Termíny závodů pro rok 2022: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

1.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (156)
2.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
8.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (14)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 3.7.2022 - Lochovice - Plešivec

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:24:27 Kopáč Jiří 1982 Dukla Komořany 200 1. 200
2. 00:24:56 Zeman Zdeněk 1993 Blatná 195 1. 200
3. 00:25:22 Minařík Petr 1976 Rokycany 190 2. 195
4. 00:25:30 Rendl Josef 1976 tj packa praha 185 3. 190
5. 00:25:43 Novák Vojta 2002 J+V team 180 2. 195
6. 00:26:07 Šmíd Jaroslav 1976 Dobřany 176 4. 185
7. 00:26:17 Černý Martin 1991 Ac Trial Plzeň 172 3. 190
8. 00:26:33 Růžička Martin 2002 Tuchlovice - Šílenci v běhu 168 4. 185
9. 00:26:41 Viktora Miloslav 1983 Blovice 164 5. 180
10. 00:27:05 Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky 160 5. 180
11. 00:27:20 Vacek Martin 1969 Dlouhá Třebová 156 1. 200
12. 00:27:24 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 152 6. 176
13. 00:27:32 Sedláček Jan 1978 SK Plzeň Bolevec 148 7. 172
14. 00:27:45 Marek Jiří 1976 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 144 8. 168
15. 00:27:57 Sedláček Jaroslav 2003 OK Roztoky 140 1. 200
16. 00:27:59 Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 137 9. 164
17. 00:28:06 Král Vítězslav 1976 Rysy 134 10. 160
18. 00:28:15 Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři 131 11. 156
19. 00:28:20 Máša Jan 2003 RUNning team Žežice 128 2. 195
20. 00:28:20 Záruba Jan 1977 SIX MONKEYS 125 12. 152
21. 00:28:29 Žák Jiří 1971 Fit bez diet 122 2. 195
22. 00:28:35 Pelikán Aleš 1995 Sedlčany 119 6. 176
23. 00:28:42 Grim Ondřej 1995 ASK Slavia Praha 116 7. 172
24. 00:28:56 Vacarda Vladimír 1959 AC Slovan Liberec 113 1. 200
25. 00:29:11 Rákosník Luboš 1974 Jihočeský klub maratonců České 110 13. 148
26. 00:29:18 Tillmann Wolfgang 1961 GTC Čáslav 108 2. 195
27. 00:30:04 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 106 3. 190
28. 00:30:11 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 104 14. 144
29. 00:30:18 Škrabálek Jan 1970 Krčský les 102 4. 185
30. 00:30:28 Ožana Václav 1964 Nové Město na Moravě 100 5. 180
31. 00:30:35 Vitásek Josef 1958 Buková 98 3. 190
32. 00:30:51 Jilg Petr 1986 CAMINO 96 8. 168
33. 00:30:52 Pospíšil Vítek 1968 SK Praga 94 6. 176
34. 00:30:55 Hlinovský Václav 1960 PMDP/Plzeň 92 4. 185
35. 00:30:59 Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník 90 9. 164
37. 00:31:42 Kallehauge Jesper 1966 Praha 86 7. 172
38. 00:31:56 Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov 84 8. 168
39. 00:31:58 Chochola Petr 1977 Florbal NS 82 16. 137
40. 00:32:02 Bufka Zdeněk 1957 AC Česká Lípa 80 5. 180
41. 00:32:10 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 78 9. 164
42. 00:32:15 Petranyi Radoslav 1986 Bonbon 76 10. 160
43. 00:32:16 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 74 17. 134
44. 00:32:26 Raboch Ivan 1966 Žebrák 72 10. 160
45. 00:32:39 Frühauf František 1975 Ohrazenice 70 18. 131
46. 00:32:52 Dvořák Vítězslav 1983 TTK Slavia Plzeň 68 11. 156
47. 00:33:00 Javůrek Honza 1979 sk hofmanbajk 66 19. 128
48. 00:33:04 Scheu Harald 1969 LMB 64 11. 156
49. 00:33:43 Oberlander Jan 1975 TJ Sokol Senohraby 62 20. 125
50. 00:33:48 Nový Jiří 1984 Zbiroh 60 12. 152
51. 00:34:02 Hromádka Ondřej 1980 D5 58 21. 122
52. 00:34:26 Hofman Vít 1992 Bubákovští kocouři 56 13. 148
53. 00:34:37 Vobejda Ladislav 1974 SDH Březové Hory 54 22. 119
54. 00:34:46 Kahánek Stanislav 1981 Praha 52 23. 116
55. 00:34:53 Kmeť Milan 1967 Sokol Lodenice 50 12. 152
56. 00:34:57 Civín Aleš 1988 48 14. 144
57. 00:35:02 Rus Zdeněk 1952 TJ Nýrsko 46 1. 200
58. 00:35:09 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 44 24. 113
59. 00:35:12 Nademlejnský Petr 1978 Zdice 42 25. 110
60. 00:35:15 Říha Karel 1969 bbk 40 13. 148
61. 00:35:16 Valíček Václav 1950 ČZ Strakonice 39 2. 195
62. 00:35:22 Bečvář Jan 1972 Biatlon Klub Beroun 38 14. 144
63. 00:35:27 Pavlíček Jaroslav 1978 Sebečice 37 26. 108
64. 00:35:29 Mařík Michal 1975 Praha 10 36 27. 106
65. 00:35:31 Trejbal Michal 1982 SKP Mladá Boleslav 35 28. 104
66. 00:35:31 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 34 29. 102
67. 00:35:38 Štůtek Stanislav 1958 TJ Maratonstav Úpice 33 6. 176
68. 00:35:39 Pechek František 1953 Maratonstav Úpice 32 7. 172
69. 00:35:44 Flegl Vlastimil 1953 Brtev 31 8. 168
70. 00:35:59 Jung Václav 1977 Beroun 30 30. 100
71. 00:36:04 Zadina Václav 2004 BV Elektronik 29 3. 190
72. 00:36:08 Hršel Josef 1976 SK Mníšecký Expres 28 31. 98
73. 00:36:15 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 27 32. 96
75. 00:36:48 Petrouš Ivo 1967 Praha 7 25 15. 140
76. 00:36:51 Šmída Oldřich 1948 Maratonstav Úpice 24 3. 190
77. 00:37:02 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 23 16. 137
78. 00:37:07 Justych Jiří 1969 Fbc Bzová 22 17. 134
79. 00:37:07 Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno 21 18. 131
80. 00:37:17 Roth Zdeněk 1971 Plzeň 20 19. 128
81. 00:37:22 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 19 4. 185
82. 00:37:41 Slamiak Stanislav 1962 lokomotiva ostrava 18 9. 164
83. 00:37:43 Hula Radek 1982 SK Jince 17 34. 92
84. 00:37:52 Ráb Pavel 1952 Česká Třebová 16 5. 180
85. 00:37:54 Gregor Jaroslav 1951 Běchovice 15 6. 176
86. 00:37:57 Týc Miroslav 1958 Krajníčko 14 10. 160
87. 00:38:08 Pilík Sláva 1950 Panský mlýn Rakovník 13 7. 172
88. 00:38:10 Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun 12 20. 125
89. 00:38:15 Ryzner Miroslav 1961 Sk Srch 11 11. 156
90. 00:38:19 Kašpar Michal 1990 Černín 10 15. 140
91. 00:38:21 Jun Tomáš 1989 ZŠ MŠ Nové Strašecí 9 16. 137
92. 00:38:23 Kubišta Oto 1953 AK Iscarex Č.Třebová 8 12. 152
93. 00:38:24 Zahrádka Aleš 1991 Lochovice 7 17. 134
94. 00:38:43 Svátek Lubomír 1958 Praha 6 13. 148
95. 00:39:16 Konopásek Radek 1989 Krušovice 5 18. 131
96. 00:39:27 Javůrek Jiří 1948 Maratonstav 4 8. 168
97. 00:39:28 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 3 14. 144
98. 00:39:52 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 2 21. 122
99. 00:40:00 Cvrček Martin 1979 planeta Země 1 35. 90
100. 00:40:17 Hrubý Radek 1971 Lochovice 0 22. 119
101. 00:40:31 Komínek Tomáš 1993 Lochovice 0 19. 128
102. 00:40:39 Sedláček Jaroslav 1968 OK Roztoky 0 23. 116
103. 00:40:44 Velík Libor 1966 Nosac ski team 0 24. 113
104. 00:40:51 Zadina Jaroslav 1964 BV Elektronik 0 25. 110
105. 00:41:06 Jánský Zdeněk 1987 FL Nové Strašecí 0 20. 125
106. 00:41:25 Doležal Jaromír 1957 SABZO 0 15. 140
107. 00:41:33 Nový Břetislav 1947 SABZO Praha 0 9. 164
108. 00:41:40 Deak Roman 1974 Ukrajina 0 36. 88
109. 00:41:56 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 0 26. 108
110. 00:42:48 Vávra Jan 1976 0 37. 86
111. 00:43:04 Gregořica Jakub 1990 0 21. 122
112. 00:43:05 Trejbal Karel 1951 SKP Mladá Boleslav 0 10. 160
113. 00:43:11 Chochola Vladimír 1950 MK Kladno 0 11. 156
114. 00:43:15 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 0 16. 137
115. 00:43:42 Kršík Milan 1981 Libomyšl 0 38. 84
116. 00:44:04 Novák Michal 1958 Dobříš 0 17. 134
117. 00:44:34 Řápek Václav 1942 AVC Praha 0 12. 152
118. 00:44:54 Rock Jan 1954 Sokol Unhošť 0 18. 131
119. 00:45:36 Peták Petr 1975 Klínec 0 39. 82
120. 00:45:58 Masár Miroslav 1963 Lochovice 0 27. 106
121. 00:46:18 Pour Svatopluk 1952 Slavoj Obecnice 0 13. 148
122. 00:48:51 Šůcha Václav 1946 SV Stříbro 0 14. 144
123. 00:48:53 Leitner Josef 1969 Příbram 0 28. 104
124. 00:49:07 Houžvička Miloš 1978 Příbram 0 40. 80
125. 00:50:19 Strejček Jiří 1980 0 41. 78
126. 00:50:57 Mašek Roman 1961 SNB 0 19. 128
127. 00:51:01 Wiener Otakar 1956 Maraton klub Kladno 0 20. 125
128. 00:51:55 Mucha Petr 1947 Sokol Kobylisy 0 15. 140
129. 00:52:49 Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 0 16. 137
130. 00:54:09 Les Josef 1947 TJ Maratonstav 0 17. 134
131. 00:55:57 Kocian Luděk 1942 AVC Praha 0 18. 131
132. 00:56:51 Dolejš Radomír 1958 SABZO 0 21. 122
133. 00:57:41 Tučný Jan 1947 MK Pardubice 0 19. 128
134. 00:57:51 Švarc Miloslav 1972 Střela Žebrák 0 29. 102
135. 00:59:37 Tolar Vladimír 1940 SV Stříbro 0 20. 125
136. 01:00:00 Rataj Jan 1973 Dukla Praha 0 42. 76
137. 01:00:06 Ulrich Josef 1937 Liga 100 praha 0 21. 122

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Dětské běhy, Celkové, kategorie, Muži/ženy, záznam z cíle, záznam 250m před cílem, krpál

Zpráva hlavního rozhodčího z Lochovice - PLešivec


Fotky z Plešivce: Ze startu a dětských běhů od Miroslava Maršálka a z vrcholu od Věry Zvoníčkové vz-foto.cz

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: