 Holiček Stano 1981 144 10. 160
15. 01:30:52 Kreidl Ondřej 1970 Došlap 140 4. 185
16. 01:30:55 Kolář Jakub 1986 Jablonec nad Nisou 137 11. 156
17. 01:31:38 Pergler Lukáš 1992 Komárov 134 12. 152
18. 01:33:10 Pergl Pavel 1982 Točník 131 13. 148
19. 01:34:09 Kysela Ondřej 1987 128 14. 144
20. 01:34:29 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 125 1. 200
21. 01:35:24 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 122 15. 140
22. 01:35:35 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 119 2. 195
23. 01:35:57 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 116 3. 190
24. 01:36:25 Bilina Petr 1971 SK Petrovice u Sedlčan 113 4. 185
25. 01:37:28 Lachout Martin 1970 110 5. 180
26. 01:38:40 Morav Pavel 1972 108 5. 180
27. 01:40:02 Horáček Petr 1980 106 6. 176
28. 01:40:23 Pilík Sláva 1950 Panský mlýn Rakovník 104 1. 200
29. 01:40:57 Charvát Jan 1998 Zaječov 102 16. 137
30. 01:41:18 Matějka Josef 1977 100 7. 172
31. 01:41:21 Večerek mejzr Dušan 1974 Veverky 98 8. 168
32. 01:42:24 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 96 6. 176
33. 01:42:29 Urbaniak Thomas 1979 94 9. 164
34. 01:42:39 Riehs David 1974 92 10. 160
35. 01:43:08 Litvan Milan 1982 Kájov 90 17. 134
36. 01:43:19 Dolejš Rudolf 1958 JIKO Čácha Sušice 88 1. 200
37. 01:43:51 Nový Petr 1989 TJ Baník Stříbro 86 18. 131
38. 01:43:57 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 84 7. 172
39. 01:44:52 Šlosar Roman 1974 Sokol Žebrák 82 11. 156
40. 01:45:36 Karfík David 1967 80 8. 168
41. 01:46:23 Procházka David 1971 78 12. 152
42. 01:46:27 Vyčítal Lukáš 1991 Praha - Zbraslav 76 19. 128
43. 01:46:33 Zikmund Jan 1990 Triatlon Team Příbram 74 20. 125
44. 01:47:03 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 72 13. 148
45. 01:47:15 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 70 14. 144
46. 01:47:23 Belej Lukáš 1986 68 21. 122
47. 01:48:54 Bábíček Matěj 1974 Příbram 66 15. 140
48. 01:48:59 Zapalač Jan 1990 Příbram 64 22. 119
49. 01:49:09 Melichar Martin 2000 Marila 62 23. 116
50. 01:49:35 Klimek Jan 1992 Team Adventure Team 60 24. 113
51. 01:51:07 Mácha Václav 1984 58 25. 110
52. 01:51:08 Svátek Lubomír 1958 Praha 56 2. 195
53. 01:51:13 Kočí Luboš 1985 Kovářství Kočí 54 26. 108
54. 01:51:17 Špína Martin 1974 Milfisk alto 52 16. 137
55. 01:51:21 Novák Aleš 1976 Internet Příbram 50 17. 134
56. 01:51:59 Zadražil Michal 1979 Hořovice 48 18. 131
57. 01:52:23 Gahler David 1994 46 27. 106
58. 01:54:02 Vacek Vratislav 1976 Sokol Nečín 44 19. 128
59. 01:54:04 Sýkora Tomáš 1977 RC Partizan Beograd 42 20. 125
60. 01:54:27 Strouhal Martin 1988 Beroun 40 28. 104
61. 01:54:34 Chovanec Ondřej 1984 39 29. 102
62. 01:55:09 Špryngl Jan 1982 4Timing.cz 38 30. 100
63. 01:55:23 Vopička Milan 1972 Příbram 37 21. 122
64. 01:55:34 Šnobl Jiří 1959 Příbram 36 3. 190
65. 01:55:49 Čambala Pavel 1977 Wheelabrator Czech s.r.o. 35 22. 119
66. 01:56:22 Hlavacek Rostislav 1975 Drasov 34 23. 116
67. 01:56:23 Šusta Miloslav 1966 Cetyně 33 9. 164
68. 01:57:06 Muller Jiří 1973 Jince 32 24. 113
69. 01:57:42 Kafka František 1982 Efounov 31 31. 98
70. 01:58:35 Kleibl Michal 1973 Kostelec nad Černými Lesy 30 25. 110
71. 01:58:55 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 29 10. 160
72. 01:59:22 Hons Pavel 1980 28 26. 108
73. 01:59:44 Havlíček Martin 1972 Příbram 27 27. 106
74. 01:59:54 Brehovsky Roman 1984 Pozdeň 26 32. 96
75. 02:00:05 Brožík Valdemar 1976 --- 25 28. 104
76. 02:00:24 Matějka Josef 2000 24 33. 94
77. 02:01:00 Dokoupil Jiří 1984 23 34. 92
78. 02:01:06 Kortan František 1961 22 11. 156
79. 02:01:46 Häusler Václav 1963 21 12. 152
80. 02:02:02 Jindřich Josef 1973 Zlej sen 20 29. 102
81. 02:03:05 Fára Luděk 1974 19 30. 100
82. 02:03:39 Hrbáček Tomáš 1978 Velká Hraštice 18 31. 98
83. 02:05:40 Vodvářka Aleš 1972 17 32. 96
84. 02:06:16 Šedivý Rastislav 1972 www.LekarnaPribram.cz 16 33. 94
85. 02:07:11 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 15 34. 92
86. 02:07:11 Skalička Petr 1978 Lhota u Příbramě 14 35. 90
87. 02:07:31 Burian Dominik 2001 Gymnázium Pb 13 2. 195
88. 02:08:06 Sláma Lukáš 1984 Písek 12 35. 90
89. 02:08:14 Pech Luboš 1974 Bohutín 11 36. 88
90. 02:08:14 Pavlík Martin 1978 Krnov 10 37. 86
91. 02:08:31 Vávra Jan 1976 9 38. 84
92. 02:10:15 Havrlík Matouš 1995 Sokol Příbram 8 36. 88
93. 02:11:13 Palek Vojta 1977 Chodouň 7 39. 82
94. 02:11:46 Skalka Filip 1984 6 37. 86
95. 02:13:54 Budoš Karel 1972 Wheelabrator Czech s.r.o. 5 40. 80
96. 02:13:58 Chylik Pavel 1970 Mirovice 4 13. 148
97. 02:14:22 Švenda Václav 1974 MěÚ Příbram 3 41. 78
98. 02:14:29 Růžička Pavel 1990 SK Běžec Team 2 38. 84
99. 02:15:22 Švagr Rostislav 2001 Ouběnice 1 3. 190
100. 02:15:47 Franěk Jan 1978 0 42. 76
101. 02:16:34 Allavena Claudio 1974 0 43. 74
102. 02:17:03 Liška Libor 1961 0 14. 144
103. 02:19:33 Bartoš Martin 1991 Příbram 0 39. 82
104. 02:23:39 Sevruk Alexej 1983 Časopis Plav 0 40. 80
105. 02:28:09 Kříž Petr 1983 0 41. 78
106. 02:32:40 Suchopár Vít 1988 Příbram 0 42. 76
107. 02:33:43 Pfauser Jan 1982 HZS ČT 0 43. 74
108. 02:40:40 Sirotek Antonín 1992 0 44. 72
109. 02:45:21 Houžvička Miloš 1978 Příbram 0 44. 72

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: děti, časy kol jednotlivců, časy kol štafet, , kategorie

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: