Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

6.11. Podzimní běh Dražovkou dětské závody Propozice Přihlášky (37)
13.11. Svatojánská 20 Propozice Přihlášky (13)
20.11. Tochovický kros Podrejžím dětské závody Propozice Přihlášky (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 27.6.2020 - Běh okolo Vraní skály

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:34:49 Koudelka Filip 1991 200 1. 200
2. 00:34:59 Širanec Peter 1981 Koněprusy 195 2. 195
3. 00:35:08 Novák Vojta 2002 J+V team 190 1. 200
4. 00:35:11 Šimurda Richard 1971 ÚSK CS Plzeň 185 1. 200
5. 00:35:17 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 180 2. 195
6. 00:35:30 Hostička Jan 1979 Příbram 176 3. 190
7. 00:35:50 Beshir Ervin 1967 SK Zdice 172 1. 200
8. 00:36:47 Vladyka Jan 1992 STG Příbram 168 3. 190
9. 00:37:21 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 164 4. 185
10. 00:37:34 Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 160 5. 180
11. 00:37:51 Hvižď Leoš 1990 156 6. 176
12. 00:38:02 Pergler Lukáš 1992 Komárov 152 7. 172
13. 00:38:51 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 148 4. 185
14. 00:39:08 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 144 2. 195
15. 00:39:10 Pršala Pavel 1977 RuBik Štětí 140 5. 180
16. 00:40:10 Ludrovský Martin 1977 Kostal Kontakt Systeme 137 6. 176
17. 00:40:17 Raboch Ivan 1966 Žebrák 134 3. 190
18. 00:40:39 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 131 4. 185
19. 00:40:51 Vitásek Josef 1958 Buková 128 1. 200
20. 00:40:55 Žalud Miloš 1971 Spartak Sedlec 125 7. 172
21. 00:40:58 Vrabec Jiří 1961 Plzeň 122 5. 180
22. 00:41:22 Zadražil Michal 1979 Hořovice 119 8. 168
23. 00:41:33 Charvát Jan 1998 Zaječov 116 8. 168
24. 00:41:43 Zemek Michal 1977 Příbram 113 9. 164
25. 00:41:45 Scheu Harald 1969 LMB 110 6. 176
26. 00:42:05 Otčenášek Vít 1987 Trailrun 108 9. 164
27. 00:42:21 Turek Jiří 1962 Chaloupky 106 7. 172
28. 00:42:28 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 104 8. 168
29. 00:42:31 Vyhnánek Aleš 1990 Funeralopolis 102 10. 160
30. 00:42:36 Trojan Filip 1974 Beroun 100 10. 160
31. 00:43:06 Jilg Petr 1986 CAMINO 98 11. 156
32. 00:43:20 Němec Jan 1971 Spartak Strašice 96 11. 156
33. 00:43:24 Vladyka Jan 1958 AC Praha 1890 94 2. 195
34. 00:43:37 Valdman Josef 1975 Beroun 92 12. 152
35. 00:43:53 Fortelka Jiří 1982 Příbram 90 12. 152
36. 00:44:01 Zelenka Stanislav 1972 Kadaň 88 13. 148
37. 00:44:38 Korytár Ján 1952 AC Falcon Rokycany 86 3. 190
38. 00:44:49 Šiman Eduard 1965 Praha 10 84 9. 164
39. 00:45:16 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 82 14. 144
40. 00:45:57 Bambas Jaroslav 1957 Plzeň 80 4. 185
41. 00:46:06 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 78 5. 180
42. 00:46:15 Bečvář Jan 1972 Biatlon Klub Beroun 76 15. 140
43. 00:46:26 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 74 13. 148
44. 00:46:37 Dostál Ivo 1977 72 16. 137
45. 00:46:42 Matějovský Pavel 1965 ABC/SABZO 70 10. 160
46. 00:47:16 Veselý Martin 1984 68 14. 144
47. 00:47:20 Pinďák Jiří 1960 Oceloví letci 66 6. 176
48. 00:47:26 Šusta Miloslav 1966 Cetyně 64 11. 156
49. 00:47:46 Zaremba Jan 1981 62 15. 140
50. 00:47:55 Benýr Pavel 1963 MBM Praha 60 12. 152
51. 00:48:16 Vacek Vratislav 1976 Sokol Nečín 58 17. 134
52. 00:48:28 Pelc Jan 1986 Hudlice 56 16. 137
53. 00:48:51 Svítil Václav 1959 SKP Olymp Praha 54 7. 172
54. 00:48:57 Kašpar Michal 1990 Černín 52 17. 134
55. 00:49:31 Lípa Václav 1952 Černošice 50 8. 168
56. 00:49:52 Prokop Jan 2000 TJ Lokomotiva Černín 48 18. 131
57. 00:49:56 Mařík Michal 1975 Praha 10 46 18. 131
58. 00:50:27 Šedivý Rastislav 1972 www.LekarnaPribram.cz 44 19. 128
59. 00:50:30 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 42 9. 164
60. 00:51:25 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 40 13. 148
61. 00:51:51 Dítě Martin 1968 Štěchovice 39 14. 144
62. 00:52:19 Magera Petr 1966 Příbram 38 15. 140
63. 00:52:56 Svoboda Jan 1943 Příbram 37 1. 200
64. 00:53:09 Navrátil Josef 1949 SK Stránčice 36 2. 195
65. 00:55:50 Bureš Michal 1987 35 19. 128
66. 00:57:20 Novák Michal 1958 Dobříš 34 10. 160
67. 01:00:48 Houžvička Miloš 1978 Příbram 33 20. 125
68. 01:01:39 Zalužanský Petr 1970 Bonbon Kutná Hora 32 16. 137
69. 01:05:39 Leitner Josef 1969 Příbram 31 17. 134
70. 01:07:49 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 30 3. 190
71. 01:15:39 Malý Zdeněk 1942 Loko Beroun 29 4. 185
72. 01:23:05 Kněžourek Josef 1939 MK Žebrák 28 5. 180

Soubory k závodu od pořadatelů:

Vraní skála opět ve výhni

Tradiční teplé počasí a poprvé i účast nad 100 běžců přivítal na svém domácím běhu Ivan Raboch v Černíně u Zdic.

O vítězi se rozhodlo až v závěrečném seběhu, kde měl více sil Filip Koudelka než Peter Širanec, oba nejlépe zvládli závěrečné dlouhé stoupání, ve kterém jasně utekli mladému Vojtovi Novákovi.

Výsledkové listiny: Celkové, kategorie, Muži/ženy

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: