Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

16.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
22.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (19)
30.8. Karlštejnská 9 dětské závody Podrobnosti Přihlášení (36)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 27.6.2020 - Běh okolo Vraní skály

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:34:49 Koudelka Filip 1991 200 1. 200
2. 00:34:59 Širanec Peter 1981 Koněprusy 195 2. 195
3. 00:35:08 Novák Vojta 2002 J+V team 190 1. 200
4. 00:35:11 Šimurda Richard 1971 ÚSK CS Plzeň 185 1. 200
5. 00:35:17 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 180 2. 195
6. 00:35:30 Hostička Jan 1979 Příbram 176 3. 190
7. 00:35:50 Beshir Ervin 1967 SK Zdice 172 1. 200
8. 00:36:47 Vladyka Jan 1992 STG Příbram 168 3. 190
9. 00:37:21 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 164 4. 185
10. 00:37:34 Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 160 5. 180
11. 00:37:51 Hvižď Leoš 1990 156 6. 176
12. 00:38:02 Pergler Lukáš 1992 Komárov 152 7. 172
13. 00:38:51 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 148 4. 185
14. 00:39:08 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 144 2. 195
15. 00:39:10 Pršala Pavel 1977 RuBik Štětí 140 5. 180
16. 00:40:10 Ludrovský Martin 1977 Kostal Kontakt Systeme 137 6. 176
17. 00:40:17 Raboch Ivan 1966 Žebrák 134 3. 190
18. 00:40:39 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 131 4. 185
19. 00:40:51 Vitásek Josef 1958 Buková 128 1. 200
20. 00:40:55 Žalud Miloš 1971 Spartak Sedlec 125 7. 172
21. 00:40:58 Vrabec Jiří 1961 Plzeň 122 5. 180
22. 00:41:22 Zadražil Michal 1979 Hořovice 119 8. 168
23. 00:41:33 Charvát Jan 1998 Zaječov 116 8. 168
24. 00:41:43 Zemek Michal 1977 Příbram 113 9. 164
25. 00:41:45 Scheu Harald 1969 LMB 110 6. 176
26. 00:42:05 Otčenášek Vít 1987 Trailrun 108 9. 164
27. 00:42:21 Turek Jiří 1962 Chaloupky 106 7. 172
28. 00:42:28 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 104 8. 168
29. 00:42:31 Vyhnánek Aleš 1990 Funeralopolis 102 10. 160
30. 00:42:36 Trojan Filip 1974 Beroun 100 10. 160
31. 00:43:06 Jilg Petr 1986 CAMINO 98 11. 156
32. 00:43:20 Němec Jan 1971 Spartak Strašice 96 11. 156
33. 00:43:24 Vladyka Jan 1958 AC Praha 1890 94 2. 195
34. 00:43:37 Valdman Josef 1975 Beroun 92 12. 152
35. 00:43:53 Fortelka Jiří 1982 Příbram 90 12. 152
36. 00:44:01 Zelenka Stanislav 1972 Kadaň 88 13. 148
37. 00:44:38 Korytár Ján 1952 AC Falcon Rokycany 86 3. 190
38. 00:44:49 Šiman Eduard 1965 Praha 10 84 9. 164
39. 00:45:16 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 82 14. 144
40. 00:45:57 Bambas Jaroslav 1957 Plzeň 80 4. 185
41. 00:46:06 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 78 5. 180
42. 00:46:15 Bečvář Jan 1972 Biatlon Klub Beroun 76 15. 140
43. 00:46:26 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 74 13. 148
44. 00:46:37 Dostál Ivo 1977 72 16. 137
45. 00:46:42 Matějovský Pavel 1965 ABC/SABZO 70 10. 160
46. 00:47:16 Veselý Martin 1984 68 14. 144
47. 00:47:20 Pinďák Jiří 1960 Oceloví letci 66 6. 176
48. 00:47:26 Šusta Miloslav 1966 Cetyně 64 11. 156
49. 00:47:46 Zaremba Jan 1981 62 15. 140
50. 00:47:55 Benýr Pavel 1963 MBM Praha 60 12. 152
51. 00:48:16 Vacek Vratislav 1976 Sokol Nečín 58 17. 134
52. 00:48:28 Pelc Jan 1986 Hudlice 56 16. 137
53. 00:48:51 Svítil Václav 1959 SKP Olymp Praha 54 7. 172
54. 00:48:57 Kašpar Michal 1990 Černín 52 17. 134
55. 00:49:31 Lípa Václav 1952 Černošice 50 8. 168
56. 00:49:52 Prokop Jan 2000 TJ Lokomotiva Černín 48 18. 131
57. 00:49:56 Mařík Michal 1975 Praha 10 46 18. 131
58. 00:50:27 Šedivý Rastislav 1972 SK Pecouská 44 19. 128
59. 00:50:30 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 42 9. 164
60. 00:51:25 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 40 13. 148
61. 00:51:51 Dítě Martin 1968 Štěchovice 39 14. 144
62. 00:52:19 Magera Petr 1966 Příbram 38 15. 140
63. 00:52:56 Svoboda Jan 1943 Příbram 37 1. 200
64. 00:53:09 Navrátil Josef 1949 SK Stránčice 36 2. 195
65. 00:55:50 Bureš Michal 1987 35 19. 128
66. 00:57:20 Novák Michal 1958 Dobříš 34 10. 160
67. 01:00:48 Houžvička Miloš 1978 Příbram 33 20. 125
68. 01:01:39 Zalužanský Petr 1970 Bonbon Kutná Hora 32 16. 137
69. 01:05:39 Leitner Josef 1969 Příbram 31 17. 134
70. 01:07:49 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 30 3. 190
71. 01:15:39 Malý Zdeněk 1942 Loko Beroun 29 4. 185
72. 01:23:05 Kněžourek Josef 1939 MK Žebrák 28 5. 180

Soubory k závodu od pořadatelů:

Vraní skála opět ve výhni

Tradiční teplé počasí a poprvé i účast nad 100 běžců přivítal na svém domácím běhu Ivan Raboch v Černíně u Zdic.

O vítězi se rozhodlo až v závěrečném seběhu, kde měl více sil Filip Koudelka než Peter Širanec, oba nejlépe zvládli závěrečné dlouhé stoupání, ve kterém jasně utekli mladému Vojtovi Novákovi.

Výsledkové listiny: Celkové, kategorie, Muži/ženy

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: