Termíny závodů pro rok 2024: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

9.3. Zimní běh krajem J. J. Ryby Propozice Přihlášky (12)
17.3. Maraton okolo Orlíku Propozice Přihlášky (35)
23.3. Josefský běh v Cerhovicích dětské závody Propozice Přihlášky (7)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 3.7.2022 - Lochovice - Plešivec

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1 . 00:24:27 Kopáč Jiří 1982 Dukla Komořany 200 1. 200
2 . 00:24:56 Zeman Zdeněk 1993 Blatná 195 1. 200
3 . 00:25:22 Minařík Petr 1976 Rokycany 190 2. 195
4 . 00:25:30 Rendl Josef 1976 tj packa praha 185 3. 190
5 . 00:25:43 Novák Vojta 2002 J+V team 180 2. 195
6 . 00:26:07 Šmíd Jaroslav 1976 Dobřany 176 4. 185
7 . 00:26:17 Černý Martin 1991 Ac Trial Plzeň 172 3. 190
8 . 00:26:33 Růžička Martin 2002 Tuchlovice - Šílenci v běhu 168 4. 185
9 . 00:26:41 Viktora Miloslav 1983 Blovice 164 5. 180
10 . 00:27:05 Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky 160 5. 180
11 . 00:27:20 Vacek Martin 1969 Dlouhá Třebová 156 1. 200
12 . 00:27:24 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 152 6. 176
13 . 00:27:32 Sedláček Jan 1978 SK Plzeň Bolevec 148 7. 172
14 . 00:27:45 Marek Jiří 1976 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 144 8. 168
15 . 00:27:57 Sedláček Jaroslav 2003 OK Roztoky 140 1. 200
16 . 00:27:59 Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 137 9. 164
17 . 00:28:06 Král Vítězslav 1976 Rysy 134 10. 160
18 . 00:28:15 Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři 131 11. 156
19 . 00:28:20 Máša Jan 2003 RUNning team Žežice 128 2. 195
20 . 00:28:20 Záruba Jan 1977 SIX MONKEYS 125 12. 152
21 . 00:28:29 Žák Jiří 1971 Fit bez diet 122 2. 195
22 . 00:28:35 Pelikán Aleš 1995 Sedlčany 119 6. 176
23 . 00:28:42 Grim Ondřej 1995 ASK Slavia Praha 116 7. 172
24 . 00:28:56 Vacarda Vladimír 1959 AC Slovan Liberec 113 1. 200
25 . 00:29:11 Rákosník Luboš 1974 Jihočeský klub maratonců České 110 13. 148
26 . 00:29:18 Tillmann Wolfgang 1961 GTC Čáslav 108 2. 195
27 . 00:30:04 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 106 3. 190
28 . 00:30:11 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 104 14. 144
29 . 00:30:18 Škrabálek Jan 1970 Krčský les 102 4. 185
30 . 00:30:28 Ožana Václav 1964 Nové Město na Moravě 100 5. 180
31 . 00:30:35 Vitásek Josef 1958 Buková 98 3. 190
32 . 00:30:51 Jilg Petr 1986 CAMINO 96 8. 168
33 . 00:30:52 Pospíšil Vítek 1968 SK Praga 94 6. 176
34 . 00:30:55 Hlinovský Václav 1960 PMDP/Plzeň 92 4. 185
35 . 00:30:59 Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník 90 9. 164
37 . 00:31:42 Kallehauge Jesper 1966 Praha 86 7. 172
38 . 00:31:56 Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov 84 8. 168
39 . 00:31:58 Chochola Petr 1977 Florbal NS 82 16. 137
40 . 00:32:02 Bufka Zdeněk 1957 AC Česká Lípa 80 5. 180
41 . 00:32:10 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 78 9. 164
42 . 00:32:15 Petranyi Radoslav 1986 Bonbon 76 10. 160
43 . 00:32:16 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 74 17. 134
44 . 00:32:26 Raboch Ivan 1966 Žebrák 72 10. 160
45 . 00:32:39 Frühauf František 1975 Ohrazenice 70 18. 131
46 . 00:32:52 Dvořák Vítězslav 1983 TTK Slavia Plzeň 68 11. 156
47 . 00:33:00 Javůrek Honza 1979 sk hofmanbajk 66 19. 128
48 . 00:33:04 Scheu Harald 1969 LMB 64 11. 156
49 . 00:33:43 Oberlander Jan 1975 TJ Sokol Senohraby 62 20. 125
50 . 00:33:48 Nový Jiří 1984 Zbiroh 60 12. 152
51 . 00:34:02 Hromádka Ondřej 1980 D5 58 21. 122
52 . 00:34:26 Hofman Vít 1992 Bubákovští kocouři 56 13. 148
53 . 00:34:37 Vobejda Ladislav 1974 SDH Březové Hory 54 22. 119
54 . 00:34:46 Kahánek Stanislav 1981 Praha 52 23. 116
55 . 00:34:53 Kmeť Milan 1967 Sokol Lodenice 50 12. 152
56 . 00:34:57 Civín Aleš 1988 48 14. 144
57 . 00:35:02 Rus Zdeněk 1952 TJ Nýrsko 46 1. 200
58 . 00:35:09 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 44 24. 113
59 . 00:35:12 Nademlejnský Petr 1978 Zdice 42 25. 110
60 . 00:35:15 Říha Karel 1969 bbk 40 13. 148
61 . 00:35:16 Valíček Václav 1950 ČZ Strakonice 39 2. 195
62 . 00:35:22 Bečvář Jan 1972 Biatlon Klub Beroun 38 14. 144
63 . 00:35:27 Pavlíček Jaroslav 1978 Sebečice 37 26. 108
64 . 00:35:29 Mařík Michal 1975 Praha 10 36 27. 106
65 . 00:35:31 Trejbal Michal 1982 SKP Mladá Boleslav 35 28. 104
66 . 00:35:31 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 34 29. 102
67 . 00:35:38 Štůtek Stanislav 1958 TJ Maratonstav Úpice 33 6. 176
68 . 00:35:39 Pechek František 1953 Maratonstav Úpice 32 7. 172
69 . 00:35:44 Flegl Vlastimil 1953 Brtev 31 8. 168
70 . 00:35:59 Jung Václav 1977 Beroun 30 30. 100
71 . 00:36:04 Zadina Václav 2004 BV Elektronik 29 3. 190
72 . 00:36:08 Hršel Josef 1976 SK Mníšecký Expres 28 31. 98
73 . 00:36:15 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 27 32. 96
75 . 00:36:48 Petrouš Ivo 1967 Praha 7 25 15. 140
76 . 00:36:51 Šmída Oldřich 1948 Maratonstav Úpice 24 3. 190
77 . 00:37:02 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 23 16. 137
78 . 00:37:07 Justych Jiří 1969 Fbc Bzová 22 17. 134
79 . 00:37:07 Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno 21 18. 131
80 . 00:37:17 Roth Zdeněk 1971 Plzeň 20 19. 128
81 . 00:37:22 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 19 4. 185
82 . 00:37:41 Slamiak Stanislav 1962 lokomotiva ostrava 18 9. 164
83 . 00:37:43 Hula Radek 1982 SK Jince 17 34. 92
84 . 00:37:52 Ráb Pavel 1952 Česká Třebová 16 5. 180
85 . 00:37:54 Gregor Jaroslav 1951 Běchovice 15 6. 176
86 . 00:37:57 Týc Miroslav 1958 Krajníčko 14 10. 160
87 . 00:38:08 Pilík Sláva 1950 Panský mlýn Rakovník 13 7. 172
88 . 00:38:10 Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun 12 20. 125
89 . 00:38:15 Ryzner Miroslav 1961 Sk Srch 11 11. 156
90 . 00:38:19 Kašpar Michal 1990 Černín 10 15. 140
91 . 00:38:21 Jun Tomáš 1989 ZŠ MŠ Nové Strašecí 9 16. 137
92 . 00:38:23 Kubišta Oto 1953 AK Iscarex Č.Třebová 8 12. 152
93 . 00:38:24 Zahrádka Aleš 1991 Lochovice 7 17. 134
94 . 00:38:43 Svátek Lubomír 1958 Praha 6 13. 148
95 . 00:39:16 Konopásek Radek 1989 Krušovice 5 18. 131
96 . 00:39:27 Javůrek Jiří 1948 Maratonstav 4 8. 168
97 . 00:39:28 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 3 14. 144
98 . 00:39:52 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 2 21. 122
99 . 00:40:00 Cvrček Martin 1979 planeta Země 1 35. 90
100 . 00:40:17 Hrubý Radek 1971 Lochovice 0 22. 119
101 . 00:40:31 Komínek Tomáš 1993 Lochovice 0 19. 128
102 . 00:40:39 Sedláček Jaroslav 1968 OK Roztoky 0 23. 116
103 . 00:40:44 Velík Libor 1966 Nosac ski team 0 24. 113
104 . 00:40:51 Zadina Jaroslav 1964 BV Elektronik 0 25. 110
105 . 00:41:06 Jánský Zdeněk 1987 FL Nové Strašecí 0 20. 125
106 . 00:41:25 Doležal Jaromír 1957 SABZO 0 15. 140
107 . 00:41:33 Nový Břetislav 1947 SABZO Praha 0 9. 164
108 . 00:41:40 Deak Roman 1974 Ukrajina 0 36. 88
109 . 00:41:56 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 0 26. 108
110 . 00:42:48 Vávra Jan 1976 0 37. 86
111 . 00:43:04 Gregořica Jakub 1990 0 21. 122
112 . 00:43:05 Trejbal Karel 1951 SKP Mladá Boleslav 0 10. 160
113 . 00:43:11 Chochola Vladimír 1950 MK Kladno 0 11. 156
114 . 00:43:15 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 0 16. 137
115 . 00:43:42 Kršík Milan 1981 Libomyšl 0 38. 84
116 . 00:44:04 Novák Michal 1958 Dobříš 0 17. 134
117 . 00:44:34 Řápek Václav 1942 AVC Praha 0 12. 152
118 . 00:44:54 Rock Jan 1954 Sokol Unhošť 0 18. 131
119 . 00:45:36 Peták Petr 1975 Klínec 0 39. 82
120 . 00:45:58 Masár Miroslav 1963 Lochovice 0 27. 106
121 . 00:46:18 Pour Svatopluk 1952 Slavoj Obecnice 0 13. 148
122 . 00:48:51 Šůcha Václav 1946 SV Stříbro 0 14. 144
123 . 00:48:53 Leitner Josef 1969 Příbram 0 28. 104
124 . 00:49:07 Houžvička Miloš 1978 Příbram 0 40. 80
125 . 00:50:19 Strejček Jiří 1980 0 41. 78
126 . 00:50:57 Mašek Roman 1961 SNB 0 19. 128
127 . 00:51:01 Wiener Otakar 1956 Maraton klub Kladno 0 20. 125
128 . 00:51:55 Mucha Petr 1947 Sokol Kobylisy 0 15. 140
129 . 00:52:49 Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 0 16. 137
130 . 00:54:09 Les Josef 1947 TJ Maratonstav 0 17. 134
131 . 00:55:57 Kocian Luděk 1942 AVC Praha 0 18. 131
132 . 00:56:51 Dolejš Radomír 1958 SABZO 0 21. 122
133 . 00:57:41 Tučný Jan 1947 MK Pardubice 0 19. 128
134 . 00:57:51 Švarc Miloslav 1972 Střela Žebrák 0 29. 102
135 . 00:59:37 Tolar Vladimír 1940 SV Stříbro 0 20. 125
136 . 01:00:00 Rataj Jan 1973 Dukla Praha 0 42. 76
137 . 01:00:06 Ulrich Josef 1937 Liga 100 praha 0 21. 122

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Dětské běhy, Celkové, kategorie, Muži/ženy, záznam z cíle, záznam 250m před cílem, krpál

Zpráva hlavního rozhodčího z Lochovice - PLešivec


Fotky z Plešivce: Ze startu a dětských běhů od Miroslava Maršálka a z vrcholu od Věry Zvoníčkové vz-foto.cz

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: