Termíny závodů pro rok 2022: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

12.2. S čelovkou Dražovkou dětské závody Propozice Přihlášky (17)
19.2. Zimní běh Litní a zámeckým parkem dětské závody Propozice Přihlášky (18)
12.3. Zimní běh v Bezděkově Propozice Přihlášky (0)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 13.11.2021 - Svatojánská 20

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:42:26 Churaňová Radka 1977 TJ Lokomotiva Trutnov 200 1. 200
2. 00:42:49 Koubková Lenka 1984 Spartak Praha 4 195 2. 195
3. 00:45:35 Šnebergerová Lucie 1983 Praha 190 3. 190
4. 00:45:49 Semrádová Adélka 1994 AC Čáslav 185 1. 200
5. 00:47:51 Grohová Karolína 1990 Krkonoše Vrchlabí 180 2. 195
6. 00:47:55 Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák 176 3. 190
7. 00:48:04 Zeisková Eliška 1988 Křesťanské centrum Příbram 172 4. 185
8. 00:49:28 Dziegielewska Ewelina 1985 Praha 168 4. 185
9. 00:50:30 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 164 1. 200
10. 00:50:45 Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči 160 5. 180
11. 00:52:20 Jiřičná Dana 1969 bonbon praha 156 2. 195
12. 00:52:50 Stibalová Petra 1976 Broumy 152 3. 190
13. 00:53:27 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 148 4. 185
14. 00:53:57 Korandová Petra 1992 2BWINNER TEAM 144 5. 180
15. 00:54:28 Vokůrková Vladimíra 1988 4Vokurky 140 6. 176
16. 00:54:57 Jandurová Iva 1985 za sebe 137 6. 176
17. 00:55:11 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 134 5. 180
18. 00:57:09 Vlachová Blanka 1992 131 7. 172
19. 00:57:32 Růžičková Jana 1969 Černín 128 6. 176
20. 00:58:09 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 125 7. 172
21. 00:58:09 Pertlová Martina 1974 Beroun 122 8. 168
22. 00:59:09 Hartmanová Stanislava 1958 --- 119 1. 200
23. 01:01:16 Řepíková Eva 1976 Prostě běž! 116 9. 164
24. 01:02:27 Svobodová Dana 1952 Příbram 113 1. 200
25. 01:02:54 Žížalová Denisa 1979 Beroun 110 7. 172
27. 01:03:26 Saidlova Zuzana 1984 Beroun 106 9. 164
28. 01:05:01 Netíková Naděžda 1985 Prostě běž! 104 10. 160
29. 01:09:13 Říhová Ilona 1973 Poběžovice 102 10. 160
30. 01:09:59 Doležalová Marcela 1976 Kladno 100 11. 156
31. 01:14:25 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 98 8. 168
32. 01:16:36 Beránková Jaroslava 1962 Žebrák 96 2. 195
33. 01:18:57 Bartošová Milada 1953 Příbram 94 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

Fotky: od pořadatele, od Zory Hrdinové

Výsledky

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: