Termíny závodů pro rok 2022: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

1.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (156)
2.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
8.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (14)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 19.2.2022 - Zimní běh Litní a zámeckým parkem

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:31:27 Žáková Anita 2000 Žakyclub Pb 200 1. 200
2. 00:33:10 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 195 1. 200
3. 00:33:34 Cylková Anna-marie 1999 Řevnice 190 2. 195
4. 00:35:03 Třísková Katarina 1971 Praha 6 185 2. 195
5. 00:35:15 Stibalová Petra 1976 Broumy 180 3. 190
6. 00:35:38 Hrdličková Romana 1975 Praskolesy 176 4. 185
7. 00:36:12 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 172 1. 200
8. 00:36:40 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 168 5. 180
9. 00:37:14 Landauerová Radka 1992 Příbram 164 3. 190
10. 00:37:25 Neumannová Hanka 1974 SK Pampelišky 160 6. 176
11. 00:37:31 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 156 7. 172
12. 00:37:45 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 152 4. 185
13. 00:38:07 Fraňková Andrea 1989 Praha 6 148 5. 180
14. 00:38:12 Dušková Štěpánka 1975 SK Vlaška 144 8. 168
15. 00:38:39 Šebestová Jitka 1980 Rozběháme Beroun 140 1. 200
16. 00:38:57 Pavlíková Petra 1984 Narysov 137 2. 195
17. 00:39:25 Růžičková Jana 1969 Černín 134 9. 164
18. 00:39:50 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 131 10. 160
19. 00:40:28 Hartmanová Stanislava 1958 --- 128 2. 195
20. 00:41:26 Raschmanová Hana 1990 125 6. 176
21. 00:41:32 Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan 122 3. 190
22. 00:41:45 Jandalová Hana 1977 Farma Běleč 119 11. 156
23. 00:42:04 Vlachynská Libuše 1962 Město Dobříš 116 3. 190
24. 00:42:14 Pertlová Martina 1974 Beroun 113 12. 152
25. 00:42:27 Řehůřková Silvia 1981 Fitnesky Jince 110 4. 185
26. 00:43:06 Křikavová Jana 1983 Chlustina- Hořovice 108 5. 180
27. 00:43:30 Svobodová Dana 1952 Příbram 106 1. 200
28. 00:44:02 Žížalová Denisa 1979 Beroun 104 6. 176
29. 00:46:49 Leitnerová Tereza 1998 4Timing 102 7. 172
30. 00:52:12 Váňová Monika 1977 100 13. 148
31. 00:55:04 Bartošová Milada 1953 Příbram 98 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

Děti, Hlavní závod, kategorie
Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: